Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

 

W FM 14 gram od dnia premiery. Po raz pierwszy mam możliwość przełożenia meczu :o

http://pl.tinypic.com/r/2zjckkw/8

 

Szkoda, że nie ma takiej możliwości gdy mam gracz mecz dzień po dniu lub z jednodniowym odstępem :/

 

A gdzie jest opcja przełożenie meczu?

 

Taka informacja pojawiła mi się w wiadomościach

Odnośnik do komentarza

 

 

W FM 14 gram od dnia premiery. Po raz pierwszy mam możliwość przełożenia meczu :o

http://pl.tinypic.com/r/2zjckkw/8

 

Szkoda, że nie ma takiej możliwości gdy mam gracz mecz dzień po dniu lub z jednodniowym odstępem :/

A gdzie jest opcja przełożenie meczu?

 

Taka informacja pojawiła mi się w wiadomościach

 

jak w polskiej lidze grasz w pucharach + liga to czesto tak jest, w szczegolnosci jak masz sporo grajkow U-21/U-19 z reprezentacji
Odnośnik do komentarza

czy macie jakies takie swoje dziwactwa dotyczace przydziału numerów? ja np. nigdy nie daje bramkarzowi numeru "1". zawsze daje mu jakis wysoki numer np. "84"

U mnie najlepszy GK gra z "22", najlepszy DMC z "14" a napastnik z "21", od wersji CM01/02. Najczęściej daję najlepszemu AMC "13".

 

Numer "14" wziął się od najlepszego DM w historii Extremadury F.C. w CM 01/02 (3.9.60) Grzegorza Lekkiego (kto jeszcze pamięta tego gracza) :D

Odnośnik do komentarza

Moi Państwo!

Jak ktoś napisze, że w FM nie ma regulowanego poziomu trudności, to jest w wielkim błędzie. Można wybrać taki klub (np. Leamington) gdzie prezes mimo 15 porażek z rzędu cały czas ma dobry humor i mówi, że klub jest na najlepszej drodze do pozostania w lidze mimo 20 punktów straty do bezpiecznego miejsca, a można wybrać inny klub z tej samej niskiej ligi gdzie po 4 porażkach od razu lecimy.

Odnośnik do komentarza

Moi Państwo!

Jak ktoś napisze, że w FM nie ma regulowanego poziomu trudności, to jest w wielkim błędzie. Można wybrać taki klub (np. Leamington) gdzie prezes mimo 15 porażek z rzędu cały czas ma dobry humor i mówi, że klub jest na najlepszej drodze do pozostania w lidze mimo 20 punktów straty do bezpiecznego miejsca, a można wybrać inny klub z tej samej niskiej ligi gdzie po 4 porażkach od razu lecimy.

W FM jest jedynie regulowany poziom łatwości.

Wiem wiem. Jestem w wielkim błędzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...