Skocz do zawartości

464 polskie złote kosztowały nowe gry komputerowe Maryni


Kuchar

Ile zarabiasz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hawk: w Biedronce masz niezly krem czek., polowa mniej kcal niż w Nutelli. Balade chyba.

 

Szczurek: nie wiem w sumie, bo nie miałem takiego problemu. Jak bawiłeś się w magiczny, lewy ctrl+shift to może zajrzyj w procesy i ruszy coś, gdy usuniesz kilka uruchomionych przez siebie?

Jebać kalorie, teraz po tygodniu srogiej redukcji chce sobie powpierdalać :D. Ale pewnie jest też trzy razy tańszy, i to ewentualnie będzie decydujący argument ;). Chociaż pewnie i tak nie kupię, bo spojrzę na tył opakowania i zobacze, że sam cukier i tłuszcz utwardzony :/.

 

Co do krwawienia z nosa to ja słyszałem, że nie powinno się przechylać głowy do tyłu bo pije się wtedy krew, a przy obfitszym krwotoku jest to szkodliwe dla żołądka (może wywołać wymioty).

Odnośnik do komentarza

Bundesliga - wygrana (trzeci raz z rzędu)

Puchar Niemiec - wygrany

Puchar Ligi - wygrany

Superpuchar Europy - wygrany

Klubowe MŚ - wygrane

 

Tylko kurwa obrona Ligi Mistrzów skończyła się na półfinale, bo jebane Newcastle ma mutanta na bramce :x :x :x

Odnośnik do komentarza

 

Puszczajo dzisiaj cos z MLS na Eurosporcie?

22:00 Orlando - NYCFC

 

Gitara. Orlando dowodzi legenda Evertonu - Adrian Heath, więc są bliscy sercu memu. Poza OC sympatyzuję też z FC Dallas, Toronto i przede wszystkim Portland Timbers - po każdym golu strzelonym potężny drwal (usadowiony na stadionie) tnie drzewo piło łańcuchowo :D

Odnośnik do komentarza

Na razie przeszło, jak czwarty raz zacznie krwawić to chyba faktycznie wybiorę się na izbę przyjęć. Zawsze udawało mi się tamować i potem już nie wracało.

 

 

Tymczasem 1:1 z Rangers :/ The Gers pod formą w 3 meczach 4 pkt, grają 0,5 meczu w dziesiątkę i tak tylko remis :/

Odnośnik do komentarza

Na razie przeszło, jak czwarty raz zacznie krwawić to chyba faktycznie wybiorę się na izbę przyjęć. Zawsze udawało mi się tamować i potem już nie wracało.

 

 

Tymczasem 1:1 z Rangers :/ The Gers pod formą w 3 meczach 4 pkt, grają 0,5 meczu w dziesiątkę i tak tylko remis :/

Ja z Rangers 3:0, 3:0 i 0:0 :D Ale pierwszy mecz, w tym pucharze dla chujów, przegrałem 1:2 po tym jak miałem 8 setek.

 

Nie miałem kiedy pograć dzisiaj, ale jutro może mi się uda dokończyć sezon.

Odnośnik do komentarza

ktoś wie dlaczego jak wpisuję kod alt + 0228 to pokazuje mi się "ĺ" zamiast "å"?

 

 

 

Szczurek: pisze z tel., bo w podróży aktualnie. Bankowo juz ustawiony język ogarnales ( :P?), wiec nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy, ale jak za 2-3h wrócę to postaram się pomoc coś, o ile samemu sobie nie poradzisz wczesniej/bedziesz jeszcze potrzebował.

ale kody z altem powinny działać tak samo niezależnie od ustawionego języka, chyba taka jest idea?

 

Jag talar inte svenska, ale za to wiem coś o ustawieniach klawiatury, żeby mieć łatwo cudaczne znaczki.

Dodaj sobie układ US International Keyboard, a usuń Polski (214) - chyba że używasz, ale w większości przypadków tylko przeszkadza. W tym momencie masz dwa układy klawiatury, do pisania po polsku polski programisty i US International do zagranicznych. Języki przełączasz przez lewy alt + lewy shift. Robaczki robisz na dwa sposoby:

- znak modyfikatora a po nim litera daje efekty, np " + o da ci ö, a "+a ä. Jak chcesz napisać sam cudzysłów, to dodajesz po nim spację (która się nie dodaje, ale pojawia się cudzysłów, apostrof itp). Na początku jest to dziwne i upierdliwe, ale idzie się przyzwyczaić

- jak pliterki, prawy alt plus litera daje różne znaki, ale nie ma logiki jak w polskim, bo ä jest pod alt+q, å jest pod alt+w, a ö jest pod alt+p

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...