Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już jakiś czas temu zauważyłem, że JAK mówisz jest ważniejsze od tego, CO mówisz ;)

Potwierdzam.

 

Jak mnie wkurza Strzałkowski. Niby najlepszy strzelec zespołu, ale żeby zdobyć jedną bramkę potrzebuje 150 sytuacji. Trochę jak w rzeczywistości :D.

Zadbaj, żeby miał 15000 sytuacji.

 

Wie ktoś może o co chodzi?

 

 

 

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=303dcwh&s=8#.U1VVWfl_ttw

ZUS nie ma żadnej konkurencji.

Odnośnik do komentarza

 

Mówiąc "tylko taktyka 50%" chodzi ci o to, żeby ten suwak "planowanie" był ustawiony na 50% czyli maksymalnie do lewej strony tak? :) Hmm zrobiłem wszystko tak jak piszesz i pomimo że mam już końcówkę sierpnia to znajomość każdej z moich trzech taktyk nadal jest zaledwie na poziomie ok 50-60%. Do tego wielu piłkarzy jest niezdowolonych z treningu wskutek jego "zbyt niskiej intensywności".

 

Hmm. Dziwne. Możę zbyt mało meczów sparingowych? Jakby co, odsyłam po więcej szczegółów tutaj: http://www.centrumfm.org/artykul-750,Jak_wygrac_z_silnikiem_FM_2014__Czesc_2.html

A z tym obciążeniem to prawda. Po przeniesieniu cięzaru z treningu meczowego (30%) na ogólny, wzrastaja obciązenia i wszystko jest ok z zadowoleniem.

Odnośnik do komentarza

Ludzie mówią, ze nieskończona jest ludzka głupota i wszechświat. Jest to ewidentna nieprawda.Nieskończona jest również durnota tej gry. Ostatnie osiągnięcia tej gry to:

Polska-Wyspy Owcze 2:2(2:0), Polska trzecią drużyną Europy po mistrzostwach w 2016, Andora-Hiszpania 1:1, Estonia-Holandia 2:0. Legia cztery razy ma mistrzostwo polski, cztery razy gra w lidze mistrzów i cztery razy zdobywa "0" punktów.

 

Ostatnio tez zafascynowały mnie rzuty karne. 19:18 to jeszcze przebolałem raz się może zdarzyć, ale po 36:35 to odjechałem. Pogram jeszcze może mistrzem świata 2018 zostanie San Marino(,które zremisowało z Chorwacją 2:2) po finale z Gabonem. A zapomniał bym przy 8 setkach i strzałach 20(15) przegrywa się mecz.

 

Cudowna gra. Taki kawał mi się przypomniał.

 

Przychodzi synek do taty i pyta .Tato łechtaczka to jest z przodu czy z tyłu. Z przodu synku. O k... to całą noc bawiłem się hemoroidami.

Odnośnik do komentarza

Odnoszę dziwne wrażenie, że grasz w jakąś inną grę niż tutaj wszyscy.

 

Polska-Wyspy Owcze 2:2(2:0), Polska trzecią drużyną Europy po mistrzostwach w 2016, Andora-Hiszpania 1:1, Estonia-Holandia 2:0. Legia cztery razy ma mistrzostwo polski, cztery razy gra w lidze mistrzów i cztery razy zdobywa "0" punktów.

 

Nie widzę w tym żadnej "durnoty" tudzież jakiegoś fantasy.

Odnośnik do komentarza

Hmmm, czytając ten wątek jedno mnie zastanawia.

Czy aby na pewno gramy wszyscy w tą samą grę !?

