Jump to content

Promocje gier

me_who

Recommended Posts

Mam dziwną sytuację.

Chciałem sobie dziś kupić klucz do Call of Duty 2. Sprawdziłem na https://gg.deals/game/call-of-duty-2/ gdzie znajdę jakąś promocję. I miałem 3 polskie sklepu. Zacząłem od morele. Pokazuje, że mają 4 klucze na stanie, klikam, wywala, że nie mają kluczy. Support odpisuje, że mają błąd na stronie i kluczy brak. No to jadę dalej, klikam muve. I to samo, nie mogę dodać do koszyka. Trzeci sklep gryonline i identyczna sytuacja. Inne gry wchodzą do koszyka bez problemów. To Steam jakoś zdalnie blokuje sprzedaż? Bo jakoś nie wierzę, że to przypadek.

Edyta dodaje, że się coś odmuliło, bo teraz dodaję grę bez problemu w każdym sklepie.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Kupiłem sobie na GOG za łącznie 10 z groszami wszystkie trzy części UFO z lat 2000, te robione przez Czechów.

Jedynki jakoś specjalnie nie wspominam, ale dało się grać, dwójka chyba lepsza, w trójkę nie grałem. Pamiętam, że po początkowym zawodzie (nie ma tur, jest aktywna pauza) nawet się wciągnąłem, więc może i teraz dam radę :D

• 4 months later...

Ano tak:

c1428a3c1fd93e5437eed7e8574682f4.jpg

Kupowałem o 22:04, zniżka była 95%. Wszedłem wtedy na Steama bo dostałem na e-mail o godz. 21:55 powiadomienie, że Crusader Kings III i jeszcze jedna gra na liście życzeń są na wyprzedaży. Jak zobaczyłem przecenę FIFY to musiałem się uszczypnąć. Po napisaniu posta na forum wszedłem jeszcze raz do sklepu Steam i już  była cena 43.

• Sad 1