Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da sie zmienic league standard w jakis inny sposob niz edytorem? Gram polska ligą 10 miejsce ligi w wspolczynnikach, 2 polskie kluby w pierwszej 40 najlepszych klubow swiata. A nie chca do mnie przechodzic zawodnicy z duzo slabszych klubow. League standard w edytorze wynosi 9, a patrze to wiele lig europejskich ktore wspolczynniki maja nizej odemnie (mniej klubow w pucharach itd) maja wyzszy ten "league standard".

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam problem: przed sezonem powiedziałem, że będę walczył o awans wiec dostałem 150tys zł na płace dla zawodników. Teraz jestem już po 3 kolejkach ligowych a fundusze na płace mam takie same jak w poprzednim sezonie, nic się nie zmieniło. Prosząc zarząd o fundusze na płace nie chcą mi nic dać. Czym to moze być spowodowane? Bardzo ciezko sie gra, gdy nie ma za co placic zawodnikom :/

Odnośnik do komentarza

A jam mam pytanie z serii tych oczywistych. Czy wersja 117931 to zwykła 8.0.2, a 118048 to ta 8.0.2fix?

Ściagnełem wesje z dodatków (tą 118048) i niestety wyskakuje mi jakiś błąd przy isntalacji, więc zainstalowałem ta wcześniejszą 117931. Czy warto ścigąć tego fixa po raz kolejny, czy tak naprawdę nic on nie zmienia w stosunku do wesji bez fixa?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie...czy ktos zna jakas recepte na ,moim zdaniem,ewidentny blad w FM08.Mianowicie...gram wisla,z przodu dwojka napatsnikow o naprawde jak na polskie warunki duzych statach,wykanczanie,opanowanie,drybling,technika,szybkosc,przyspieszenie,koncent

racja na poziomie 16,17.I nie strzelaja wogole bramek.Stwarzaja po 12 do 15 sytuacji w meczu..i nic...wszystkie niemalze strzaly niecelne(TO JEST W REALU NIEMOZLIWE) po czym jakis facet ze statami na trzecia lige majacy strzaly z dystansu na poziomie 8 laduje mi brame z 30 metrow i przegrywam 1 do 0.MAsakra jakas.

Zaznaczam ze mam posciagane juz wszytskie mozliwe latki.To samo tyczy sie treningow,proboalem rowniez dziesiatki swoich.I nic.

Skutecznosc na poziomie rzeczywistym obserwuje tylko gdy gram zespolem pokroju barcy i mam w ataki eto z henrym,albo gdy majac kase posciagam najwieksze talenty z PA na poziomie juz 170.

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie...czy ktos zna jakas recepte na ,moim zdaniem,ewidentny blad w FM08.Mianowicie...gram wisla,z przodu dwojka napatsnikow o naprawde jak na polskie warunki duzych statach,wykanczanie,opanowanie,drybling,technika,szybkosc,przyspieszenie,koncent

racja na poziomie 16,17.I nie strzelaja wogole bramek.Stwarzaja po 12 do 15 sytuacji w meczu..i nic...wszystkie niemalze strzaly niecelne(TO JEST W REALU NIEMOZLIWE) po czym jakis facet ze statami na trzecia lige majacy strzaly z dystansu na poziomie 8 laduje mi brame z 30 metrow i przegrywam 1 do 0.MAsakra jakas.

Zaznaczam ze mam posciagane juz wszytskie mozliwe latki.To samo tyczy sie treningow,proboalem rowniez dziesiatki swoich.I nic.

Skutecznosc na poziomie rzeczywistym obserwuje tylko gdy gram zespolem pokroju barcy i mam w ataki eto z henrym,albo gdy majac kase posciagam najwieksze talenty z PA na poziomie juz 170.

Prosze o pomoc

 

Odpowiednie rozmowy motywacyjne powinny załatwić problem. Być może każdy z tych napastników ma inną osobowość i trzeba stosować indywidualne rozmowy?

Odnośnik do komentarza

Mialem rewelacyjny początek sezonu w premiership, na 10 kolejek przed koncem zaczelry sie remisy i porazki, a ja nie moge zwołać spotkania zeby omówić kiepskie wyniki. co innego na początku, kiedy przez 20 spotkań z rzędu nie przegrałem - wtedy moglem. Nie rozumiem tego FM-a... Kiedy mogę zwołać takie spotkanie?

Odnośnik do komentarza

mam pytanie, nie wiedziałem gdzie to napisać

 

Chcę zaczac nie długo nową grę i mam pytanie który patch dostępny na rynku :keke:

jest najlepiej zrobiony pod względem ligi polskiej ??

 

NAjnowszy update Fudiego i messinho

 

Fm Site update 8.3

 

A mam pytanie gra może ktoś na tym updacie :

 

ADDM '09 Data Update v1.1

Release Date: 12.09.2008

 

JAk tam jest zrobiona liga Polska tzn.są tam aktualne transfery Polskie,zmieniane statsy nie którym piłkarzom _

Odnośnik do komentarza

Mam takie, raczej na pewno, banalne pytanko. Otóż jak zainstalować update? Pytam, ponieważ ściągnąłem sobie update Fudi & Messinho. Wklejam pliki do: C:\Documents and Settings\Karol\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\db, odpalam grę i mam stare uaktualnienie, przy wyborze gry, pyta mnie, którą wersję wybrać: Domyślnie, 8.0.1, 8.0.2. Wybieram tę ostatnią. Pomóżcie proszę, bo aż mnie zagięło, gdy Quaresmę widziałem jeszcze w Porto, a Robinho w Realu. :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza

Wiecie może jak w lidze angieslkiej wystapic ponownie w nowym sezonie o pozwolenie na pracę?

Sciągłem sobie do Manchesteru UTD Podolskiego,ale nie dostał pozwolenia na prace,odwołałem sie ale bez skutku.Teraz nastał nowy sezon a Podolski ma ikonke PPM (chyba tak jakos) czyli nie ma pozwolenia na prace na wyspach.Zaczyna pomału pojekiwac że chce grac.Jak o to pozwolenie wystapic,patrzyłem w opcjach zawodnika ale niczego tam takiego nie widzę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...