Skocz do zawartości

[FM 2006] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Co trzeba zrobić, by utrzymać wynik w końcówce meczu? Dawno, dawno temu, jakoś mi się to udawało normalnymi sposobami czyli: ustawienie defensywne, zmniejszona kreatywność, wolniejsze tempo, większa gra na czas; ale teraz te wszystkie zmiany nic nie dają... Już w 5 meczach (na ~15 rozegranych) miałem wątpliwą przyjemność patrzeć, jak mój zespół traci bramkę w końcowych minutach (od 83' do ostatnich sekund meczu). Macie jakiś pomysł z ustawieniem obrońców, poleceniami dla drużyny czy czymkolwiek innym? Podejrzewam, że nie ma złotego środka, ale nie wierzę, że FM jest tak złośliwy, że wyczynia cuda w ostatnich minutach meczu ;).

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie dotyczących lekkich kontuzji. Gdy koło zawodnika podczas meczu pojawia się ten zielony plasterek oznacza, że jest lekko kontuzjowany. Czy jeśli zmienimy szybciej zawodnika zmniejsza się szansa, że po meczu dostaniemy informacje o kontuzji wykluczającej zawodnika z gry na jakiś okres czasu?

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony - tak, zdejmując lekko kontuzjowanego zawodnika, zmniejszasz szansę na pogorszenie się urazu (lub też doświadczenie kolejnego), z drugiej strony, czasem się zdarza, że pozostając na boisku zawodnik rozbiega kontuzję i po meczu nie ma po niej śladu. Wszystko zależy od atrybutów piłkarza, a i też od czynnika losowego...

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie, dotyczące zalecanych ustawień podczas ładowania lig. Postanowiłem lekko podkręcić sobie procka [4200+] z 2,2 na 2,4 Ghz. Po tym chciałem zobaczyć czy może coś się zmieniło w zalecanych ustawieniach. Jakie było moje zdziwienie co zobaczyłem.

Przed podkreceniem miałem do wyboru 12lig z 4 lig a teraz mam tylko 8 lig z 3 krajów. Czym może być to spowodowane?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

A ja mam takie pytanko wczoraj po wywaleniu FM-a 08 do kosza postanowilem zainstalowac na nowo FM-a 06.

I teraz moje pytanie jest nastepujace czy to normalne ze na kompie C2D z 2GB i wgraniem 12 lig z 12 panstw gra podczas przetwarzania danych w takcie normalnego tygodnia niemilosiernie wolno chodzi. Wczytuje sie szybko , zapisuje szybko. Podczas meczy itd chodzi takze normalnie. Troche mnie zdziwilo gdyz na starym kompie P4 3,0Ghz z 512MB Ramu gra chodzila normalnie nie bylo jakis dluzszych przestoi.

Czy mozna to jakos naprawidz , czy moze gra nie wspiera moze takiej duzej ilosci Ram-u , no nie wiem nie mam pomyslu. Moze wy cos poradzicie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam dwa pytania.

 

1: W jaki sposób zedytować plik, by można było grać, np. Niemcami?

 

2: Co się dzieje, jak zaczynając nową grę ustawimy wiek menedżera na, np. 85 lat? Jest coś takiego jak śmierć, czy można prowadzić klub w nieskończoność? Np. mając 160 lat.

Odnośnik do komentarza
Ja mam dwa pytania.

 

1: W jaki sposób zedytować plik, by można było grać, np. Niemcami?

 

2: Co się dzieje, jak zaczynając nową grę ustawimy wiek menedżera na, np. 85 lat? Jest coś takiego jak śmierć, czy można prowadzić klub w nieskończoność? Np. mając 160 lat.

 

 

Przecież można grac reprezentacja Niemiec. :> Dodajesz nowego menagera i wybierasz zamiast klubu reprezentacje.

 

a co do drugiego to kiedys na forum był taki projekt. "200 lat z FM" i tam o ile dobrze pamietam od pewnego momentu wiek liczył sie wstecz.

Odnośnik do komentarza

1: Właśnie Niemcami sie grać nie da. Poprostu nie ma ich do wyboru w liście dostępnych reprezentacji podczas tworzenia nowego menedżera. Mam fejka, ale za bardzo nie wiem, gdzie DOKŁADNIE go wgrać.

 

2: Troche dziwne z tym wiekiem wstecz. W sumie też jakieś rozwiązanie. Nierealistyczne, ale jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...