Skocz do zawartości

[FM 2006] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zacząłem właśnie sezon 2011/2012. Od około sierpnia/września 2010 moi scouci nie znajdują mi żadnego zawodnika. Nieważne gdzie ich wyślę, czy do określonego kraju, czy regionu, i tak wracają z pustymi rękoma, że tak się wyrażę. Ma ktoś pomysł, co może być tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza

Witam, przerzuciłem się właśnie z fma 05 na 06 i drażni mnie tu jedna rzecz... kontuzje. Grubo przesadzili z częstotliwością kontuzji, połowa składu jest nie dysponowana na długie tygodnie a gdy już się wyleczą to po kilku dniach (w grze) znów łamią ręce itp. Paranoja. W związku z tym moje pytanie brzmi: Czy jest jakiś sposób na te kontuzję? Nie wiem, usunięcie jej danemu piłkarzowi przy pomocy edytora lub żeby rzadziej one występowały.

 

Mógłby ktoś wrzucić edytor czasu rzeczywistego? Linki z poprzedniej strony wygasły...

Odnośnik do komentarza

Chciałbym rozpocząć karierę w FM'ie 06 w trybie HC, niestety nie znam za bardzo drużyn które by się do tego nadawały... Czy moglibyście mi coś poradzić oprócz: AC Sansovino, East Stirlingshire oraz Cultural Durango? Czytałem o nich kariery na łamach forum, więc szukam czegoś innego....

Odnośnik do komentarza

@UP

 

Ale mi chodzi o takie na prawdę ciężkie do prowadzenia, jak np. Durango Wengera, gdzie będę musiał się na prawdę natrudzić aby uzyskać jakiś znaczący sukces... Wierze że takie inne kluby są.

 

@EDIT

A gdzie mogę sprawdzić czy dany klub jest baskijski?

Odnośnik do komentarza

1 Wybierze jakąkolwiek ligę(ofc najniższą) i wybierz zespół typowany na ostatnie miejsce to znaczy, że ma najniższą w danej lidze reputację. Niska reputacja = ciężka gra.

2 O ile się nie mylę, w edytorze dołączonym do gry. I mniej prawdopodobne w informacjach o klubie już w grze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...