Skocz do zawartości

Piłkarski poker


tomba

Rekomendowane odpowiedzi

:)

 

**********

 

Bełchatów: Uvarenko - Burliga Witasik Stanisławski Włodarczyk - Obodaj Nowosielski David Mak (45' Madej) - Dhifallah Sarkisov

 

Cracovia: Pilarz - Struna Kosanovic Fojut Marciniak - Budziński Straus Danielewicz (83' Szewczyk) Bozok Cywka - Bernhardt (75' Dudzic)

 

Beniaminek z Krakowa jak widać sprowadził Tomka Cywkę, którym też byłem bardzo zainteresowany. Niestety, u nas chciał zarabiać ponad 30 tysięcy miesięcznie, a w Cracovi zdecydował się grać za zaledwie 5.5 tysiąca. W 6 minucie Nowosielski próbował szczęścia z rzutu wolnego na 30 metrze, nie dużo zabrakło, bo trafił w poprzeczkę. W 27 minucie fatalnie zachował się Mak, najpierw ładnie przejął podanie Strausa, a następnie chciał podać do Uvarenki, niestety zrobił to bardzo niedokładnie i do piłki dopadł Cywka i wpakował piłkę do siatki. Pięć minut później Obodai zagrał piłkę górą do Nowosielskiego, nasz skrzydłowy zgrał ją do wybiegającego na czystą pozycję Sarkisova a ten nie myli się w takich sytuacjach. W 69 minucie piłkę na skrzydle miał Burliga, zdecydował się dośrodkować i zrobił to perfekcyjnie, a bramkarza gości pokonał Ben Dhifallah. Niestety Craxa zdołała jeszcze wyrównać, w 83 minucie Bozok ładnie wypatrzył wbiegającego po skrzydle Strausa, ten dośrodkował i swoją drugą bramkę zdobył Cywka. Szkoda tego meczu, bo mogliśmy spokojnie wygrać.

 

15.09.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [4/30]

Frekwencja: 3,796

GKS Bełchatów 2:2 Cracovia Kraków

27' Tomasz Cywka 0:1

31' Artur Sarkisov 1:1

69' Mehdi Ben Dhifallah 2:1

83' Tomasz Cywka 2:2

MoM: Tomasz Cywka 9.0

Odnośnik do komentarza

W poprzednim meczu skopałem datę, oczywiście to spotkanie odbyło się 31 sierpnia.

 

***********

 

Odbyło się losowanie do Ligi Europejskiej. Zagramy w grupie C, wraz z AC Milan, West Bromwich Albion oraz Steaua Bukareszt. Ciężka grupa i jeśli z niej jakimś sposobem awansujemy, to to będzie cud. W tym pucharze mamy jeszcze jednego przedstawiciela, Lech Poznań ograł w barażu Brondby Kopenhaga i zagra w grupie D, razem z: Evertonem, Olimpique Marsylia i Dinamo Bukareszt. W ostatnim dniu okienka transferowego wiele się działo w Bełchatowie. Zdecydowałem się sprzedać naszego najlepszego snajpera, Leonardo Novo. Amiens SC Football zapłacili za niego 550 tysięcy. W zamian za niego dołączyła do nas dwójka zawodników, pierwszym z nich jest Turek, Gokhan Emreciskin, a drugim... NAJLEPSZY NAPASTNIK POLSKI!. Mam nadzieję, że sobie u nas dobrze poradzą.

 

Pogoń: Pernis - Norambuena Radler Szyndrowski Jozinovic - Pietruszka Gregurina (58' Hernani) Bonin Cetkovic Wilk (52' Rogalski) - Djousse (64' Traore)

 

Bełchatów: Uvarenko - Burliga Rahov Witasik M.Grzelak (81' Włodarczyk) - Obodai Emreciksin David (45' Cesar) Nowosielski - Sikorski Horvath (45' Sarsikov)

 

