Skocz do zawartości

Don't Starve / Don't Starve Together


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym jednym wojownikiem to się nie zgodzę Jmk. Skoro wczoraj wyłapaliśmy wpierdol we 3 to myślę,że nawet najlepszy wojownik sam miałby problem z kucami czy gniazdem pająków na 2lvl. Akurat na walki powinniśmy wybierać się razem (co najmniej 2-3 z nas). Swoją drogą właśnie trochę zwlekamy z silkiem. Pozwala to robić bird trapy,a wczoraj jak mieliśmy dwie na tym pierwszym świecie to naprawdę sprawnie się łapały ptaki.

 

Ja przez ten tydzień nie mam możliwości Skype czy TS'a,ale od przyszłego są szasne.

Odnośnik do komentarza

Jaram się. Jest 11 dzień i idzie nam chyba najlepiej do tej pory. Założyliśmy bazę, nieopodal są króliki i bawoły, mamy małe farmy i szkółkę z jagodami. Mamy mury. Do zimy jeszcze trochę, ale wypadałoby już myśleć o lodówce. schizzm, jakieś porady jak zdobyć łatwiej gears?

 

Fajnie wychodzi nam praca zespołowa, każdy stara się za coś odpowiadać. Ciekaw jestem czy da się jakąś bramę zrobić. schizzm? ;)

 

http://i.imgur.com/8Q9FGHk.jpg

Odnośnik do komentarza

Gears, no niestety, albo groby, albo te mechaniczne stwory, innego wyjścia nie ma :(

 

Bramy o dziwo niezaimplementowano jeszcze... jest jedynie do ściągnięcie przez mody. Tak zostaje "rozwalanie muru" i ewentualne postawienie na nowo...

 

Ładnie wam wyszło, póki co nie macie problemu z indykami zżerającymi jagody?

 

btw. wiecie, że farmy przez zimę będą bezużyteczne? Dostawiłbym jeszcze gary ;) Macie klatki dla ptaków? Dobre źródło pożywienia na zimę - jajka w zamian za nasiona :) (no i można pierogi ugotować :D)

Odnośnik do komentarza

Krzaczki najlepiej ogrodzić i poustawiać tam wnyki. Ogrodzenie powinno być kamienne, bo z czasem mogą pojawić się "ogniste psy" i puszczą z dymem wszystko, co mogą.

 

Btw. wikia radzi też, żeby ogrodzenie wokół krzaczków postawić z... wnyk, też ciekawy sposób ;)

 

Kuchar:

Stawiajcie wędzarnie (Drying Rack) i suszcie mięso. Chomikujcie też seedsy, jeśli będziecie chcieli mieć ptaki w klatkach (w zimie ich nie znajdziecie) ;). Możecie też starać się przejść w rzeczy "magiczne" oraz inwestować w bronie miotające/strzelające. Dodatkowo powoli warto zaopatrywać się w ciepłe ubrania i kamienie termiczne :)

Odnośnik do komentarza

Mechaniczna wieze widzialem na poludniu. Dzisiaj pojde ja skasowac wiec 2 gears wpadnie. jak dla mnie, mamy zdecydowanie za malo kociolkow i powinnismy juz robic miod. W ogole powinna byc przynajmniej jedna osoba, ktora zajmuje sie kociolkami i caly czas cos w nich porzadnego przygotowuje. Ktos juz robil jakies najazdy na pajaki? siec by sie przydala.

Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie ziomeczki,że ja całe żarcie trzymam przy sobie. Mam 3 duże gary,które odnawiają cały głód,kilkanaście meatballs i ostanie robię szaszłyki. Dlatego proszę,że jak robicie meatballs dla siebie żebyście pierw dali mi je,bo wtedy mi się w ekwipunku odnawiają te wcześniejsze. Dopóki lodówki nie ma jest to niezbędne.

Odnośnik do komentarza

No trzeba lodówkę ogarnąć, ale właśnie jedna osoba powinna być odpowiedzialna za żarcie i je znosić do bazy albo wracać na noc i rozdzielać ;) Bo jak mamy za zadanie zebranie drzewa, kamieni czy cokolwiek to nie ma się czasu na szukanie żarcia.

 

Musimy dziś wszyscy zrobić te lepsze zbroje - long suit bodajże, dzidy i lecimy na mechaniczne zabawki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...