Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napisalem maila do wszystkich klubow Premiership, ze jestem kibicem i kolekcjonerem szalików, odpisały mi chyba cztery, ze nie moga mi przeslac szalika, ze takich próśb maja miliony, ale życzą powodzenia. Liverpool napisal, ze odpiszą za jakos czas... I nie odpisali :P

Odnośnik do komentarza

Takie dwa cytaty odnośnie "kłamczuszka":

 

I tak, z ciekawości próbowałem sprawdzić, czy będę mógł się zalogować ze swojego konta (choć raczej wydaje mi się, że próbowałem wpisać coś głupszego, typu login: Icon, hasło: jestemzajebisty1).

Kodeks karny:
Art. 13.
§ 1. Odpowiada za usiłowanie, kto w zamiarze popełnienia czynu zabronionego swoim zachowaniem bezpośrednio zmierza do jego dokonania, które jednak nie następuje.
Art. 14.
§ 1. Sąd wymierza karę za usiłowanie w granicach zagrożenia przewidzianego dla danego przestępstwa.

Ergo - usiłowanie popełnienia "czynu zabronionego" jest formą przestępstwa, karaną tak samo jak ten "czyn zabroniony"

A w ogóle to jestem wzruszony; po tylu latach zasłużyłem wreszcie na tytuł Maryni :)
Odnośnik do komentarza

Nic Pizzolatto doskonale wie, jak podgrzewać atmosferę wokół serialu "Detektyw". Dawkuje informacje dotyczące sezonu drugiego z cierpliwością aptekarza, kropla po kropli. Ostatnio jednak potwierdził, że według obecnego zamysłu w drugiej serii "Detektywa" głównego bohatera zagra nie kto inny jak Lech Wałęsa. Główny bohater tak oto skomentował swój debiut filmowy:

-Gdy ktoś pyta ile się przygotowywałem do roli, mówię że od 1980 roku. Wszystko jest procesem, to tak jak bym miał dużą teczkę, która cały czas się napełnia. Korzystam z wszystkiego co widzę, co widziałem i co chce zobaczyć.

Akcja drugiego sezonu rozgrywać się będzie w mniej popularnych w telewizji i kinie rejonach Kalifornii. Opowiadać będzie o twardych kobietach, złych mężczyznach i tajemnej historii polskiego systemu komunistycznego.

 

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_U4qNXxhSBmdDSqsyNg9xKHMvMUVI7h6a.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...