Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Przed meczem z jakąś drużyną pojawia się w rozmowie z managerem tej drużyny pojawia się opcja "Niech w pojedynku naszych drużyn wygra lepszy". Czy ktoś mógłby opisać jakie są skutki wybrania tej opcji tzn.Czy managerowie drużyn prowadzonych przez komputer reagują jakoś na taką zaczepkę ?? a jeśli tak to czy częściej są nastawieni negatywnie czy pozytywnie ??

z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Przed meczem z jakąś drużyną pojawia się w rozmowie z managerem tej drużyny pojawia się opcja "Niech w pojedynku naszych drużyn wygra lepszy". Czy ktoś mógłby opisać jakie są skutki wybrania tej opcji tzn.Czy managerowie drużyn prowadzonych przez komputer reagują jakoś na taką zaczepkę ?? a jeśli tak to czy częściej są nastawieni negatywnie czy pozytywnie ??

z góry dzięki smile.gif

 

To zależy jakie masz stosunki z drugim managerem. Jeśli coś w stylu : "Postara się być górą jeśli przytrafią się jakieś utarczki słowne" lub " Ma o tobie kiepską opinię" To zapewne będzie mówił że nie masz szans w nadchodzącym meczu. Jeśli natomiast " Uważa że moglibyście zostać przyjaciółmi " to będzie mówił o przyjacielskim pojedynku. Często także komp ignoruje taką wypowiedź lub mówi że zamiast gadać z Tobą to woli przygotować piłkarzy do meczu.

Odnośnik do komentarza
Rusz głową :wacko: To nie boli.

 

Dostaniesz dużo więcej sałaty na zakupy i będziesz miał więcej pieniędzy w klubowej kasie. Ogólnie rzecz biorąc finanse będą w doskonałym stanie.

Ponieważ nigdy nie stosowałem "SUGAR_DADDY" postanowiłem dla eksperymentu odpalić nową grę i wypróbować ten trick. Wpisałem do komendy Sheffield Wed. Żeby nie było wątpliwości zrobiłem to za pomocą ID. Dopisałem też Man City. Sezon się zaczął, a u mnie nic. Żadnych newsów o nowym inwestorze, 4M Euro w budżecie. Coś zrobiłem nie tak?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...