Pogoń już w 1 minucie była bliska zdobycia bramki, ale po uderzeniu Djousse piłka trafiła w poprzeczkę. Minutę później David w swoim stylu przedarł się przez obronę Portowców, ale jego strzał pozostawiał wiele do życzenia. W 10 minucie Jovizonic podał piłkę na 20 metr do Gregurina a ten fantastycznie uderzył, płasko, ale za to bardzo precyzyjnie i przegrywaliśmy 0:1. Po przerwie postanowiłem wpuścić Sarkisova co okazało się strzałem w dziesiątkę. W 52 minucie Radler wycofał piłkę do Pernisa, ten wykopał piłkę bardzo lekko i niedokładnie, dopadł do niej właśnie Ormianin i nie miał problemu ze strzeleniem bramki. Dwie minuty później dobrą akcją popisał się Emreciksin, ale jego uderzenie traifło tylko w słupek bramki. W 77 minucie Uvarenko daleko wybił piłkę, Sikorski zgrał ją do Cesara a ten z pierwszej piłki fantastycznie zagrał do wybiegającego na czystą pozycję Sarkisova a ten strzela swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. Zaliczyliśmy dobry comeback, co mnie bardzo cieszy. W następnym meczu jedziemy na San Siro...

 

15.09.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [5/30]

Frekwencja: 5,485

Pogoń Szczecin 1:2 GKS Bełchatów

10' Mario Gregurina 1:0

52' Artur Sarkisov 1:1

77' Artur Sarkisov 1:2

MoM: Artur Sarkisov 8.7

 

 

Następne mecze:

 

18.09 - AC Milan (LE)

22.09 - Dolcan (T-ME)

25.09 - Calisia (PP)

28.09 - Podbeskidzie (T-ME)

03.10 - Steaua (LE)

Odnośnik do komentarza

Nie miałem zbyt wielkich nadzieji co do meczu z Milanem. Satysfakcjonowała by mnie nawet nikła jednobramkowa porażka, bo o remisie to nawet nie ma co marzyć, tym bardziej, że gramy na wyjeździe. W 41 minucie El Shaarawy ładnie zakręcił naszymi zawodnikami, w końcu zdenerwował się Obodai i brutalnie go sfaulował, za co obejrzał czerwoną kartkę. W 60 minucie Motta próbował zaskoczyć Uvarenkę z rzutu wolnego, ale nasz bramkarz pewnie to wyłapał. Minutę później znowu Motta w roli głównej, tym razem po uderzeniu z dystansu piłka trafiła w poprzeczkę. W 64 minucie Milan w końcu dopiął swego, El Shaarawy ograł na skrzydle dwójkę Grzelak, Kosoric, dośrodkował a na długim słupku już na piłkę czekał Boateng i spokojnie umieścił ją w bramce. W 73 minucie De Jong podał do ustawionego na 18 metrze Nocerino, ten poczekał aż El Shaarawy wbiegnie w pole karne i spokojnie mu dał do nogi a Włoch nie dał szans Uvarence. Co tu dużo mówić, Milan nas zmiażdżył co pokazuje statystyka strzałów, 42 do 0.

 

18.09.2013 - Liga Europejska [1/6]

Frekwencja: 44,471

AC Milan 2:0 GKS Bełchatów

64' Kevin-Prince Boateng 1:0

73' Stephan El Shaarawy 2:0

MoM: Stephan El Shaarawy 8.7

 

Milan: Amelia - Sciglio Douglas Bellusci Didac - DeJong Motta Flamini (64' Nocerino) Shaarawy - Niang (45' Boateng) Paloschi (56' Pazzini)

 

GKS Bełchatów Uvarenko - Kosoric Nelson Tudose Włodarczyk - Burliga Obodai Giel Grzelak - Dhifallah Sarskiov

Odnośnik do komentarza

Bełchatów: Uvarenko - Kosoric Nelson Tudose Włodarczyk - Giel Madej Cesar (57' Nowosielski) Emreciksin (57' Grzelak) - Dhifallah (57' Sikorski) Sarkisov

 

Dolcan: Juszczyk - Dybiec Lepiarz Uryga Piesio - Radowicz (89' Zapaśnik) Osoliński Żurek Mikita (45' Koziara) Gasior - Tataj

 

