Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Gram aktualnie Monaco (dzisiaj zacząłem). Zagrałem jak na razie 3 mecze - 1:1 z Toulouse, 1:0 z St. Etienne i 0:0 z Lorient. Mam zrobione dwie taktyki - jedna na granie środkiem, rozgrywającym (Buonannotte/Gomez) i odgrywającym (Peragon). Ustawienie wygląda tak a polecenia tak. Gra skrzydłami wygląda tak a polecenia tak. Powiedzcie co pozmieniać, żeby jakoś to lepiej 'hulało', bo na razie zawodzi mnie skuteczność. Dzięki z góry. ;)

Odnośnik do komentarza

Może nic nie trzeba zmieniać jeśli taksa jest dobra, zwyczajnie trzeba poczekać na zgranie ekipy. Miałem podobnie jak zaczynałem grę West Ham United, na początku wyniki były raczej słabe, ale po 5 kolejkach zatrybiło i ekipa spisuje się nadspodziewanie dobrze.

Ja bym cofnął tylko linię obronną do 1/4 suwaka (jeśli nie masz obrońców z szybkością co najmniej 15).

Odnośnik do komentarza

Jestem nowy to moj pierwszy post, polecono mi ta strone ze mi mozecie pomoc rozwiazac problem. A wiec do rzeczy:

 

Chcialem dzisiaj zagrac w moja ulubiona gre, mianowici Football Manager 2008. Gdy wlaczylem gre i wczytalem save i zalogowalem managera. Kliknelem ,,kontynuuj" aby przejsc do kolejnego dnia i wtedy gra mi sie wylacza macie jakies pomysly co robic ?????????

 

Reinstalka gry niestety nie pomogla.

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie. Gram aktualnie Monaco (dzisiaj zacząłem). Zagrałem jak na razie 3 mecze - 1:1 z Toulouse, 1:0 z St. Etienne i 0:0 z Lorient. Mam zrobione dwie taktyki - jedna na granie środkiem, rozgrywającym (Buonannotte/Gomez) i odgrywającym (Peragon). Ustawienie wygląda tak a polecenia tak. Gra skrzydłami wygląda tak a polecenia tak. Powiedzcie co pozmieniać, żeby jakoś to lepiej 'hulało', bo na razie zawodzi mnie skuteczność. Dzięki z góry. ;)

 

#

 

No nie mam zbyt szybkich. Najszybszy ma chyba 13. :/ Dlatego cofnąłem obronę 3x w lewo. A jeszcze takie pytanie - patrząc na moją kadrę, jak byście ustawili zespół? Dzięki za propozycje. :)

 

Dzięki z góry. :D

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem tutaj nowy ale z góry mogę powiedzieć że kocham piłkę nożną jak i managery wiec swego rodzaju swojak jestem.

Ostatnio wróciłem po przerwie do FM2008, pościągałem najnowsze łatki itp. i zacząłem sobie grać Wisełka. Pierwszy sezon grałem po swojemu, moje stare taksy itp. gdy sezon zakończyłem na 3 miejscu zdecydowałem sie coś pozmieniać i douczyć i trafiłem na fora CM i tą stronkę. I tak teraz stosuje powyższa taktykę, sprawdza sie w miarę ok. W 2 sezonie grałem na cofniętą linie obrony bez spalonych gdyż uważałem iż moi obrońcy nie prezentują jeszcze odpowiedniego poziomu, koniec sezonu:

 

http://img525.imageshack.us/my.php?image=wisafr0.jpg

 

Zadecydowała porażka w poznaniu 0:1 przy remisie 1:1 w Krakowie:D

Jak widać jednak traciłem sporo bramek ale nie narzekałem.

Dodam że kill rogi sprawdziły sie w 200% :D

 

http://img407.imageshack.us/my.php?image=wisa3eg5.jpg

 

Jak widać średnia gra głową środkowego obrońcy zrobiła z niego najlepszego strzelca drużyny:D Brożek nominalny napastnik został królem asyst ponieważ wykonywał rogi:D

Przed 3 sezonem wzmocniłem sie, i postanowiłem przestawić na ofsajdy, i teraz tu powstaje mój problem ponieważ jestem pewien że robie coś złe w niektórych meczach, mianowicie mam skład który moim zdaniem powinien niszczyć w polskiej lidze:

 

http://img413.imageshack.us/my.php?image=wisa4mf7.jpg

 

a trafiam na nierealne mecze typu prowadzę do przerwy 3:0 ze średniakiem grającym 4-4-2 defensywnie, krótkimi podaniami i skrzydłami, po przerwie przeciwnik wysuwa skrzydłowych bardziej do przodu a ja moim bocznym obrońcom cofam rajdy i rajdy z piłką na rzadko i co sie dzieje?? przegrywam 3:4 po jakiś kosmicznych3 bramkach napastnika który w 1 połowie nie oddal 1 strzału. I tu prosiłbym o pomoc następującą, jak ustawiacie indywidualne instrukcje przedmeczowe poszczególnym zawodnikom przeciwnika, i czy modyfikujecie taktykę 32 pod przeciwnika np. jeżeli gra szybkimi napastnikami to cofamy obronę jeżeli dobrze grającymi głowa to wysuwamy do przodu, jeżeli scout zauważy iż szybkie rozgrywanie pilki powinno ułatwić nam rozmontowanie przeciwnika zmieniacie to w taksie itp.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Co należy zrobić żeby działały skiny do FM'a. Wgrałem je do folderu "skins" ale w grze nie moge ich wybrac. Z góry dzieki za pomoc.

W Ustawieniach gry wejść w zakładkę "Dźwięk i obraz" i wybrać interesujący Cię skin

 

Czy istnieje plik (Jeśli tak to jaki ??), który wprowadza polskie znaki do skinów (np. do skinu Legend)??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...