Skocz do zawartości

464 polskie złote kosztowały nowe gry komputerowe Maryni


Kuchar

Ile zarabiasz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Te piwa to też się nazywają tak, że kurwa, nie dojdziesz, co to jest...

 

U mnie tymczasem Pinta Grodziskie, czyli po polsku - baleron w piwie.

A to mi zajebiście smakowało :)

 

http://www.beerpubs.pl/b4403,Peacemaker

 

Z Faktorii polecam Winchester - mocniejsze od Peacemakera, lepszy aromat i smak. Zdecydowanie top 3 zeszłego roku.

 

Thx! Jeśli jest, to kupię.

 

Błogosławione niech będzie Tesco, albowiem lodówka pełna kraftowego piwa!

 

Ogólnie sceny przed tą lodówką są takie, że ludzie stoją, oglądają, dziwują się, co to za piwa takie dziwne i drogie, a ja podjeżdżam z wózkiem i biorę każdego po jednym :P

Odnośnik do komentarza

Dałem efemowi jeszcze jedną szansę, a ten dał mi na rozkładzie mecze z liderem i wiceliderem Skrill Premier z jednodniową przerwą, a na deser mecz z dziesiątym Hereford, którego cisnęliśmy aż miło, strzelaliśmy aż miło i przegraliśmy jak zawsze (2-4). Tej grze potrzebny jest egzorcysta.

Odnośnik do komentarza

Dałem efemowi jeszcze jedną szansę, a ten dał mi na rozkładzie mecze z liderem i wiceliderem Skrill Premier z jednodniową przerwą, a na deser mecz z dziesiątym Hereford, którego cisnęliśmy aż miło, strzelaliśmy aż miło i przegraliśmy jak zawsze (2-4). Tej grze potrzebny jest egzorcysta.

Sejwa lower league tez mam w swoich planach, ale czas zapierdala skandalicznie :( Pewnie uda mi sie w okolicach FM17.

Odnośnik do komentarza

 

Olkowski dziś ponoć jakiś uraz, czyżby Tomek Kędziora w pierwszym składzie na Irlandię?

Zostaną powołani Bereszyński i Broź, bo Legia :|

 

Nie no Kędziora nawet przy zdrowym Olkowskim powinien dostać powołanie. W tym sezonie zdecydowanie najlepszy prawy obrońca w lidze. W defensywie prawie bez błędów, a w ataku daje sporo asyst i bramek.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...