Dolcan Ząbki to zespół który nie ma większych szans na utrzymanie w tym sezonie, zaliczyli fatalny start i jak na razie nie mają na swoim koncie nawet punktu. W 2 minucie Juszczyk popisał się "znakomitym" podaniem prosto do Sarkisova, ten jednak źle przyjął i będąc w trudnej sytuacji trafił tylko w poprzeczkę. Konkretna gra zaczęła się od 56 minuty, wtedy to Piesio ładnie wybiegł z piłką na skrzydle, dośrodkował a Gasior strzelił bramkę. Dolcan w tym momencie sensacyjnie objął prowadzenie. Minutę później na boisko wszedł Grzelak, co okazało się strzałem w dziesiątkę. W 59 minucie Nowosielski dobrze zagrał na skrzydło do Madeja, ten dośrodkował a bramkę zdobył stary ale jary Grzelak. W 73 minucie Żurek dośrodkował z rzutu rożnego a do bramki trafił Uryga i gracze beniaminka ekstraklasy ponownie objęli prowadzenie. Na szczęście mam w zespole Grzelaka, który dwie minuty później dośrodkował idealnie na głowę Madeja a ten spokojnie umieścił piłkę w siatce. Nasi zawodnicy się nie poddawali i za wszelką cenę chcieli wygrać to spotkanie. W 89 minucie Madej ładnie prowadził piłkę środkiem boiska, w końcu zagrał do Sarkisova który dobiegł do linii końcowej boiska i podał wzdłuż pola karnego do Grzelaka który wyrósł na bohatera tego spotkania.

 

 

22.09.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [6/30]

Frekwencja: 3,399

GKS Bełchatów 3:2 Dolcan Ząbki

56' Marcel Gasior 0:1

59' Rafał Grzelak 1:1

73' Alan Uryga 1:2

75' Łukasz Madej 2:2

89' Rafał Grzelak 3:2

MoM: Rafał Grzelak 8.9

Odnośnik do komentarza

Calisia: Melon - Fechner Dymkowski Józefiak Paczkowski - Mokwa (60' Kowal) Wodniok Lis (45' Stoychev) Szepeta - Jurga Drezewski

 

Bełchatów: Dimitrov - Burliga Beier Rahov Grzelak - Obodai Nowosielski Wacławczyk Emreciksin - Horvath Sikorski

 

Dwa dni przed meczem z Calisią dołączył do nas niemiecki obrońca, Marco Beier. Zawodnik dość słaby, ale jestem ciekaw jak się będzie rozwijał. W meczu z Calisią nikt nie brał pod uwagę wyniku innego niż nasza wygrana. Pierwsza groźna akcja miała miejsce dopiero w 32 minucie, Wacławczyk ładnie odebrał piłkę w środkowej strefie boiska Drezewskiemu, pociągnął piłkę i gdy już był na 30 metrze uderzył, ale dobrze w bramce zachował się Melon. Sześć minut później Dimitrov bardzo dokładnie wybił piłkę, dopadł do niej Emreciksin, dośrodkował a premierowe trafienie dla naszej drużyny uzyskał SIkorski. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Horvath bardzo ładnie zagrał do wybiegajcego na czystą pozycję Sikorskiego, ale ten niestety trafił tylko w słupek. W 46 minucie Wacławczyk podał na 16 metr do Horvatha ten ograł Józefiaka i Fechnera, uderzył i nie dał szans bramkarzowi. Pewny awans do 3 rundy pucharu Polski.

 

 

25.09.2013 - Puchar Polski, 2 runda

Frekwencja: 921

Calisia 0:2 GKS Bełchatów

36' Daniel SIkorski 0:1

46' Richard Horvath 0:2

MoM: Kamil Wacławczyk 8.2

Odnośnik do komentarza

Podbeskidzie: Bąk - Sokołowski Dancik Szufryn Shtarkov - Stanek Baran (82' Byrtek) Sacha (87' Ziajka) Gregus (82' Rybski) Gajos - Szczęsny

 

Bełchatów: Uvarenko - Burliga Rahov Nelson M.Grzelak (45' Kosoric) - Obodai Nowosielski (45' Cesar) David (45' Madej) R.Grzelak - Sikorski Sarkisov

 

Podbeskidzie to zaraz po Dolcanie najpoważniejszy kandydat do spadku, więc ten mecz chciałem pewnie wygrać. W 13 minucie Podbeskidzie pokazało jednak, że nie wolno ich skreślać. Bąk daleko wybił piłkę, dopadł do niej Szczęsny i zagrał na 20 metr do Gajosa a ten pięknym uderzeniem strzelił bramkę. Uvarenko tylko stał i patrzył jak piłka wpada do siatki. W 34 minucie przykład z młodszego kolegi chciał wziąć Sarkisov ale jego uderzenie trafiło tylko w słupek bramki Podbeskidzia. Cztery minuty przed końcem meczu udało nam się wyrównać, Sarkisov wykorzystał swoją szybkość i ograł Szufryna, dośrodkował w pole karne, ale zrobił to bardzo niedokładnie i.. piłka trafiła w poprzeczkę bramki a następnie w głowę Sikorskiego i wpadła do siatki. Na więcej niestety zabrakło czasu. Celem były 3 punkty, a jest jeden, słaby mecz w naszym wykonaniu.

