Skocz do zawartości

464 polskie złote kosztowały nowe gry komputerowe Maryni


Kuchar

Ile zarabiasz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Szczurek: pisze z tel., bo w podróży aktualnie. Bankowo juz ustawiony język ogarnales (:P?), wiec nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy, ale jak za 2-3h wrócę to postaram się pomoc coś, o ile samemu sobie nie poradzisz wczesniej/bedziesz jeszcze potrzebował.

Odnośnik do komentarza

Serio pytam, w nocy pierwszy raz mi poleciało, potem po zajęciach, trochę tamowałem tamponami z chusteczek, przeszło, siostra zaprosiła mnie do EscRoom i tam praktycznie całą godzinę nie mogłem zatamować krwi i chodziłem z chusteczką. Teraz trochę lepiej, ale cały czas widzę blooood ;)

Odnośnik do komentarza

Szczurek: pisze z tel., bo w podróży aktualnie. Bankowo juz ustawiony język ogarnales ( :P?), wiec nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy, ale jak za 2-3h wrócę to postaram się pomoc coś, o ile samemu sobie nie poradzisz wczesniej/bedziesz jeszcze potrzebował.

ale kody z altem powinny działać tak samo niezależnie od ustawionego języka, chyba taka jest idea?
Odnośnik do komentarza

 

Yyyyy, właśnie Kędziora jest świetny w ataku, a do jego gry w obronie są wątpliwości, czy da rade na poziomie reprezentacyjnym.

w defensywie gorszczy od Piszczka z obecnego sezonu na pewno nie jest ;)

racuchy z nutellą, om om om om !

 

ooooo kuuuurwa ale bym sobie naleśniki zjadł, ja pierdole niemożliwość :o :o taki to pożyje

Odnośnik do komentarza

 

 

Yyyyy, właśnie Kędziora jest świetny w ataku, a do jego gry w obronie są wątpliwości, czy da rade na poziomie reprezentacyjnym.

w defensywie gorszczy od Piszczka z obecnego sezonu na pewno nie jest ;)

racuchy z nutellą, om om om om !

 

ooooo kuuuurwa ale bym sobie naleśniki zjadł, ja pierdole niemożliwość :o :o taki to pożyje

 

no kurwa samo sie nie zrobiło :roll:

 

zresztą Ty chyba co wpierdolisz to i tak leci, więc co za roznica co jesz :D

Odnośnik do komentarza

Ej fachowcy, jak Wam jucha tryska z kinola to głowa do góry, w dół czy czymś zimnym?

fachowcem nie jestem bo w zyciu krew z nosa leciala mi moze ze 2 razy (w chuj wysoki poziom zelaza czy czegos tam :/) ale na 100% nie wolno dawac glowy do gory (a wlasciwie tylu).

Odnośnik do komentarza

Hawk: w Biedronce masz niezly krem czek., polowa mniej kcal niż w Nutelli. Balade chyba.

 

Szczurek: nie wiem w sumie, bo nie miałem takiego problemu. Jak bawiłeś się w magiczny, lewy ctrl+shift to może zajrzyj w procesy i ruszy coś, gdy usuniesz kilka uruchomionych przez siebie?

Odnośnik do komentarza

 

Ej fachowcy, jak Wam jucha tryska z kinola to głowa do góry, w dół czy czymś zimnym?

fachowcem nie jestem bo w zyciu krew z nosa leciala mi moze ze 2 razy (w chuj wysoki poziom zelaza czy czegos tam :/) ale na 100% nie wolno dawac glowy do gory (a wlasciwie tylu).

 

 

Czemu?

Właśnie wydawało mi się, że tak najprościej zatamować.

Odnośnik do komentarza

 

Yyyyy, właśnie Kędziora jest świetny w ataku, a do jego gry w obronie są wątpliwości, czy da rade na poziomie reprezentacyjnym.

w defensywie gorszczy od Piszczka z obecnego sezonu na pewno nie jest ;)

racuchy z nutellą, om om om om !

 

Smacznego

Odnośnik do komentarza

Serio pytam, w nocy pierwszy raz mi poleciało, potem po zajęciach, trochę tamowałem tamponami z chusteczek, przeszło, siostra zaprosiła mnie do EscRoom i tam praktycznie całą godzinę nie mogłem zatamować krwi i chodziłem z chusteczką. Teraz trochę lepiej, ale cały czas widzę blooood ;)

Od razu tampon z chusteczki/papieru i normalnie funkcjonować. Jak srogo leci, to dać wykapać nad umywalką i zimną wodą obmywać nos. Podobno tak się nie robi, ale u mnie działa ;) Leci mi dość często - takie uwarunkowania.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ej fachowcy, jak Wam jucha tryska z kinola to głowa do góry, w dół czy czymś zimnym?

fachowcem nie jestem bo w zyciu krew z nosa leciala mi moze ze 2 razy (w chuj wysoki poziom zelaza czy czegos tam :/) ale na 100% nie wolno dawac glowy do gory (a wlasciwie tylu).

 

 

Czemu?

Właśnie wydawało mi się, że tak najprościej zatamować.

 

bo zacznie Ci splywac do gardla i mozesz sie nia zakrztusic. lekko glowa do przodu i przyloz cos zimnego do czola albo karku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...