Skocz do zawartości

Dobre początki


Donkey

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkania Towarzyskie:

Iliczywiec 3-0 Śląsk

Senica 2-0 Śląsk

Olimpija 3-2 Śląsk

Jablonec 1-4 Śląsk

Platense 0-3 Śląsk

 

Transfery:

W letnim okienku transferowym odeszło paru graczy od nas. Największa, nieplanowaną stratą był oczywiście transfer Pedro, za marne 3.600.000 €. Kolejnymi planowanymi posunięciami, były odejścia Ademara Bonifacio za 300.000 € do Karabuksporu, czy też Charlesa Masosy za 1.000.000 € do FC Tours. 1.8. 2031 odejdzie od nas Christian Halfar do Fredrikstad w Norwegii. Niestety, ale musieliśmy pozbyć się młodego Niemca, gdyż jego gra pozostawiała wiele do życzenia. Jedynym transferem, który póki co został już dograny jest przyjście młodego zdolnego Sebastiana Bonomiego. Za transfer tego 19 letniego zawodnika zapłaciliśmy zaledwie 400.000 € i sądzę, że może on być jednym z najlepszych obrońców w lidze.

 

W 3 Rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europejskiej, przyjdzie się nam zmierzyć z HB. Zespół ten mieści się na Wyspach Owczych i nie powinien nam stwarzać zagrożenia.

 

PS. Obrazka z Sebastianem Bonomim nie ma, ponieważ dodawanie linku nie działa tak jak poprzednio, czyli Link i w niego opis, a wyświetla mi sam link.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy mecz w ramach eliminacji do Ligi Europejskiej, rozegramy na własnym stadionie z drużyną HB. Niestety, ale wielu kibiców podchodzi dość sceptycznie do tego spotkania. Zarzucają mi głównie wielkie roszady w składzie. Fakt faktem sprzedałem zawodników, którzy przyszli tutaj dając nadzieję, ale nic wielkiego wraz z nimi nie przyszło. Chcę, aby ekipa Śląska Wrocław weszła na sam szczyt najpierw Polskiej a następnie Europejskiej piłki. Finalizuję wciąż transfery i szukam młodych zdolnych zawodników z Polski i po za jej granicami. Niestety w obecnych czasach jeśli nie wyszkolisz sobie dobrego zawodnika to masz problemy z Polakami w ekipie. Trzeba posiłkować się zawodnikami spoza granic naszego pięknego kraju. Wracając do spotkania celem jest zwycięstwo i do tego będziemy dążyć. Pomimo naszej dominacji od początku spotkania, na pierwszego gola kibice czekali, aż do 19 minuty. Strzelcem był Daniel Dziubiński. Jego głowa znajdowała się dokładnie tam gdzie trzeba po dośrodkowaniu i mogliśmy ujrzeć ładną bramkę. Drugi gola padł w 35 minucie, za sprawą Martina Dziewulskiego, który to ładnym mierzonym strzałem zza pola karnego trafił idealnie w róg bramki. Dwie bramki zdobyte w I połowie dały nam dużo animuszu. Jednak wiedziałem, że nie możemy się poddawać i chciałem by chłopaki strzelili parę bramek. W 60 minucie ponowne uderzenie spoza pola karnego i gol. Tym razem atomowe uderzenie zafundował nam Janos Nagy, który to całkiem ładnie prezentuje się od początku okresu przygotowawczego. Ostatniego gola, zafundował nam Daniel Gilewicz. Zawodnik ten zdobył gola, będąc sam na sam z bramkarzem, przerzucając piłkę nad nim. Do końca spotkania wynik na tablicy się nie zmienił. A Ja cieszę się, że zdołaliśmy zdobyć taką zaliczkę przed spotkaniem rewanżowym.

