Skocz do zawartości

[FM 2006] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Tego sposobu rpóbowałem, ale już sobie z tym fejkiem poradziłem.

 

 

*Dla tych którzy nie wiedzą gdzie wgrać:

Mój Komputer -> Dysk Twardy -> Program Files -> Sports Interactive -> Football Manager 2006 -> Data -> db -> Inc -> all.

Teraz trzeba wkleić i zamienić.

 

UWAGA! Aby fake poprawnie działał trzeba go wyciąć (nie skopiować) z folderu, w którym plik jest zapisany. Następnie wkleić.

Odnośnik do komentarza
1: Właśnie Niemcami sie grać nie da. Poprostu nie ma ich do wyboru w liście dostępnych reprezentacji podczas tworzenia nowego menedżera. Mam fejka, ale za bardzo nie wiem, gdzie DOKŁADNIE go wgrać.

 

Football Manager 2006\data\db\lnc - tutaj wrzucasz fejk i włączasz grę.

 

2: Troche dziwne z tym wiekiem wstecz. W sumie też jakieś rozwiązanie. Nierealistyczne, ale jest.

 

Ta, zwłaszcza mając -120 lat :kekeke:

 

Tego sposobu rpóbowałem, ale już sobie z tym fejkiem poradziłem.

 

 

*Dla tych którzy nie wiedzą gdzie wgrać:

Mój Komputer -> Dysk Twardy -> Program Files -> Sports Interactive -> Football Manager 2006 -> Data -> db -> Inc -> all.

Teraz trzeba wkleić i zamienić.

 

UWAGA! Aby fake poprawnie działał trzeba go wyciąć (nie skopiować) z folderu, w którym plik jest zapisany. Następnie wkleić.

 

Niekoniecznie do folderu "all", wystarczy go umieścić w "lnc" [NIE "Inc" jak podałeś].

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziękuję bardzo, myślałem ze RRUT rozwiąże mój problem, niestety nie udało się. Rzecz w tym, że gdy chce ustanowić nową grę i dodać "wszystkich zawodników z krajów" to nie da się dodać wszystkich np. takich reprezentacji jak Szwecja, Brazylia, Argentyna nie wiem dlaczego tak się dzieje myślałem ze to wina bazy danych, ale to nie to. Mam patha 6.0.3 gra jest oczywiście oryginalna. Może ktoś z was ma pomysł co z tym fantem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Dziękuję bardzo, myślałem ze RRUT rozwiąże mój problem, niestety nie udało się. Rzecz w tym, że gdy chce ustanowić nową grę i dodać "wszystkich zawodników z krajów" to nie da się dodać wszystkich np. takich reprezentacji jak Szwecja, Brazylia, Argentyna nie wiem dlaczego tak się dzieje myślałem ze to wina bazy danych, ale to nie to. Mam patha 6.0.3 gra jest oczywiście oryginalna. Może ktoś z was ma pomysł co z tym fantem zrobić.

 

błąd jakiś wyskakuje czy co?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...