Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natrafiłem na następujący problem od momentu pojawienia się nowej łatki:

grając ligę rosyjską jak kliknę na pierwszy skład rosyjskiej drużyny narodowej pojawia mi się crash. Przy innych reprezentacjach lub przy graniu na innych ligach ta sytuacja się nie zdarza. ma ktoś jakiś pomysł czym to może być spowodowane ?

Problemu nie stwierdzono. W jedynym z poprzednich FM-ów robiło mi się podobnie przy wchodzeniu w profile niektórych zawodników. Problemu niestety nie zlokalizowałem :/.

Odnośnik do komentarza

 

Istnieje jeszcze opcja "Powrót po otrzymaniu oferty pracy" w okienku urlopu? Bo jej nie widzę i nie wiem czy to u mnie tylko.

Dobra, już znalazłem odpowiedź na to pytanie.

 

 

W 14 jest tak jak na załączonym przeze mnie obrazku.

 

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=291ytqa&s=8#.U0a47_l_ttw

 

 

W praktyce, to zaznaczasz "czas nieokreślony" na urlopie i posadę o jaką się ubiegasz i po zaproponowaniu Ci danego stanowiska po prostu wracasz do gry i decydujesz czy udajesz się na rozmowę czy idziesz od nowa na urlop. Sprawdzałem tę opcję już parę razy w tej wersji.

Odnośnik do komentarza

Ja słyszałem jakieś tam głosy ze strony polskich fanów.

To jest słaby pomysł. Bardzo słaby.

Już teraz można sobie przecie taki poziom regulować. Np: zaczynasz Realem, FCB, Man City i jedziesz. Łatwe? Łatwe :p Trudniejszy poziom- 6 liga angielska itd. Ale z drugiej strony, tu też można poziom Easy włączyć za sprawą FMRTE i innych Genie.

Sporo osób zainteresowanych? Serio? Kwas, jak dla mnie ;) Zakładam, że to jakieś dzieci, co nie potrafią czegoś sensownego sklecić i wolą iść na mega łatwiznę. Proste- włączyć Godmode i jedziesz.

 

Rozumiem wprowadzenie uproszczonego trybu FMC. Pograłem na tym chwile. Nie przypasował mi. Ale to zupełnie co innego.

Odnośnik do komentarza

Czemu nie kumasz FMC? Prosty, okrojony tryb i taki hmmmm... brzydki ;)

Czy łatwiejszy co rok? Raczej nie. Może jakiś sposobem łatwiej jest "wejść w silnik meczowy" z taktyką. Pod względem taktycznym 10, 11, 12, 14 są podobne. Dobre taktyki udało mi się zrobić. Wersji 2009 i 2008 nie posiadam i ciężko mi się odnieść.

Odnośnik do komentarza

Ale z drugiej strony ktoś może powiedzieć: na co mi liga polska, no ja nie rozumiem jak można grać w pl. jest przecież hiszpania, anglia i włochy... to po co jakaś liga pl, to dla cieniaków, co nie potrafią sobie z premiership poradzić. zakładam, że to jakieś dzieci, co nie potrafią czegoś sensownego w lidze mistrzow wykrecic i wolą iść na mega łatwiznę. Proste- włączyć pl i jedziesz z pucharem polski.

 

kiedyś też byłem przeciwnikiem wyboru poziomu, a teraz w sumie - przecież prawie wszystkie gry swiata maja poziomy trudnosci. co wam tam bedzie przeszkadzalo, ze w menu bedzie jedna rozwijana lista wiecej?

ot, bedzie: narodowosc - pl, ulubiony klub - real, poziom - jestem wymiataczem z forumcm. i git! oczywiscie nie powinien to byc glowny ficzer fm-a 15, ale jakby przy okazji zrobili, to kazdy by byl happy. Wy - oczywiscie poziom hardcore, a taki przecietny kowalski moglby sobie wybrac. bo wy sie tu licytujecie, ze kojarzycie od czasow 2008 albo cm-a, a ktos bierze fm-a pierwszy raz do lapy i uwierzcie - nie jest mu latwo.

Odnośnik do komentarza

A czy gdzieś napisane jest, że będzie przeszkadzało? :p

Napisałem, że taka opcja DLA MNIE jest słaba. Nie pisałem, żeby nie wprowadzać. To samo co z FMC. Dla mnie po prostu ten tryb jest. I tyle.

Dwa- nikt się nie licytuje, tylko wyraża swą opinię.

 

A swoją drogą- jakieś pomysły jakby to miało wyglądać? SI musiałoby przy trybie easy jakoś wyrównać statystyki graczy pomiędzy np FCB a Świtem NDM przy okazji spotkania między tymi drużynami. Chyba, że macie jakieś inne pomysły?!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...