Skocz do zawartości

[FM 2006] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie trochę zastanawia to, że w FM 2006 sędziowie za każdy faul dają żółtą kartkę. To spora zmiana w porównaniu do 2005, gdzie większość komentarzy (wyświetlanych pod boiskiem podczas meczu) brzmiało "<nazwisko piłkarza> założył stołek przeciwnikowi" itd. W 2006 nie ma czegoś takiego, tylko przy każdym faulu "sędziowie przywołują zawodników do siebie" i "pokazują żółtą kartkę". Czasem to denerwuje. Ktoś wie, dlaczego autorzy każdy faul nagradzają żółtym kartonikiem?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Do gry w oknie potrzebna jest minimalna rozdzielczość pulpitu 1152x864 - więc inny sposób, to zwiększyć rozdzielczość pulpitu.

 

Dla niższej rozdzielczości (czyli 1024x768 w dół) potrzebna jest tylna furtka w postaci parametru -small_screen, której ubocznym efektem są takie właśnie kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Czy jest jakiś łupdejt :keke: chociażby na poprzedni sezon?

Chętnie bym zassał ;)

 

Najnowszy update datowany jest na luty 2007 i nie ma w nim uaktualnionej Polskiej Ligi - jak chcesz, to szukaj na Susie, nie dawno widziałem.

 

Najnowszy Polski jest na początek sezonu 06-07, i jest na cmrev.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam problem, czego raczej nietrudno było się domyślić, a mianowicie: prowadzę klub, złożyłem papiery o pracę w reprezentacji Argentyny. Ci chcą podpisać ze mną kontrakt ale nigdzie nie ma buttonu, który pozwoliłby mi to zrobić. Czy ktoś wie co zrobić w tej sytuacji? I jeszcze jeden kłopotek: ni cholery nie mogę rozwiązać kontraktów z trenerami. Wyskakuje mi komunikat o rekompensacie, kiedy klikam "OK" nic się nie dzieje...jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Witam. Mam problem, czego raczej nietrudno było się domyślić, a mianowicie: prowadzę klub, złożyłem papiery o pracę w reprezentacji Argentyny. Ci chcą podpisać ze mną kontrakt ale nigdzie nie ma buttonu, który pozwoliłby mi to zrobić. Czy ktoś wie co zrobić w tej sytuacji? I jeszcze jeden kłopotek: ni cholery nie mogę rozwiązać kontraktów z trenerami. Wyskakuje mi komunikat o rekompensacie, kiedy klikam "OK" nic się nie dzieje...jakieś pomysły?

 

Może masz jakiś update felerny zainstalowany, albo grę nie spatchowaną do najnowszej wersji ??

Odnośnik do komentarza

Moj problem z FM06 moze sie wydac dziwny, ale co tam. Moze mi ktos pomoze.

O co chodzi?

 

W systemie jako domyslny mam przypisany inny dysk niz C. Dysk ktory po podlaczeniu do sieci synchronizuje sie z profilem sieciowym.

I niestety tam wlasnie utworzyl sie folder FM'a gdzie przechowuja sie wszystkie pliki zwiazane z gra (save'y, taktyki, treningi). Z poziomu gry tworzac save'a nie moge sie "wydostac" poza ten dysk. Ostatnio cos sie zaczelo dziac, i nie moge zapisac poprawnie gry. Ani nowej, ani trwajacej juz. Oczywiscie odpalenie bez problemu...

I teraz pytanie, gdzie i czy wogole w ustawieniach gry moge zmienic na jakim dysku powinny sie znajdowac pliki zwiazane z gra, by bylo jak w standardzie: C:/moje dokumenty/Sports Interactive.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...