Skocz do zawartości

Don't Starve / Don't Starve Together


Rekomendowane odpowiedzi

ilu z Was ma shipwrecked ? ilu gra w to jako multi ?

 

powiem szczerze, mam zajawkę na tę grę, troche Was wcześniej posłuchałem zobaczyłem kilka materiałów(z przypadku) na YouTube i mimo wszystko trochę się obawiam przed wydaniem 65zł na bundle pack

 

jakie są Wasze spostrzeżenia z DLC i Multi ?

 

może ktoś jest chętny na dodatek multi ? (jest opcja podstawka + 2x multi).

Odnośnik do komentarza

no dobra, to jeszcze powiedzcie skąd czerpiecie wiedzę jak nie umrzeć z głodu ? w grze po najechaniu na jakiś item jest info czego jeszcze potrzebujesz żeby zrobić co innego ?

 

jest jakaś pojemność plecaka ?

 

no bo generalnie to chodzi o to, aby przeżyć jak najdłużej tak, czyli tak jak FM można grać w nieskończoność ?

Odnośnik do komentarza

W grze oczywiscie masz napisane czego potrzebujesz, zeby cos zrobic. Tyle ze zazwyczaj nie wiesz do czego taki przedmiot moze ci sie przydac, wiec pierwsze godziny z ta gra, to czytanie porad. Najlepiej i najwiecej jest na angielskiej wiki, ale polska tez daje rade. Masz tez od razu opisane przedmioty, rosliny, zwierzeta i bosow.

 

http://pl.dontstarve.wikia.com/wiki/Don%27t_Starve_Wiki

 

 

Plecaka na poczatku nie masz, wiec mozesz miec tylko kilka rzeczy. Po zrobieniu maszyny nauki, mozesz wynalezc plecak i go zrobic, co powiekszy ilosc rzeczy, ktore mozesz nosic. Do tego jezeli znajdziesz kosc z okiem, to bedziesz mial Chestera, ktory za Toba bedzie chodzil i mozesz w nim przenosic rzeczy.

 

Tak, grac mozna w nieskonczosc. Ale to raczej ciezka sprawa. Zazwyczaj ginie sie w tej grze przez wlasna nieuwage (ja np wczoraj padlem w Shipwrecked bo ukasil mnie zolty pajak, a nie bylo szans, zeby pozyskac materialy na odtrutke).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...