Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie 30 listopad. Żaden ulubieniec. Zacząłem pracę w Telford 6 miesięcy temu. Klub w tym sezonie chce osiągnąć minimum środek tabeli, a na razie jesteśmy na 18 miejscu...

może być tak, ze teraz nie wylecisz ale kolejna porażka, remis i lecisz

Odnośnik do komentarza

 

Dokładnie 30 listopad. Żaden ulubieniec. Zacząłem pracę w Telford 6 miesięcy temu. Klub w tym sezonie chce osiągnąć minimum środek tabeli, a na razie jesteśmy na 18 miejscu...

może być tak, ze teraz nie wylecisz ale kolejna porażka, remis i lecisz

 

 

Właśnie cholera poleciałem. Porażka po wygranym meczu i wypad... Na zieloną trawkę!

Odnośnik do komentarza

 

 

Dokładnie 30 listopad. Żaden ulubieniec. Zacząłem pracę w Telford 6 miesięcy temu. Klub w tym sezonie chce osiągnąć minimum środek tabeli, a na razie jesteśmy na 18 miejscu...

może być tak, ze teraz nie wylecisz ale kolejna porażka, remis i lecisz

 

 

Właśnie cholera poleciałem. Porażka po wygranym meczu i wypad... Na zieloną trawkę!

 

:przytul:

 

 

tak właśnie działa ultimatum. Nie lecisz po wygranym meczu, lecisz po remisie i przegranym :/

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/V2o7Scl.jpg

Jestem umiarkowanym optymistą przed sezonem. Niestety nie mam takiego fajnego składu jak wcześniej. Zdecydowanie brakuje nam Kosmala i Jorge Salinasa.

Kreatywny środkowy pomocnik potrzebny potrzebny od zaraz.

nie jest tak najgorzej :D

 

Wygranie z HSVII czy PSG II to dobre rezultaty. Na pewno grają tam lepsi gracze.

 

Co się stało z Kosmalem i Jorge Salinasem :>

Odnośnik do komentarza

Z HSV II przegraliśmy.

Co się stało z Kosmalem i Salinasem? Nowa łatka, nowa baza danych, nowa kariera. W niej brak Kosmala, a Salinas ma już nowy klub. Polonia wygląda strasznie biednie. Ale gra nią będzie na pewno ciekawym wyzwaniem. W sparingach Ujek nie szalał. Może ten drugi będzie lepszy ;).

Odnośnik do komentarza

zauważyłem pomocną sprawę przy transferach zawodników, a dokładniej przy zbyt wysokich wymaganiach finansowych kandydata do naszego zespołu. otóż trzeba dodać klauzulę 50% kwoty odsprzedaży i początkowa wymagana pensja potrafi spaść nawet o kilkaset (!!!) procent. właśnie pozyskałem Valdesa w drugim sezonie gry do mojego Levante (8 miejsce w poprzednim sezonie) i choć początkowo chciał 5 mln euro rocznie pensja zamknęła się w 1,5 mln. to nie jedyny taki przypadek.

Odnośnik do komentarza

W mojej lidze zawodnicy nie mają agentów, bo ich po prostu nie stać na to. Ja podpisuję kontrakty z zawodnikami głównie z wolnego transferu. Czasem naprawdę można złowić gwiazdę. Co prawda często już starą, ale jak to mówią "jarą". Nie zawsze na samym początku chcą przystać na warunki płacowe, które im oferuję, ale z reguły po testach godzą się. Dlatego najczęściej proponuję 4-tygodniowe testy.

Odnośnik do komentarza

zauważyłem pomocną sprawę przy transferach zawodników, a dokładniej przy zbyt wysokich wymaganiach finansowych kandydata do naszego zespołu. otóż trzeba dodać klauzulę 50% kwoty odsprzedaży i początkowa wymagana pensja potrafi spaść nawet o kilkaset (!!!) procent. właśnie pozyskałem Valdesa w drugim sezonie gry do mojego Levante (8 miejsce w poprzednim sezonie) i choć początkowo chciał 5 mln euro rocznie pensja zamknęła się w 1,5 mln. to nie jedyny taki przypadek.

Jak pensja spadła o kilkaset procent to teraz on ci płaci? :P

Odnośnik do komentarza

W moim katalogu "Steam/Steamapps/common/Football Manager 2014" nie mam nic poza pustym folderem "data".

Chciałbym zainstalować fix zmieniający reprezentację Niemiec, ale nie mam takiej możliwości - pomimo automatycznej aktualizacji gry do wersji 14.3.0 przez steam moja wyszukiwarka nigdzie nie widzi folderu zawierającego pliki gry, które powinienem usunąć lub gdzie powinienem wrzucić fix.

Teraz pytanie: czy macie pojęcie, gdzie mogę znaleźć te pliki, gdzie jest zainstalowana gra (nie wybierałem żadnej specyficznej aktualizacji) i o co do cholery chodzi, że nie mam problemów ze ściąganiem plików z warsztatu, z aktualizacją, wszystko gra i buczy w trybie online, a gra w żadnym widocznym miejscu nie jest zainstalowana?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...