Skocz do zawartości

464 polskie złote kosztowały nowe gry komputerowe Maryni


Kuchar

Ile zarabiasz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Się dogadali kurwa.

jmk jakim cudem ty masz tylko ofert na staż w PUP?

 

 

Nazbierało się ;) No, na początku roku też długo nic nie było, bo to działa tak, że najpierw zgłaszają się pracodawcy z wybranym kandydatem - czyli idziesz do jakiejś firmy i mówisz, że jesteś w PUP i chcesz staż, składają papiery i się czeka aż PUP dostanie budżet i zaakceptuje firmę. A dopiero potem ogłaszają firmy, które chcą kogoś na staż, ale nie ma ją konkretnej osoby. Może i jest dużo, ale ja na żaden z tych nie mogę iść, bo jestem niepełnosprawny :D

 

No, ale nic, prawdopodobnie od kwietnia będę miał robotę.

Odnośnik do komentarza

 

 

Się dogadali kurwa.

jmk jakim cudem ty masz tylko ofert na staż w PUP?

 

 

Nazbierało się ;) No, na początku roku też długo nic nie było, bo to działa tak, że najpierw zgłaszają się pracodawcy z wybranym kandydatem - czyli idziesz do jakiejś firmy i mówisz, że jesteś w PUP i chcesz staż, składają papiery i się czeka aż PUP dostanie budżet i zaakceptuje firmę. A dopiero potem ogłaszają firmy, które chcą kogoś na staż, ale nie ma ją konkretnej osoby. Może i jest dużo, ale ja na żaden z tych nie mogę iść, bo jestem niepełnosprawny :D

 

No, ale nic, prawdopodobnie od kwietnia będę miał robotę.

 

No a w moim żadnych aktualnych i żadnych archiwalnych :/

Odnośnik do komentarza

Trzeba wybrać jakiś ciekawy serial do czasu premiery nowego sezonu GoT.

 

Lucas mocno jarał się Banshee to chyba wybór padnie na ten. :P

 

Dzień dobry. Miłego czwartku.

Nie zawiedziesz się ;). Banshee jest znakomite. Polecam każdemu. No i dupezy fajne są, zwłaszcza Rebecca (Lilly Simmons) :wub:.

 

Witam, samochód umyty, więc po śniadaniu pewnie do fryzjera :-k.

Odnośnik do komentarza

Ja u fryzjera nie byłem od jakichś 5 lat. I jest mi z tym kurwa bardzo dobrze.


A no i przegrałem na Parkhead i z Kilmarnock u siebie (:D) po 0:1. Celtic mnie łyknął i ma punkt przewagi. Gorzej, że Inverness napierdala i zbliżyli się do mnie na 2 punkty, a teraz z nimi gram.

Odnośnik do komentarza

Kupiłeś se furę Lucas?

Nie, w Poznaniu to moim zdaniem nie ma większego sensu, bo jadąc na halę samochodem raz zajęło mi to 40. minut i się spóźniłem. Tramwajem zawsze jestem na czas, a to było wieczorem (po 22), więc w dzień to dopiero korki muszą być masakryczne.

 

W domu jestem do soboty, więc mam czym jeździć, bo jak jestem to zwykle jedną osobówką (Toyota Avensis, rocznik 1999 :D) ja jeżdżę, a mama się do drugiej przesiada.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...