 

 

28.09.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [7/30]

Frekwencja: 2,960

Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 GKS Bełchatów

13' Maciej Gajos 1:0

86' Daniel Sikorski 1:1

MoM: Maciej Gajos 7.5

Odnośnik do komentarza

Bełchatów: Uvarenko - Kosoric Tudose Nelson Włodarczyk - Giel Madej Cesar Grzelak - Dhifallah (45' Sikorski) Sarkisov

 

Steaua: Stanca - Ogararu (87' Putanu) Szukała Gardos Peteleu - Ologu Bourceanu (82' Parvulescu) Tanase - Danalache Nikolic Rusescu

 

Taktyka Rumunów była z góry skazana na niepowodzenie. Wyszli ustawieniem ala Barcelona, bez skrzydłowych, więc oczywistym było, że to właśnie My będziemy głównie atakować bokiem boiska. W 4 minucie mieliśmy rzut wolny na 25 metrze, do piłki podszedł Ben Dhifallah i strzelił bramkę! Bardzo ładne uderzenie Tunezyjczyka, ale też Stanca nie popisał się tutaj przy interwencji, bo miał już piłkę na rękawicach a mimo to wpadła ona do siatki. W 23 minucie Madej uderzał mocno z dystansu, piłkę sparował Stanca, ale dobitkę Ben Dhifallaha z ostrego kąta zdołał już wyłapać. Jeszcze w tej samej minucie Bourceanu dobrze przerzucił piłkę na skrzydło do Peteleu, ten z pierwsze piłki zagrał do ładnie włączającego się na środku Danalache i as Steauy spokojnie zdobył bramkę. W 25 minucie Steaua zdobyła kolejną bramkę, Tanase podał niedokładnie w pole karne, ale Nelson popisał się równie fatalnym zagraniem, za lekko wybił piłkę i dopadł do niej Nikolic i zdobył bramkę. Ta brama była jak nokaut, nasi zawodnicy jakby opadli z sił i do końca pierwszej połowy Rumuni nas przycisnęli, na szczęście kolejnej bramki nie strzelili. W drugiej połowie się przebudziliśmy i w 69 minucie Madej zdobył bramkę po fantastycznym podaniu Cesara. Na prawdę ten chłopak gra nieziemsko, miał być tylko zmiennikiem Davida, a tymczasem wygryzł go z pierwszego składu bardzo szybko. W 77 minucie wprowadzony w przerwie Sikorski wojował na skrzydle, gdy wydawało się, że Gardos już mu odebrał piłkę to Daniel jednak się nie poddał i z powrotem ją odzyskał. Po chwili dośrodkował i bramkę z najbliższej odległości zdobył Sarkisov. Znakomity comeback naszej drużyny, pierwsze punkty w europejskich pucharach zdobyte!

 

 

03.10.2013 - Liga Europejska [2/6]

Frekwencja: 4,581

GKS Bełchatów 3:2 Steaua Bukareszt

4' Mehdi Ben Dhifallah 1:0

23' Cristian Danalache 1:1

25' Stefan Nikolic 1:2

69' Łukasz Madej 2:2

77' Artur Sarkisov 3:2

MoM: Artur Sarkisov 8.3

Odnośnik do komentarza

Górnik: Skorupski - Dechev Ukah Stawarczyk Magiera - Kwiek Mączyński Wróbel (57' Baltanov) Dijk (67' K.Nowak) Nakoulma (73' Wodecki) - Zahorski

 

Bełchatów: Uvarenko - Kosoric Tudose Nelson Włodarczyk - Giel David Grzelak (45' Wroński) Nowosielski - Dhifallah Sarkisov

 

