Skocz do zawartości

Pytanie do...


lad

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Hidalgoo napisał:

1. Jak to było z tym sylwestrem w Białymstoku?

 

2 godziny temu, tio napisał:

2. Jak brzmi Twoje drugie imię (najlepiej pokaż skan dowodu)

3. Dlaczego tak mało udzielasz się w Maryni?

 

Godzinę temu, ajerkoniak napisał:

4. Dalej studiujesz? Jak idzie?
5. Jakie plany potem? Na życie, na pracę?

@Reaper dzięki za nominacje ;)

1 Bardzo fajna impreza i każdy koło 3 poszedł grzecznie spać do swojego łóżka ;)
2 KONRAD! ;)

3 Po prostu wolę poczytać co piszą ode mnie mądrzejsi ludzie :keke:

4 Zostało mi ostatnie pół roku i zaczynam pisać Magisterkę :)
5 Chciałbym być jakąś gadającym ekspertem politycznym w tv :D Choć bardziej bym wolał jakąś fuchę w MSZ no ale jednak do tego przydał by się jeszcze jakiś język oprócz Angielskiego :-k

Odnośnik do komentarza

6. A tak realistycznie, gdzie widzisz siebie za 5 lat? Bo jednak MSZ czy ekspert w TV to nie jest standardowa ścieżka kariery po kilku latach pracy jako ochrona w galerii handlowej.

7. Jakie sporty uprawiasz regularnie?

8. Ulubiony film?

9. Spotkanie z którą gwiazdą było dla Ciebie najważniejsze i dlaczego?

Odnośnik do komentarza

11. Co robisz w kierunku, aby być właśnie ekspertem TV?

12. Po co te foty z celebrytami, jaki to ma cel? Utrzymałeś z kimś kontakt z nich?

13. Jaki miałeś temat pracy licencjackiej?

14. Czemu PIS?

15. Czemu Lech Poznań, skoro jesteś z Ząbek, a nie Dolcan czy Legia? Koledzy z ośki wiedzą, jak reagowali? Miałeś z tym problemy kiedyś?

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Reaper napisał:

6. A tak realistycznie, gdzie widzisz siebie za 5 lat? Bo jednak MSZ czy ekspert w TV to nie jest standardowa ścieżka kariery po kilku latach pracy jako ochrona w galerii handlowej.

7. Jakie sporty uprawiasz regularnie?

8. Ulubiony film?

9. Spotkanie z którą gwiazdą było dla Ciebie najważniejsze i dlaczego?

 

22 godziny temu, Hidalgoo napisał:

10. Co studiujesz i gdzie?

 

22 godziny temu, jmk napisał:

11. Co robisz w kierunku, aby być właśnie ekspertem TV?

12. Po co te foty z celebrytami, jaki to ma cel? Utrzymałeś z kimś kontakt z nich?

13. Jaki miałeś temat pracy licencjackiej?

14. Czemu PIS?

15. Czemu Lech Poznań, skoro jesteś z Ząbek, a nie Dolcan czy Legia? Koledzy z ośki wiedzą, jak reagowali? Miałeś z tym problemy kiedyś?

6 Jakie tam lata dopiero 1,5 roku i to dorywczo ;) a tak na serio chciał bym jakąś pracę biurową która by mi dawała radoche :)

7 Żadnych :keke: Od Święta pogram w tenisa

8 Wszystkie stare polskie komedie Kilery, Chłopaki nie płaczą, Poranek Kojota itd ;)

9 LP ponieważ zawsze miło chwilę pogadać i cyknąć fotkę z twórczynią mega hitu :)


10  Stosunki Międzynarodowe zaocznie na UKSW

11 Ostatnio założyłem bloga i coś tam próbuje z nim działać ;)

12 To moja zajawka i mam z tego fun :wub: Kontaktem bym tego nie nazwał ale fajnie jest gdy idziesz na koncert jakieś piosenkarki a ona zna twoje imię i cię poznaje :)

13 Stosunki dyplomatyczne Polski z Niemcami w latach 1918-1939

14 Bo to jedynie słuszna partia w tym kraju!!!1 ;)

15 Zachwycili mnie swoją grą jak ich Smuda prowadził i tak się w nich zakochałem :wub: W szkole średniej były jakieś podśmiechujki ale nie groźne nie przesadzajmy nie jesteśmy w Gimbie żeby się kroić za barwy ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Jahu napisał:

17 Nie za bardzo kocham Polskę.

 

23. Skoro nie za bardzo kochasz Polskę, to czemu z niej nie wyjechałeś? :-k

24. Odpalałeś kiedyś racę?

25. Nosisz ciuchy surge polonia?

26. Nie wydaje Ci się to nadużyciem, że niektórzy posłowie, którzy nie piastują żadnej roli w rządzie, mają po kilku ochroniarzy opłacanych przez Ciebie?

27. Lubisz papieskie kremówki?

28. Byłeś w obozach w Oświęcimiu i Brzezince?

 

Odnośnik do komentarza

32. Czy zatem myślałeś o wyjeździe na jakiś czas za granicę?

 

W dniu 13.11.2018 o 19:37, Jahu napisał:

5 Chciałbym być jakąś gadającym ekspertem politycznym w tv :D Choć bardziej bym wolał jakąś fuchę w MSZ no ale jednak do tego przydał by się jeszcze jakiś język oprócz Angielskiego :-k

33. Jaki język wydaje ci się więc najbardziej przydatny w tej dziedzinie. I kiedy go opanujesz?

34. Dystans Ząbki - Poznań jest dość spory. Byłeś na jakiś meczach domowych Lecha?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...