Rozumiem, pojawiają się różne mniejsze absurdy, w końcu to tylko gra komputerowa ale:

- przy karnych raz mi się chyba zdarzyło, że ich wynik był około 11:10 (w pucharze Polski kilka lat temu w meczu Lech vs Pogoń było 15 serii jedenastek - więc zdarzą się to. Na PNA z tego co pamiętam to bramkarze też strzelali na końcu karne)

- crashe - mam jeden tylko problem, gdy gram ligą rosyjską i klikam na pierwszy skład reprezentacji sbornej

- ilość strzałów - obecnie rzadko zdarzają mi się mecze z astronomiczną ilością niewykorzystanych strzałów, zresztą ich ilość zależy też on naszej taktyki, więc odpowiednio też można tym sterować

- od najnowszej łatki rzeczywiście wiarygodniej (czyli gorzej) wygląda gra reprezentacji PZPN, ale nawet prędzej nie spotkałem się z przypadkiem, w którym Polska grała by w finale MŚ czy ME. Zazwyczaj gra tam Hiszpania.

 

Mankamentem natomiast według mnie są cały czas transfery. Trudno jest kupić jakiego kolwiek średniaka z poziomu LE za mniej niż 10 mln euro co mnie trochę dziwi, bo w rzeczywistości jest pełno transferów takich "średniaków" za około 8-10 mln

Odnośnik do komentarza

W moim FM do momentu zainstalowania ostatniej łatki (może nawet przedostaniej) faktycznie Polska dochodziła do finału MŚ 2014 a raz nawet jak dobrze pamiętam zdobyła puchar. Ale teraz sytuacja wygląda o tyle ciekawie, że nawet nie bierze udziału, bo się po prostu nie dostaje do turnieju. Jak w życiu...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak było na poprzednich łatkach, ale na ostatniej faktycznie Polska nie dostaje się do MŚ.

Transfery? Różnie z tym bywa. Czasami za leszczy chcą ogromne kwoty, a dobrych grajków za 0 euro puszczają. Ja ściągam miśków z wolnego transferu, bo na nic więcej mnie nie stać.

Odnośnik do komentarza

Ja dokładnie jak @Wujek posiłkuję się wolnym rynkiem, bo kasy zero na transfery, chyba że klub zgadza się oddać grajka za darmo, który jest tam na kontrakcie. Często tak mam. Zawodnik jest wyceniony np. na 18 tysięcy i mimo to można go nabyć za free. Klub się zgadza po prostu go oddać.

Odnośnik do komentarza

Odnoszę dziwne wrażenie, że grasz w jakąś inną grę niż tutaj wszyscy.

 

Polska-Wyspy Owcze 2:2(2:0), Polska trzecią drużyną Europy po mistrzostwach w 2016, Andora-Hiszpania 1:1, Estonia-Holandia 2:0. Legia cztery razy ma mistrzostwo polski, cztery razy gra w lidze mistrzów i cztery razy zdobywa "0" punktów.

 

Nie widzę w tym żadnej "durnoty" tudzież jakiegoś fantasy.

Legia cztery razy w LM to normalka, Chorwacja-San Marino 2:2 też jest normalnym wynikiem. Polska -Wyspy Owcze fakt to normalny wynik, ale nie w FM owej rzeczywistości po tym jak Polska została trzecią drużyną ME 2016 po pokonaniu Francji i Portugalii. No to jeszcze parę perełek z MŚ z Brazylii.

Drużyny z Afryki na tej łatce nie wygrywają turnieju.

Meksyk jest słabiutki.Trochę szkoda, ale jest nowa potęga Jamajka.

wyniki Jamajki to: 4:1 ze Szwecją 1:1 z Egiptem i 0:1 z Włochami i 1:2 po dogrywce z Urugwajem. Pal diabli Jamajkę. Lepsza jest Brazylia,która przegrywa z Grecją (0:1) i Turcją (0:2). W czwórce mamy Holandię, Hiszpanię, Anglię, Włochy. Holandia.

Lepsza od Brazylii jest Argentyna. Argentyna przegrywa z Iranem 0:1. W ósemce jest tylko jeden zespół z poza Europy-Urugwaj.

 

Ale to nic dogram do WM 2018 Rosja i będzie fajnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...