Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz, Thiago Silva to jednak ktoś inny niż Thiago Motta. Spróbuj zaoferować nowy kontrakt, wtedy po raz kolejny zbierze się Home Office i zadecyduje o przyznaniu bądź odrzuceniu pozwolenia na pracę. Ale jeśli zawodnik nie gra w swojej reprezentacji, to szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku są bliskie zeru. Grając na Wyspach nie warto ściągać zawodników który nie otrzymali pozwolenia na pracę, bo szanse na jego ponowne przyznanie są niewielkie. Chyba że zawodnik grywa regularnie w swojej reprezentacji. Z kolei wtedy powinien dostać je od razu.

Odnośnik do komentarza
Dostałem ofertę prowadzenia Anglii i zgodziłem się. Tu pojawił się bug (?), cały czas dostaję raporty na temat rywali od scouta z Kolumbii (mojej poprzedniej repry). I tu pojawia się pytanie, co mam zrobić żeby on nie składał mi raportów?

 

Tez tak mialem, prowadzilem Polskę, przeszedlem do Brazylii i to samo, raporty Polaków.

Odnośnik do komentarza

witam ja też mam problemik którego nie mogę sam rozwiązać:

a mianowicie ściągnołem najnowszego patcha tego 8.2 + łatkę z aktualnymi transferami itd.

uruchamiam grę od nowa i wszystko jest ok ,jak próbuje zrobić transfer to wyskakuje plansza na szary tle z zapytaniem : złożyć ofertę

i zawsze wyskakiwało tak lub nie ,a teraz nie wyskakuje nic i gra jest martwa czekałem ponad godz i nic się nie działo,uruchamiałem grę kilkakrotnie i zawsze to samo ,obojętnie jakiego gracza chcę kupić i jaki klub prowadzę zawsze to samo-

na wcześniejszych patchach działało bez zarzutu

dzięki za odp,jak będzie potrzeba to powiedźcie wrzucę screna z tym problemem

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze stosuję coś takiego:

NŚ- gra słabszą nogą, odbiór ostry, pressing zawsze

skrzydłowi i ofensywni pomocnicy- gra słabszą nogą, odbiór mieszany, pressing zawsze

PŚ- gra słabszą nogą odbiór mieszany, a jeśli jest ofensywnie usposobiony pressing zawsze

DM- gra słabszą nogą odbiór ostry lub mieszany

boczni obrońcy- gra słabszą nogą i ostry odbiór

Odnośnik do komentarza

Ogólnie stosuje podobne polecenie co Eddie69, z tym że:

 

1. BR i OŚ - pressing zawsze (a jak gra 3 OŚ to jeszcze wszystkim słabsza noga)

2. Napastnikom daje ostry odbiór, gdy mają kontuzje lub żółtą kartkę

3. Skrzydłowym daję ścisłe krycie

Reszta jak w poprzednim poście.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...