Skocz do zawartości

464 polskie złote kosztowały nowe gry komputerowe Maryni


Kuchar

Ile zarabiasz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie grasz Reaper? ja już pół roku się przymierzam, żeby pójść i spróbować pograć

Też bym chętnie pograł, już prawie doszedłem do siebie i nie mogę się doczekać jakiejkolwiek aktywności sportowej

 

e:

 

Black Mirror jest super, ale ma zdaje się 7 odcinków.

Odnośnik do komentarza

 

squash ała

Zajebista rzecz, wycisk niesamowity. Dawno nie grałem :(

 

 

No mi teraz wpada co środę. Wczoraj dostąłem mega łupnia, ale przynajmniej wiem, jak bardzo w tyle jestem za chłopakami. Wiadomix do czego równać przynajmniej :)

 

squash ała

 

Wczoraj byłem, dawaj do Wawy to zagramy :)

 

 

Miałem być za miesiąc na Red Bull Music Academy, ale się na razie posypało i chyba nie przyjadę :(

Odnośnik do komentarza

gdzie grasz Reaper? ja już pół roku się przymierzam, żeby pójść i spróbować pograć

 

Pulek, wszędzie :) Grałem już w Blue City, na Targówku Squash City, DeSki przy Czerniakowskiej, Squashyński na Woli i jeszcze SuperLinia na Woli, ale nie polecam, bo sufit jest nisko :| Daj znać jakbyś chciał się ustawić, ja dość intensywne gram z kumplem (środy i czwartki), ale można by urwać jakąś niedzielę, czy we wtorek :)

Odnośnik do komentarza

 

gdzie grasz Reaper? ja już pół roku się przymierzam, żeby pójść i spróbować pograć

Też bym chętnie pograł, już prawie doszedłem do siebie i nie mogę się doczekać jakiejkolwiek aktywności sportowej

 

e:

 

Black Mirror jest super, ale ma zdaje się 7 odcinków.

 

 

Hyde, z Tobą to możemy się umawiać na Targówku, wczoraj od siebie dojechałem tam w 7 min ;)

Odnośnik do komentarza

Wiem, że wolne się należy i pewnie jakbym się uparł to bym miał, ale znając życie znależliby powód do zwolnienia albo chociaż obcięcia premii.

 

Czyli szef jednak frajer. Tak jak mój ostatni, niby umowa o prace, dofinansowanie z pfron, wszystko pięknie, a jak byłem chory to krzywo patrzył na L4.

Odnośnik do komentarza

stefan, masz kurwa krótką lekcję j. polskiego:

Napakuj se (tryb bezosobowy, mówisz o ogólnej sytuacji) dwie kieszenie ozdobnych pendrajwów (o kurwa, co za cebula) na jakiejś imprezie promocyjnej i okazuje się że nie podejdą mi do kompa (tu już mówisz osobowo, czyli jednak Ty jesteś cebulakiem) bez wyciągania wtyczki od klawiatury przez ich okolicznościowy okrągły kształt :keke: obdarował bym kogoś bliskiego, ale trochę wstyd (czego Ci kurwa wstyd, okrągłych pendrajwów?) :)

Odnośnik do komentarza

 

Trzeba wybrać jakiś ciekawy serial do czasu premiery nowego sezonu GoT.

 

Lucas mocno jarał się Banshee to chyba wybór padnie na ten. :P

 

Dzień dobry. Miłego czwartku.

Black Mirror!!! Tylko 3 odcinki.

 

 

Ok, też dodam do listy, na IMDB wygląda obiecująco. W sumie, to jak Suits skończyli sezon, House of Cards ogarnęło się w kilka dni, to teraz nie mam nawet jednego serialu do oglądania, hm...

Odnośnik do komentarza

 

gdzie grasz Reaper? ja już pół roku się przymierzam, żeby pójść i spróbować pograć

 

Pulek, wszędzie :) Grałem już w Blue City, na Targówku Squash City, DeSki przy Czerniakowskiej, Squashyński na Woli i jeszcze SuperLinia na Woli, ale nie polecam, bo sufit jest nisko :| Daj znać jakbyś chciał się ustawić, ja dość intensywne gram z kumplem (środy i czwartki), ale można by urwać jakąś niedzielę, czy we wtorek :)

 

 

no to już, daje znać, mogę się ustawić w każdy dzień w zasadzie. na razie testowo, żeby zobaczył co i jak :) bo nigdy nie grałem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...