Skocz do zawartości

464 polskie złote kosztowały nowe gry komputerowe Maryni


Kuchar

Ile zarabiasz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem się zastanawiać, ile osób z tego forum dałoby sobie nasrać do ryja za milion dolarów :mrrr:

Pytanie do następnej ankiety

 

 

szymek_ dał zacny trailer, ale moim zdaniem to jest najlepszy trailer jaki znam. I najśmieszniejsze, że nie przekłamuje gry :) ME2 jest zdecydowanie najlepsze z całej trylogii.

Trailer

Pamiętam, że mocno się nim jarałem :D Po obejrzeniu go podszedłem jeszcze raz do jedynki, która wcześniej mnie zupełnie nie wciągnęła, i okazało się to dobrą decyzją ;)

Odnośnik do komentarza

Sztuką nie jest znaleźć Araba, który chce nasrać nam do ryja, sztuką jest znaleźć takiego, który chce przyjąć. Wtedy, zamiast kału, wpierdalamy mu w usta schabowego, a że ma zakazane świńskie jedzenie spożywać, to popełnia samobóstwo, wpierw informując nas o numerze konta, gdzie ulokowane są miliony. Kurwa, jestem James Bond :D .

Odnośnik do komentarza

Tylko świnie srajo w kinie he he he


 

 

 

szymek_ dał zacny trailer, ale moim zdaniem to jest najlepszy trailer jaki znam. I najśmieszniejsze, że nie przekłamuje gry :) ME2 jest zdecydowanie najlepsze z całej trylogii.

Trailer

Pamiętam, że mocno się nim jarałem :D Po obejrzeniu go podszedłem jeszcze raz do jedynki, która wcześniej mnie zupełnie nie wciągnęła, i okazało się to dobrą decyzją ;)

 

Ojezu jakżem grał w Dwójkę. Moja Shepard rozjebała wszystkie możliwości chyba. Bynajmniej moim zdaniem. Ale co to była za Shepard <3

Odnośnik do komentarza

Do czasu Inkwizycji to była moja najdłuższa "niemultiplayerowa" gra (coś około 60 godzin). Również zrobiłem chyba wszystko co się dało, a jak się dygałem przed ostatnią misją, bo naczytałem się, że "rzeźnia" będzie :D

Odnośnik do komentarza

A jak mi z nienacka umarł Mordin, to najpierw się wkurwiłem a potem zasalutowałem na cutscence.

Brzmi absurdalnie, ale cusz :)

 

Dalszą część wieczoru spędzę w najlepszej muzyce do gry ever - CivIV No i będę grał w grę. Killie jest w półfinale SFA Cup, gramy z Ross County i jest jakieś 99% szansy, że będzie powtórka z zeszłorocznego finału, bo Święte Mirki idą jak burza.

Odnośnik do komentarza

Te piwa to też się nazywają tak, że kurwa, nie dojdziesz, co to jest...

 

U mnie tymczasem Pinta Grodziskie, czyli po polsku - baleron w piwie.

A to mi zajebiście smakowało :)

 

http://www.beerpubs.pl/b4403,Peacemaker

 

Z Faktorii polecam Winchester - mocniejsze od Peacemakera, lepszy aromat i smak. Zdecydowanie top 3 zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...