Skocz do zawartości

Promocje gier


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwną sytuację.

Chciałem sobie dziś kupić klucz do Call of Duty 2. Sprawdziłem na https://gg.deals/game/call-of-duty-2/ gdzie znajdę jakąś promocję. I miałem 3 polskie sklepu. Zacząłem od morele. Pokazuje, że mają 4 klucze na stanie, klikam, wywala, że nie mają kluczy. Support odpisuje, że mają błąd na stronie i kluczy brak. No to jadę dalej, klikam muve. I to samo, nie mogę dodać do koszyka. Trzeci sklep gryonline i identyczna sytuacja. Inne gry wchodzą do koszyka bez problemów. To Steam jakoś zdalnie blokuje sprzedaż? Bo jakoś nie wierzę, że to przypadek.

 

Edyta dodaje, że się coś odmuliło, bo teraz dodaję grę bez problemu w każdym sklepie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 5 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem sobie na GOG za łącznie 10 z groszami wszystkie trzy części UFO z lat 2000, te robione przez Czechów.

 

Jedynki jakoś specjalnie nie wspominam, ale dało się grać, dwójka chyba lepsza, w trójkę nie grałem. Pamiętam, że po początkowym zawodzie (nie ma tur, jest aktywna pauza) nawet się wciągnąłem, więc może i teraz dam radę :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Ano tak:

c1428a3c1fd93e5437eed7e8574682f4.jpg

 

Kupowałem o 22:04, zniżka była 95%. Wszedłem wtedy na Steama bo dostałem na e-mail o godz. 21:55 powiadomienie, że Crusader Kings III i jeszcze jedna gra na liście życzeń są na wyprzedaży. Jak zobaczyłem przecenę FIFY to musiałem się uszczypnąć. Po napisaniu posta na forum wszedłem jeszcze raz do sklepu Steam i już  była cena 43.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...