Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czemu nie kumasz FMC? Prosty, okrojony tryb i taki hmmmm... brzydki ;)


 

Ja po prostu nie rozumiem idei tego trybu, ale co gracz, to inne wymagania więc spoko. Dla mnie to nic innego jak CM 01/02 z tą różnicą, że CM na tamte czasy był mega grywalny, a FMC niekoniecznie, ale jak pisałem, to tylko moje zdanie.

 

 

Co do regulowanego poziomu trudności, to zupełnie pomysł mi nie leży. Były pseudo menadżery typu Fifa i tam był taki wybór, a CM/FM właśnie bił na głowę tamte produkcje m.in. brakiem poziomu trudności i swoją niepowtarzalną realnością.

Odnośnik do komentarza

Może dlatego, że FM szedł w stronę "symulatora" :-k

Dobry był Polska Liga Menedżer (nie pamiętam, który rok). Do Śląska udało mi się kupić Raula, Morientesa i zdaje się Figo :p

Mi pomysł ten też nie leży. I nie sądzę, że wprowadzenie go zwiększy jakoś sprzedaż gry. Myślę, iż jednym z uroków FMa jest to, że trzeba do niego przysiąść. Pogłowić się chwilę, kombinować, potrudzić. Wtedy większą mam radochę z tego, co wyjdzie.

Jak by można by było ustawić standardowe 4-4-2 i jechać na luzaku, to mi się by chyba szybko znudziło.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie! Całkowicie się zgadzam. Ja jak zaczynam na początku gry wygrywać, to zaczynam się zastanawiać co jest :hahaha:


Nie wiem czy to siła sugestii, ale mam wrażenie, że na łacie 14.3.1 jest łatwiej. Mam wrażenie, że wszystko co strzeli napastnik, to wpada do bramki. Sam nie wiem... :ściana:

Odnośnik do komentarza

Panowie, nie wiem, gdzie się zgłosić, ale zaraz coś mnie trafi. Zaczęłem kiepskim zespołem, przebudowałem skład i szło świetnie. Na półmetku rozgrywek 4 miejsce, bilans 10-0-5, taktyka spisuje się wspaniale. Potem zaczynają się schody i zaczynam dostawać z każdym, czy to z liderem czy ze słabeuszami, po 3,4,5 - 0. Zmieniam taksę, zawodników, ale to nic nie daje. Mieliście tak kiedyś, macie na to jakieś porady, bo ja już sam nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza

Panowie, nie wiem, gdzie się zgłosić, ale zaraz coś mnie trafi. Zaczęłem kiepskim zespołem, przebudowałem skład i szło świetnie. Na półmetku rozgrywek 4 miejsce, bilans 10-0-5, taktyka spisuje się wspaniale. Potem zaczynają się schody i zaczynam dostawać z każdym, czy to z liderem czy ze słabeuszami, po 3,4,5 - 0. Zmieniam taksę, zawodników, ale to nic nie daje. Mieliście tak kiedyś, macie na to jakieś porady, bo ja już sam nie wiem co robić.

 

Pewnie, że miałem. To raczej normalne zjawisko. Każdy mecz w plecy. Ja mieszam w składzie w takim przypadku, czasem junior coś ciekawego wykręci, ale recepty na to niestety nie mam. Dla mnie, to największy urok FM.

Odnośnik do komentarza

Cały okres przygotowań do sezonu polecam trening meczowy zostawić na TYLKO TAKTYKA 50% i sporo sparingów (6-10):

1. trening ogólny zacząć od kondycji na poziomie bardzo wysokim

2. jak tylko atrybuty siły zaczynają się świecić na zielono, zmienić na zgranie bardzo wysokie

3. stopniowo obnizyć zgranie do wysokiego tuż przed startem sezonu

 

Cztery tygodnie takich przygotowań dają znajomość wszystkich trzech taks na poziomie 90%, a po 4-5 meczach sezonu 100%.

 

Dużo rzecz jasna zależy od ilości nowych zawodników w drużynie, atrybutów trenerów i jakości obiektów, ale w lidze angielskiej na poziomie od League One tak to działa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...