Górnik to zawsze bardzo niewygodny rywal, więc wystawiłem głównie zawodników z podstawowego składu. Zabrakło tylko Madeja, który nabawił się urazy w meczu z Steauą, ale na szczęście nie będzie go na treningach tylko przez 3 dni. W 11 minucie David znakomicie wypatrzył w polu karnym Sarkisova, wydawało mi się, że Ormanin był na spalonym, sędzia jednak nie podniósł chorągiewki, a Artur dośrodkował w pole karne i do siatki trafił Ben Dhifallah. W 44 minucie Górnik wyrównuje, Kwiek ładnie podał na skrzydło do Decheva, ten z pierwszej piłki dośrodkował w pole karne a drewniany Zahorski pokonał Uvarenkę. Jestem zadowolony z tego remisu, Górnik to trudny rywal, a do tego graliśmy na wyjeździe.

 

 

06.10.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [8/30]

Frekwencja: 8,576

Górnik Zabrze 1:1 GKS Bełchatów

11' Mehdi Ben Dhifallah 0:1

44' Tomasz Zahorski 1:1

MoM: Krzysztof Mączyński 8.3

Odnośnik do komentarza

Bełchatów: Uvarenko - Kosoric (45' Burliga) Tudose Nelson Włodarczyk - Giel Madej Cesar (75' David) Grzelak - Dhifallah (89' Sikorski) Sarkisov

 

Widzew: Mielcarz - Tosik Kuźmicki (83' Stępiński) Dijkanovic Abbes - Niane (73' Kristo) Antanasijevic (80' Radzio) Okachi Kowalski - Stępiński

 

Po przerwie na mecze reprezentacji na stadiom przy ulicy Sportowej przyjechał wielokrotny mistrz Polski, Widzew Łódź. W 17 minucie Tudose dośrodkował z rzutu rożnego, Ben Dhifallah ładnie wypracował sobie pozycję w polu karnym, ale przestrzelił. W 45 minucie dobrym rajdem popisał się Kowalski, ale uderzył bardzo lekko i Uvarenko nie miał problemu z obroną tego strzału. W 50 minucie Sarkisov ładnie skupił na sobie uwage dwóch obrońców, podał do Grzelaka, ten odegrał do Artura z pierwszej piłki, ale uderzenie Ormianina w fantastycznym stylu wybronił Mielcarz. Co się nie stało wtedy, to stało się 10 minut później, wtedy to Burliga ładnie włączył się do akcji ofensywnej, dośrodkował w pole karne, pierwsze uderzenie głową Sarkisova traifło w poprzeczkę, jednak dobitka już znalazła miejsce w bramce. Udało się zdobyć 3 punkty po bardzo ciężkim spotkaniu, a za 6 dni jedziemy do Anglii, na mecz z West Bromwich Albion.

 

 

18.10.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [9/30]

Frekwencja: 4,118

GKS Bełchatów 1:0 Widzew Łódź

60' Artur Sarkisov 1:0

MoM: Artur Sarkisov 7.3

Odnośnik do komentarza

W kratkę, ale jakoś nie licze teraz na mistrzostwo. Śląsk jest w tym sezonie po za zasięgiem.

 

*************

 

West Brom: Myhill - Jones Dawson Olsson Ridgewell - Mulumbu Yacob Arnautovic (77' Dorrans) Dempsey (77' Morrison) Brunt - Rodriguez (85' Long)

 

Bełchatów: Uvarenko - Kosoric Tudose Nelson Włodarczyk - Giel Madej (45' Emreciksin) Cesar Grzelak - Dhifallah Sarsikov

 

W meczu z West Brom nie dawałem naszej drużynie większych nadzieji. Gdzieś tam po cichu liczyłem na remis, ale będzie to zadanie niemalże niewykonalne. W 28 minucie Madej ładnie ograł na skrzydle Ridgwella, dośrodkował bardzo mocno na piątry metr, tam idealnie wbiegł Sarsikov, ale trafił tylko w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry akcję miało West Bromwich, Arnautovic zagrał na 16 metr do Rodrigueza, ten z pierwszej piłki dograł idealnie piłkę Dempseyowi a reprezentant Stanów Zjednoczonych spokojnie pokonał Uvarenkę. Tak jak się spodziewałem przed meczem, przegraliśmy, ale cieszy mnie fakt, że zespół z Anglii nas nie zdominował, toczyliśmy równy bój.

