Skocz do zawartości

[FM 2006] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z savem w FM 2006. Otóż właśnie skończyłem grać pierwszy sezon Koroną Kielce, trwają MŚ. I dwa dni temu chce wczytać grę i jest to niemożliwe - pisze, że plik uszkodzony i tego typu rzeczy, a nic nie majstrowałem. Inne save'y chodzą bez problemu. Próbowałem jeszcze opcji ze scan diskiem, żeby znalazł błędy i je naprawił i faktycznie coś mi w tym savie pokazał, że plik Korona.FM jest skrzyżowany z jakąś jednostką alokacji, skrzyżowanie niby skorygowano przez kopiowanie. Po tej operacji rozmiar pliku się zmnijeszył, jednak nic to nie było, grać się nie da, teraz tylko po próbie wczytania wyskakuje komunikat "wczytanie gry nie jest możliwe". Czy ktoś wie, co jest nie tak, czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Mam nadzieję, że tak, bo ten save jest dla mnie bardzo ważny. Z góry dzięki za pomoc...

Odnośnik do komentarza

cześć

mam pytanie o zmianę taktyki w trakcie meczu:

podczas zmiany taktyki poprzez załadowanie istniejącej, wcześniej zapisanej, komputer "zamienia" MR z prawym ST, co widać w okienku meczowym; robi to za każdym razem, nawet po "przestawieniu" przeze mnie ponownie komp wykonuje taki manewr :wacko:

czy to jest bug?

gram wersją 6.0.3

Odnośnik do komentarza
cześć

mam pytanie o zmianę taktyki w trakcie meczu:

podczas zmiany taktyki poprzez załadowanie istniejącej, wcześniej zapisanej, komputer "zamienia" MR z prawym ST, co widać w okienku meczowym; robi to za każdym razem, nawet po "przestawieniu" przeze mnie ponownie komp wykonuje taki manewr :wacko:

czy to jest bug?

gram wersją 6.0.3

Błąd taktyki, sprawdź, czy nie masz jakiegoś swap pos. ustawionego.

 

 

 

kiedys znalazlem taki plik na pewnej stronie z logpackami i kitspackami do 1 i 2 ligi ma ktos cos takiego bo ta strona niechce mi sie teraz wlaczyc

Please

że o co prosisz? http://forumcm.net/index.php?showforum=18 tu jest pełno grafik, ewentualnie cmrev.com
Odnośnik do komentarza

Usiłuję rozbudować stadion lecz w zamian otrzymuję informację, iż stadion nie należy do klubu i nie można go w związku z tym rozbudować.

Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Czy da się to jakoś obejść poprzez np. budowę nowego stadionu, gdy kasy będzie więcej?

Chodzi o FM 2006.

Odnośnik do komentarza
Usiłuję rozbudować stadion lecz w zamian otrzymuję informację, iż stadion nie należy do klubu i nie można go w związku z tym rozbudować.

Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Czy da się to jakoś obejść poprzez np. budowę nowego stadionu, gdy kasy będzie więcej?

Chodzi o FM 2006.

 

AFAIR niedasię - w FM2006 klub jest przywiązany do jednego stadionu na zawsze (chyba że jak w przypadku Arsenalu ma wpisane przenosiny do bazy)

Odnośnik do komentarza
AFAIR niedasię - w FM2006 klub jest przywiązany do jednego stadionu na zawsze (chyba że jak w przypadku Arsenalu ma wpisane przenosiny do bazy)

Czyli nawet po awansie do Ligi Mistrzów pozostanie mi stadionik na 5 tysięcy osób z 400 miejscami siedzącymi na przesuwnej, aluminiowej trybunce? :|

Odnośnik do komentarza
AFAIR tylko edytor czasu rzeczywistego może usunąć takie problemy. Oczywiście to już nie jest wtedy HC. Prawda jest taka, że część drużyn ma po prostu ograniczoną w ten sposób możliwość rozwoju.

Kiedyś na forum już o tym dyskutowaliśmy ;)

No to w Redditch długo chyba nie posiedzę :(

Odnośnik do komentarza

Pytanko. Gram aktualnie w drugiej lidze czeskiej. W zakładce 'rules' napisane jest, że w meczu może występować ' no more than 3 foreign players'. Do składu wystawiam 2 Polaków, Słowaka i Bośniaka- żaden z nich nie ma podwójnego obywatelstwa. Bug? Czy czegoś nie rozumiem :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...