Skocz do zawartości

Don't Starve / Don't Starve Together


Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego króliki po jakimś czasie zamieniają mi się w takie czarne paskudztwa? To jakaś moja wina, czy po prostu tak się zmienia świat gry?

Spada ci poziom Sanity i bohater zaczyna inaczej widzieć świat (w sensie wariuje ;)). Musisz go podnieść inaczej pojawiające się "mary" wykończą cię :)

Odnośnik do komentarza

Hmm.. w zasadzie wianek powinien ci to zachowywać na normalnym poziomie, ciekawe co robiłeś, że aż tak ci spadł ;).

 

Sanity można podnieść, jedząc przetworzone/ugotowane jedzenie (ale podnosi to o niewielkie ilości), konstruując nowe maszyny albo - i to chyba najszybszy sposób na w miarę sprawnę jego podniesienie, ale zabierający cenny czas, który moglibyśmy poświęcić na coś innego - chodź i zbieraj kwiatki :). Każdy podniesiony kwiatek z ziemi to +5 do Sanity ;)

 

A, zapomniałem o najważniejszym. Zbuduj śpiwór i się prześpij - +33 do sanity (albo +50 jak masz namiot), ale weź pod uwagę to, że się obudzisz głodny ;)

 

Przeanalizuj te tabelki: http://dont-starve-game.wikia.com/wiki/Sanity

Odnośnik do komentarza

Wczoraj nie graliśmy. Dzisiaj jesteśmy wstępnie umówieni na 21 i mam nadzieję, że w końcu odniesiemy jakiś konkretny sukces ;). Zapraszam(y) serdecznie wszystkich chętnych, którzy chcieliby z nami spędzić bezstresowo godzinę lub dwie. Serwer stabilny (Kowalinho na ten temat się nie odzywa!), ludzie sympatyczni, głód ogromny.

 

jmk mnie na Steamie zlewa :P, smigler, Meler, schizzm? Ktoś nowy? Feanor może? :>

Odnośnik do komentarza

A dzisiaj było już super. Nie chcę zapeszać, bo ta gra nie wybacza najmniejszych nawet błędów, ale wygląda to na razie nieźle. Rozstawiliśmy się niedaleko niewielkiej świńskiej wioski przy skrzyżowaniu utwardzanej A1 z gruntową B2 ( ;) ). Mamy dwa garnki, dwie lodówki, trzy ule. Te ostatnie okazały się być strzałem w dziesiątkę. Dają dużo miodu, który jest naprawdę pożywny, zastanawiam się w tej chwili co zrobić, żeby mieć go na zimę.

 

Graliśmy we czwórkę. Kowalinho, jmk, Scorpio i ja. Plan na jutro, a przynajmniej tak rozmawialiśmy ze Scorpio, to powoli rozglądać się za możliwościami przetrwania zimy.

Odnośnik do komentarza

Umarłem w 20 dniu, groziła mi śmierć głodowa, więc zjadłem mięso ubitego przez bawoły psa. Nie zauważyłem, że obniża żywotność :)

 

W sumie, to umierałem dwukrotnie, ale raz ożywił mnie jakiś ołtarz otoczony świńskimi łbami :)

Odnośnik do komentarza

@Feanor: monster meat mozesz zjesc, ale musisz je ugotowac w crockpocie.

 

 

Co do naszej wieczornej sesji - trzeba zrobic kamienie termiczne i czapki. Dobrze byloby tez zrobic ze dwie, trzy suszarnie (przy okazji - nie zabijajcie krolikow tylko zywe wkladajcie do skrzyni, bo sie nam szybko mieso zepsuje!). I blagam - nie zbierajcie juz kwiatkow spod ula ;)

Odnośnik do komentarza

kurwa, tak sie fajnie gralo w Don't Starve z Kucharem i wczesniej Kowalinho. Cos kolo 60 dnia, wszystko elegancko ogarniete przed zima - baza, zapasy, bron. A tu wieczorem przyszly czerwone psy, zabily Kuchara, spalily wszystkie krzaki jagodek i cala gre praktycznie szlag trafil...

Odnośnik do komentarza

Scorpio trochę przesadza :P. Gra się nadal fajnie. Raz padłem od psów, a raz z własnej głupoty (odrodziłem się w portalu nocą bez jakichkolwiek środków na przetrwanie). Było już trochę niebezpiecznie, bo maksymalna ilośc punktów zdrowia jakie mogłem osiągnąć to 70 (z początkowych 150), ale Scorpio mnie naszprycował jakąś substancją niewiadomego pochodzenia i w tej chwili mam już 110. Najbardziej szkoda mi naszych upraw owocowych, które te pieprzone psy spaliły. Mur nie pomógł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...