 

 

24.10.2013 - Liga Europejska [3/6]

Frekwencja: 24,022

West Bromwich Albion 1:0 GKS Bełchatów

45' Clint Dempsey 1:0

MoM: Jonas Olsson 8.3

Odnośnik do komentarza

Zagłębie: Gliwa - Vidanov Horvath Banaś Costa - Dąbrowski Bilek Hanzel Pawłowski Małkowski (66' Abwo) - Rakels (81' Papadopoulos)

 

Bełchatów: Uvarenko - Kosoric Rahov Nelson Włodarczyk - Obodai Madej David Emreciksin - Dhifallah Sarsikov

 

Z Zagłębiem nie mamy zbyt dobry wspomnień. W poprzednim sezonie przegraliśmy 0:2 oraz wygraliśmy dość szczęśliwie 1:0. Podeszliśmy do tego meczu maksymalnie skupieni i pewni, że możemy wywieźć z Lubina 3 punkty. W 13 minucie Emreciskin próbował dośrodkować z rzutu rożnego, piłkę wybił jednak Banaś, ale ta wróciła pod nogi Turka i tym razem uderzył , jego strzał zdołał sparować Gliwa, ale przy dobitce Rahova nie miał już nic do powiedzenia. W 16 minucie Vidanov próbował w swoich sił z dystansu, okazało się, że wyszło mu to bardzo dobrze, tyle, że z ogromną pomocą Uvarenki który wypluł ten strzał przed siebie, a tam już czekał Rakels i umieścił piłkę w siatce. W 32 minucie technicznym strzałem chciał zaskoczyć Ben Dhifallah, jednak to ładnie uderzenie trafiło tylko w poprzeczkę bramki. Niestety w 86 minucie Zagłębie przechyliło szalę zwycięstwa. Kolejny błąd Uvarenki, który tym razem fatalnie wybił, prosto do Dąbrowskiego, ten od razu podał w pole karne do Papadopoulosa i Czech zdobył gola. Słaby mecz, zasłużona wygrana Zagłębia.

 

 

27.10.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [10/30]

Frekwencja: 5,768

Zagłębie Lubin 2:1 GKS Bełchatów

13' Angel Rahov 0:1

16' Deniss Rakels 1:1

86' Michal Papadopoulos 2:1

MoM: Pavel Vidanov 7.6

 

 

Przejęcie klubu coraz bliżej, już krążą słuchy jakoby nowy prezes chciał mnie zwolnić i zatrudnić bardziej doświadczonego trenera. Głównymi faworytami mediów są Franz Smuda oraz Jacek Zieliński, a tymczasem...

 

tombawisla.png

 

 

Na razie odłożyłem decyzję o tydzień. Co ja mam teraz zrobić? :(

Odnośnik do komentarza

Zdzieszowice: Jalocha - Polak (45' Górniak) Krzysztoporski Dziuba Bobiński - Szyndzielorz Kierdal Bazler Damrat Trzetrzelewski (56' Stanek) - Michniewicz (45' Mahc)

Bełchatów: Dimitrov - Burliga Stanisławski Witasik (72' Nelson) Grzelak - Obodai Nowosielski David Kayode - Sikorski Wroński

 

W mediach nie milkną echa na temat mojego przejścia do Wisły Kraków. Według niektórych z nich już podpisałem kontrakt z zespołem z Krakowa, inny jednak mówi, że do Wisły wróci Kazik Moskal. Ja jednak nadal jestem w Bełchatowie i w 3 rundzie pucharu Polski wyjechaliśmy do Zdzieszowic na mecz z tamtejszym Ruchem. W 23 minucie Nowosielski ładnie prostopadle podał do Sikorskiego ten mimo ostrego kąta zdołał umieścić piłkę w siatce. W doliczonym czasie gry drugiej połowy Nowosielski ładnie dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, jednak Nelson minimalnie chybił. Słaby mecz w naszym wykonaniu, ale na słaby Ruch to wystarczyło.

 

 

30.10.2013 - Puchar Polski, 3 runda

Frekwencja: 565

Ruch Zdzieszowice 0:1 GKS Bełchatów

23' Daniel Sikorski 0:1

MoM: Leszek Nowosielski 8.0

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...