Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, tak sie zacząłem zastanawiać cz nie da sie zmienić czasu rozpoczynania się rozgrywek?

Mam nową bazę danych na ten rok i chciałbym rozpoczynać grę także od września tego roku. Wiecie jak to można rozwiązać, data editor pomoże?

1 year holiday...

ale bądź świadom, że w tym czasie składy drużyn się zmienią

Odnośnik do komentarza

Który z plików jest odpowiedzialny za galerię sław, gdyż grając w wersję 07 byłem na szczycie tej listy z osiągnięciami, natomiast, gdy zrobiłem sobie półroczną przerwę i następnie znów mnie naszło aby sobie zagrać (wcześniej musiałem zainstalować grę od nowa, gdyż musiałem zrobić format), po wczytaniu save starej gry nie było mnie na tej liście wcale, czyli, że nie zdobyłem żadnego mistrzostwa ani pucharu, po mimo tego , że wcześniej byłem kilka razy mistrzem kraju.

Tym razem podczas dłuższej przerwy w grze, chciałbym sobie skopiować ten plik także.

Odnośnik do komentarza

Pytanie: czy warto ustalać indywidualny program treningowy? Oczywiście nie dla każdego zawodnika osobno, ale dwóch-trzech w drużynie.

 

Mam młodego, ciekawego napastnika, ale problem co z nim robić na treningach. Panowanie nad piłką, technikę i taktykę ma już całkiem niezłą. Umiejętności strzeleckie w porządku. Jego piętą achillesową jest przygotowanie fizyczne. Co robić? Oczywiście tak, żeby nadgonił z atrybutami typu szybkość, siła, nie utracił dotychczasowych, i nie był przeciążony ;)

 

Czy zawodnicy powinni trenować w grupie, żeby trening przynosił efekty? A jeśli tak to jaką minimalną liczbę zawodników w takiej grupie polecacie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...