Skocz do zawartości

Don't Starve / Don't Starve Together


Rekomendowane odpowiedzi

No przydałby się nam ten czas głosowy w grze, bo nie bardzo jest tam czas na takie ustalenia :P.

 

Do zrobienia na dziś mamy (IMO):

 

1. Lodówka (czyli gears, a co za tym idzie wyprawa na kucyki)

2. Suszarnia

3. Więcej mięsa

4. Ziarno, bo wczoraj nam zabrakło do posiania

5. Kupsko na pola

 

To taki mus według mnie. Co do reszty, zastanawiam się nad postawieniem namiotu. Powinniśmy też zacząć robi kapturki na zimę.

Odnośnik do komentarza

jeszcze się waham nad zakupem :/ a jak oceniacie granie samemu? szybko się nudzi?

Ciężko powiedzieć, na gra samodzielną trzeba trochę samozaparcia, bo potrwa zanim wszystko dobrze rozwiniesz i będziesz wiedział co i jak, a jesli nawet, to czasami jeden glupi blad potrafi zniszczyc wszystko i zaprzepascic kilka godzin grania. Więc jeśli nie będzie cie denerwować "powtarzalność" rozgrywki (w zasadzie schemat jest podobny, jeśli nie taki sam), to nie powinno Cie nudzić.

 

Zresztą do tej gry się wraca :). Pograsz trochę, będziesz miał dość, ale za jakiś czas znowu spróbujesz (ja tak mam) ;)

Odnośnik do komentarza

 

jeszcze się waham nad zakupem :/ a jak oceniacie granie samemu? szybko się nudzi?

Ciężko powiedzieć, na gra samodzielną trzeba trochę samozaparcia, bo potrwa zanim wszystko dobrze rozwiniesz i będziesz wiedział co i jak, a jesli nawet, to czasami jeden glupi blad potrafi zniszczyc wszystko i zaprzepascic kilka godzin grania.

 

Ooo tak, znam to :D Jak spaliłem wszystko w obozie poprzez "humory" Willow :keke:

Odnośnik do komentarza

Proponuję tak jak wczoraj koło 20.30-21.00. Fajnie byłoby gdybyśmy wpadli na serwer wcmiarę rownocześnie, bo jak ludzie dochodzą to jest trochę zamieszania. Kto się pisze? Smigler, kowal, jmk, Meler, Scorpio?

I jak już będziecie się deklarować, to dajcie znać czy możecie korzystać z ew. chatu głosowego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...