Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

To nie jest ocieplanie wizerunku tylko odpowiedź, na wyjątkowo głupi tekst Kaczyńskiego:

 

 

Nie lubię mówić o takich rzeczach, ale kiedy ja byłem premierem to jadłem wyjątkowo - przepraszam, że tak mówię - ohydne obiady w kancelarii premiera. I chociaż twarz mi wykręcało, to jadłem.

 

 

Tekstem tym Kaczyński potwierdził tylko, że kompletnie nie nadaje się na szefa czegokolwiek. Skoro będąc premierem nie potrafił załatwić by kancelaryjna kuchnia gotowała mu smaczne obiady to jak miałby załatwić cokolwiek dla kraju.

Lol, Tuskowi smakuja obiadki, wiec jest zajebistym premierem. Tio, jak mozesz sie tak intelektualnie splaszczac. Rotflem :D

 

 

Lol, a gdzie coś takiego tio zasugerował w tej wypowiedzi? W ogóle plonknijcie się nawzajem, bo wkurwiają mnie wasze chujowe flejmy, to już Jahu ma lepsze odzywki.

 

jmk, za teksty o niepłaceniu za L4 to ten koleś może iść siedzieć, dobry pojeb, powinni my przypierdolić jakąś karę :|

Odnośnik do komentarza

 

co się czepiacie, to na pewno jakiś biedny, niszczony przez państwo przedsiębiorca ;)

 

W libertariańskim państwie nie było by takiego problemu. Państwo by mu nie zabierało podatków, to i jmk by płacił więcej. Elementarz.

 

Oczywiście miałby sponsora, który łożyłby na jego leczenie i inne socjalne zachcianki.

Odnośnik do komentarza

 

To nie jest ocieplanie wizerunku tylko odpowiedź, na wyjątkowo głupi tekst Kaczyńskiego:

 

 

Nie lubię mówić o takich rzeczach, ale kiedy ja byłem premierem to jadłem wyjątkowo - przepraszam, że tak mówię - ohydne obiady w kancelarii premiera. I chociaż twarz mi wykręcało, to jadłem.

 

 

Tekstem tym Kaczyński potwierdził tylko, że kompletnie nie nadaje się na szefa czegokolwiek. Skoro będąc premierem nie potrafił załatwić by kancelaryjna kuchnia gotowała mu smaczne obiady to jak miałby załatwić cokolwiek dla kraju.

Lol, Tuskowi smakuja obiadki, wiec jest zajebistym premierem. Tio, jak mozesz sie tak intelektualnie splaszczac. Rotflem :D

 

Jak dyskutować z kimś kto nie umie czytać ze zrozumieniem? Napisałem, że Kaczyński był beznadziejnym premierem. To nie oznacza, że Tusk jest zajebisty.

Odnośnik do komentarza

 

co się czepiacie, to na pewno jakiś biedny, niszczony przez państwo przedsiębiorca ;)

 

W libertariańskim państwie nie było by takiego problemu. Państwo by mu nie zabierało podatków, to i jmk by płacił więcej. Elementarz.

zacznijmy od tego, że w tym społeczeństwie pracodawca nie ośmieliłby isię robić takich akcji wobec jmk. Jmk byłby przecież uzbrojony (jako że to Szczecin, byłaby to zapewne długa broń samopowtarzalna, czegoś takiego się nie lekceważy).
Odnośnik do komentarza

 

 

co się czepiacie, to na pewno jakiś biedny, niszczony przez państwo przedsiębiorca ;)

 

W libertariańskim państwie nie było by takiego problemu. Państwo by mu nie zabierało podatków, to i jmk by płacił więcej. Elementarz.

 

Oczywiście miałby sponsora, który łożyłby na jego leczenie i inne socjalne zachcianki.

 

 

Oczywiście niezbywalnym prawem jmk było by znalezienie sobie takiego sponsora. Przecież to wolne państwo, mógłby sobie swobodnie wyjść na ulicę i szukać ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

co się czepiacie, to na pewno jakiś biedny, niszczony przez państwo przedsiębiorca ;)

 

W libertariańskim państwie nie było by takiego problemu. Państwo by mu nie zabierało podatków, to i jmk by płacił więcej. Elementarz.

 

Oczywiście miałby sponsora, który łożyłby na jego leczenie i inne socjalne zachcianki.

 

 

Oczywiście niezbywalnym prawem jmk było by znalezienie sobie takiego sponsora. Przecież to wolne państwo, mógłby sobie swobodnie wyjść na ulicę i szukać strzelać ;)

 

Fixed! ;)

 

Dzień dobry :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

co się czepiacie, to na pewno jakiś biedny, niszczony przez państwo przedsiębiorca ;)

 

W libertariańskim państwie nie było by takiego problemu. Państwo by mu nie zabierało podatków, to i jmk by płacił więcej. Elementarz.

 

Oczywiście miałby sponsora, który łożyłby na jego leczenie i inne socjalne zachcianki.

 

 

Oczywiście niezbywalnym prawem jmk było by znalezienie sobie takiego sponsora. Przecież to wolne państwo, mógłby sobie swobodnie wyjść na ulicę i szukać ;)

 

Oczywiście na ulice w mieście, które stworzył dla niego prywatny sponsor, który jeśli zechciałby, mógłby czerpać z tego jakieś korzyści.

Oczywiście z naciskiem na słowo"zechciałby".

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, w końcu to wolne, libertariańskie państwo.

 

Jmk, jakby chciał, mógłby nawet stanąć pod kościołem i żebrać. Jakby chciał (i jakby nie znalazł sponsora jakimś cudem). Mógłby też położyć się gdzieś i umrzeć, o ile ten kawałek ziemi nie należał by akurat do kogoś.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...