Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Plik init.cfg jest i jest w nim wyjaśnione jak poprawnie wpisać komendę "SUGAR_DADDY". Skoro jest to chyba musi działać?

 

Niekoniecznie, znając SI mogli sobie zostawić instrukcję do usuniętej opcji. ;)

 

Żeby mieć kasy jak lodu, to trzeba pogrzebać w edytorze, opcja SUGAR_DADDY, to jeśli dobrze pamiętam, dobry wujek, który od czasu do czasu sypnie trochę grosza w ciężkich czasach.

Odnośnik do komentarza

Siema. Gram Milanem. Sezon temu Ściągnąłem Dani Alvesa. Zarabia u mnie obecnie 180 tysięcy tygodniowo. Za niecałe 8 miesięcy wygasa mi z nim kontrakt. Aktualnie Alves oczekuje 210 tysięcy tygodniowo. Co mam zrobić żeby zwiększyć budżet na płace? Wnioskowałem prośbę do zarządu o zwiększenie budżetu na płace ale bez skutku :/ Czy FM Modifer może mi pomóć? Gram na patchu 8.0.2+ patch 8.3 z aktualnymi transferami. Pobrałem FMM w wersji 2.2 pod FM'a 2008 ale mam ten błąd podczas uruchamiania programu. Proszę pomóżcie :) Muszę zatrzymać Alvesa u siebie. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

To znaczy że nie możesz już podbić budżetu, bo jest maksymalnie wyżyłowany. Pozostają Ci dwie opcje - albo próbować do skutku, albo polecieć nieuczciwie i pobawić się edytorem czasu rzeczywistego. Rada na przyszłość - podpisuj długoterminowe kontrakty! Ściągnąć takiego cyborga jak Alves tylko na rok, to nierozsądny ruch.

Odnośnik do komentarza

Mimo iż już gram w FM dość długo to mam takie 2 małe pytanka:

 

1.Czy można wyszukać zawodnika po jego ulubionych zgraniach? Np. chciałbym znaleźć na wolnym transferze zawodnika, który lubi odgrywać z klepki. Jest takie coś możliwe?

 

2. Jak sprawdzić reputację klubu?

Odnośnik do komentarza
Mimo iż już gram w FM dość długo to mam takie 2 małe pytanka:

 

1.Czy można wyszukać zawodnika po jego ulubionych zgraniach? Np. chciałbym znaleźć na wolnym transferze zawodnika, który lubi odgrywać z klepki. Jest takie coś możliwe?

 

2. Jak sprawdzić reputację klubu?

1 nie

2 W jakimś edytorze czasu rzeczywistego (fmm, FMRTE) w Genie Scoucie, lub w edytorze dołączonym do gry...

pominę fakt że nie jest to do końca uczciwe :]

Odnośnik do komentarza
Urok gry w klubie, wykorzystanym przez właścicieli jako zabezpieczenie wielkiego kredytu. Pożyczkę spłacasz - w rzeczywistości LFC ma dług w wysokości około 350M funtów i płaci 30M funtów rocznie z tego tytułu.

 

okej niby mam ten dlug 1,98 mld zł, ale dlaczego gdy spłacam co sezon ok. 200 mln zł nie jest to wliczane w ten dlug? Jak objalem Liverpool mialem dlug 1,98mld i po dwoch sezonach nadal mam 1,98mld. Niby spłacam, a nadal jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...