Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka panowie mam pytanie takie ze kiedys w cm01/02 byla taka opcja w wyszukiwani zawodnikow ze pokazywalo kto chetnie by przeszedl do prowadzonego przeznas klubu jest takie cos w fm 2008 ?? gram na 8.0.1

 

 

ps. A co poradzicie jak zaden zawodni niechce przejsc do mojego klubu [Polonia Bytom] 3 sezon w ekstraklasie jestem w srodku stawki i nikogo nie moge sprowadzic nawet ci ktorzy sa za free daje im po 75 tys zl zarobkow i dalej ich odstrasza :D

Odnośnik do komentarza

Tak z innej beczki - ktoś wie co trzeb zrobić żeby uaktywnić konto na forum sigames? Dostałem mail aktywacyjny kliknąłem w link a przy logowaniu ciągle mam komunikat:

 

 

You must activate your account before you can log in.

Please click here to receive another activation email

 

Wysyłam więc kolejny mail - znowu klikam ale widzę informację że konto jest już aktywne. Zadowolony próbuje się logować a tu znowu info o tym że moje konto jest nieaktywne. Jakieś cuda - konto jest aktywne i nieaktywne równocześnie ;)

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, mam nietypowy problem. Nie smiejcie sie, bo gram krotko w FMa ;)

 

Otóz, gram Lechem Poznan 3-ci sezon. Niektorzy piłkarze zastanawiają się czy odejść, wiekszosc z nich udalo mi sie wstepnie przekonac zeby zostali. Ale chcialbym przedluzyc im kontrakty zwiekszajac jednoczesnie place. I tu pojawia sie problem, otóż:

 

Zarząd zapytal mnie o oczekiwania na sezon. Dostalem 2,8 mln na transfery i ponad 80tys funtow na place tygodniowe. Minelo kilka dni ... i nic! Ani kasy na transfery nie mam, ani budzetu placowego, a problem jest taki, ze troche mi się spieszy, zwlaszcza ze roczne podwyzki wynagrodzenia dla niektorych zawodnikow spowodowaly to, ze przekraczam juz budzet placowy, a zawsze pilnowalem finansow...

 

To jakis bug, czy jakos mozna to uzasadnic?

 

Niby banalne pytanie, ale jednak - nie mam pojecia, bo do tej pory kase od razu dostawalem do dyspozycji i to mnie wlasnie martwi..

Odnośnik do komentarza

Po szukaniu wielu roznych informacji okazalo sie, ze to bug.

 

Przeczytalem, ze dzieki programowi FMM mozna edytowac i zmienic budzet w klubie. Sciagnalem ten program i nic nie moge zrobic :| Wydaje mi sie, ze to przez bazę danych (Fudi&Messinho). Gram na patchu 8,0,2.

 

Sluchajcie, znacie jakis alternatywny sposob na edytowanie tego ? Udalo mi się stworzyć świetną ekipę z Lecha i nie chcialbym tego tracic... A gra z takim budzetem odpada, bo nie wyrabiam płacowo..

 

Błagam, pomozcie..

Odnośnik do komentarza
Mialem identyczny problem co panowie powyzej. Gralem na bazie z 4 liga polska, ktora byla tu na forum. W FMM zmienilem sobie budżet i juz teraz jest ok, moim zdaniem jest to najlepszy sposób.

 

No wlasnie problem w tym, ze nie moglem za pomoca FMM zmienic niczego bo mi blad wyskakiwal (a zapewniam, ze wszystko robilem zgodnie z instrukcja).

 

Za to rozwiazal sie dzisiaj moj problem.

 

Dla posiadajacych podobny problem polecam program do edycji - FMRTE (BraCaSoft). On dziala w 100 %

 

 

BTW - czy reputacja klubu rosnie wraz z moimi sukcesami ? Czy po jakims czasie zawodnicy np. z Legii czy Wisly (przypominam, ze gram Lechem) beda chcieli do mnie przechodzic? Jak na razie po 2 sezonach (2gie miejsce w lidze, w nastepnym mistrzostwo, polfinaly rozgrywek pucharowych, zakwalifikowanie sie do Pucharu UEFA) i przechodza tylko juniorzy stamtąd:p

Odnośnik do komentarza
BTW - czy reputacja klubu rosnie wraz z moimi sukcesami ? Czy po jakims czasie zawodnicy np. z Legii czy Wisly (przypominam, ze gram Lechem) beda chcieli do mnie przechodzic? Jak na razie po 2 sezonach (2gie miejsce w lidze, w nastepnym mistrzostwo, polfinaly rozgrywek pucharowych, zakwalifikowanie sie do Pucharu UEFA) i przechodza tylko juniorzy stamtąd:p

Tak reputacja rośnie wraz z sukcesami. A czym większa reputacja tym lepsi zawodnicy będą przechodzić do twojego zespołu

Odnośnik do komentarza
Tak z innej beczki - ktoś wie co trzeb zrobić żeby uaktywnić konto na forum sigames? Dostałem mail aktywacyjny kliknąłem w link a przy logowaniu ciągle mam komunikat:

 

 

You must activate your account before you can log in.

Please click here to receive another activation email

 

Wysyłam więc kolejny mail - znowu klikam ale widzę informację że konto jest już aktywne. Zadowolony próbuje się logować a tu znowu info o tym że moje konto jest nieaktywne. Jakieś cuda - konto jest aktywne i nieaktywne równocześnie ;)

 

Niełatwe życie początkującego z produktami sigames.... Okazuje się że miałem rację i forum zaliczyło awarię - był problem z szyfrowaniem haseł. Jeśli ktoś ma podobny problem to radzę zmienić hasło. Taką radę uzyskałem z supportu i pomogło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...