 

4.4.2030

3 Runda el.do Ligi Europejskiej

Stadion Miejski

Śląsk Wrocław 4-0 HB

1-0 - 19' - Daniel Dziubiński

2-0 - 35' - Martin Dziewulski

3-0 - 60' - Janos Nagy

4-0 - 83' - Daniel Gilewicz

ZM - 9.00 - Gomes (Śląsk Wrocław)

Odnośnik do komentarza

Czerwiec 2031

Ekstraklasa:

miejsce:

punkty :

bilans goli :

Finanse: + € 15.22M (+ € 1.66 KK)

Budżet transferowy: € 12.43 M € do wykorzystania

Budżet płac (tygodniowo): € 300k (€ 196k)

Nagrody:

 

Transfery (Polacy):

1.Amar Wague Manchester United >>> Wisła 2.900.000 €

2.Miroslav Mala Jagiellonia >>> WIsła 2.100.000 €

3.Mateo Mason Aston Villa >>> Wisła 1.300.000 €

 

Transfery (świat):

1.Balazs Nemeth Barcelona >>> Palermo 26.500.000 €

2.Ivan Pavlovic Deportivo >>> Liverpool 25.500.000 €

3.Ricardo Coelho Aston Villa >>> Arsenal 25.000.000

 

Ligi świata:

Anglia -

Belgia -

Czechy - Banik Ostrava [0]

Francja -

Grecja -

Hiszpania -

Holandia -

Niemcy -

Polska -

Portugalia -

Rosja - Zenit Sankt Petersburg [+13]

Szkocja -

Włochy -

 

Ranking FIFA:

1. Hiszpania [0], 2. Francja [0], 3. WKS [0], …, 27. Polska [-3]

 

-----

Pierw mój nowy nabytek - http://screenup.pl/set/11-08/xr5knscuqg7icub6.jpg

I parę screenów z Chelsea

http://screenup.pl/set/11-08/5naebwx90a1hue2t.jpg

http://screenup.pl/set/11-08/5w7tyfzzmdeydgqf.jpg

http://screenup.pl/set/11-08/t52z7zhz0yr4ie8l.jpg

http://screenup.pl/set/11-08/bpilopquycq96jr6.jpg

http://screenup.pl/set/11-08/9xk8xt900bd9xstu.jpg

Odnośnik do komentarza

Do meczu z HB, zdołałem zakontraktować dwóch młodych i zdolnych piłkarzy. Są to Andreas Lemonis (http://screenup.pl/set/11-08/9xqq2ufqftdv2fc1.jpg) i Darlington Udeneze (http://screenup.pl/set/11-08/p0c8phl2t1i5vcoe.jpg). Nie zagrają w najbliższym meczu w ramach Europejskich Pucharów, ale w kolejnych spotkaniach już ich ujrzymy. My natomiast na Wyspy Owcze jedziemy z jednym celem, wygrać! To spotkanie pozwoli nam na podbudowanie morale panujących w drużynie, a zarazem dogra pewne sprawy taktyczne. Jedziemy tam jako faworyci i ten mecz również wygramy. Mam nadzieję, że w kolejnym spotkaniu równie dobrze "pokopiemy" piłkę i pokażemy, że stać ekipę z Wrocławia na wielkie sukcesy. Spotkanie od początku szło po naszej myśli. Można powiedzieć, że chłopaki wiedzą o co grają w tym sezonie. Do końca I części spotkania mieliśmy strzelone już 4 bramki. Myślę, że uszczęśliwiliśmy kibiców zasiadających przed telewizorami. W trakcie przerwy powiedziałem chłopakom, że nie mogą spocząć na laurach. To wbili gospodarzom jeszcze 3 gole. W tym spotkaniu wygraliśmy 7-0, a ogólny rachunek wyniósł 11-0. Fakt faktem, przeciwnik z nie najwyższej półki, ale widać, że drużyna ma potencjał.

 

7.8.2030

3 Runda el.do Ligi Europejskiej

Stadion Gundadular

HB 0-7 Śląsk Wrocław

0-1 - 3' - Daniel Gilewicz

0-2 - 6' - Georgian Galea kar.

0-3 - 26' - Martin Dziewulski

0-4 - 39' - Santiago Ortiz

0-5 - 49' - Martin Dziewulski

0-6 - 60' - Santiago Ortiz

0-7 - 81' - Daniel Gilewicz

ZM - 9.50 - Daniel Gilewicz (Śląsk Wrocław)

Odnośnik do komentarza

Pierwszy mecz sezonu 2031/2032, zagramy z ekipą ŁKSu Łódź. Łodzianie nie powinni być dla nas szczególnym zagrożeniem. Szczególnie, że mamy nowego zawodnika. Jest nim - Alonso Camacho (http://screenup.pl/set/11-08/7mmj32hrbmzmft8k.jpg), zawodnik z Freiburga, który obecnie gra w 2 Bundeslidze. Nasz nowy lewoskrzydłowy, powinien zadebiutować w dzisiejszym spotkaniu. On i Gilewicz będą rywalizować, więc sądzę, że jest to korzyść dla całej drużyny. Zdrowej rywalizacji nigdy za wiele. Wracając do samego spotkania, przed własną publicznością musimy wygrać i nie ma innej opcji. Od początku spotkani udało nam się uzyskać pewną przewagę. W 3 minucie po dośrodkowaniu b, gola samobójczego zdobył Tomasz Socha. Gra układała się po naszej myśli, zaledwie 14 minut później drugiego gola zdobył Santiago Ortiz. Pewne prowadzenie 2-0, utrzymało się do przerwy. W II odsłonie spotkania, chłopacy dalej grali ładny futbol, ale nieskuteczny. Jak wiadomo niewykorzystane sytuacje się mszczą i Łodzianie zdołali wbić gola. W 69 minucie, gola dla ŁKSu Łódź, zdobył Razak Mlapa. Wynik pomimo zaciętego boju, nie zmienił się i tak o to zdołaliśmy wygrać to spotkanie. Pewne kwestie trzeba dograć, ale wierzę, że w tym sezonie będzie lepiej niż w poprzednim.

 

10.8.2031

[1/30] Ekstraklasa - Polska

Stadion Miejski

Śląsk Wrocław(5) 2-1 (11)ŁKS Łódź

1-0 - 3' - Tomasz Socha sam.

2-0 - 17' - Santiago Ortiz

2-1 - 69' - Razak Mlapa

ZM - 8.40 - Santiago Ortiz (Śląsk Wrocław)

Odnośnik do komentarza

Po dosyć łatwym spotkaniu z ŁKSem Łódź, czeka nas wyjazd do Bydgoszczy na mecz z tamtejszą Zawiszą. Ekipa gospodarzy w tym sezonie "popełniła parę dobrych transferów" i niewątpliwie jest trudniejszym rywalem niż wcześniej. Jednak i my mamy parę asów w zanadrzu, więc chcemy wyjechać z Bydgoszczy z tarczą. Wiadomo, że jeśli wygramy dzisiejsze spotkanie, to niewątpliwie podobije to nasze morale przed spotkaniem z Hearts. To właśnie Szkocki klub został nam przydzielony do rywalizacji podczas 4 Rundy el.do Ligi Europejskiej. Wracając do samego spotkania, musimy wygrać! Bo chcę ukrócić buńczuczne wypowiedzi Artura Boruca pod naszym adresem. Pomimo zapowiedzi managera gospodarzy, który to w wywiadach wypowiadał się jakim to słabym zespołem jesteśmy, my nie przejęliśmy się tylko graliśmy swoje. I jak bywa ostatnio, początki spotkania należą do nas. Jednak kibice, którzy zgromadzili się na stadionie czekali na bramkę dosyć długo. Dopiero w 27 minucie, wynik otworzył Santiago Ortiz. W ogóle młody Argentyńczyk, jest w tym sezonie w wyjątkowo wysokiej formie. Zaledwie 8 minut później, Georgian Galea został sfaulowany na polu karnym. Podyktowaną jedenastkę wykonał sam Rumun i oczywiście zdobył bramkę. Do przerwy nic się więcej nie działo. Druga część spotkania to nasza dominacja. Chłopaki z Bydgoszczy kompletnie pogubili się w swoich działaniach i grali naprawdę słabo. Jednak my nie zdołaliśmy zdobyć większej ilości bramek. Wynik 2-0, osobiście mnie satysfakcjonuje. No cóż, następny rywal to Hearts!

 

17.8.2031

[2/30] Ekstraklasa - Polska

Stadion im.Zdzisława Krzyszowiaka

Zawisza Bydgoszcz(13) 0-2 (3)Śląsk Wrocław

0-1 - 27' - Santiago Ortiz

0-2 - 35' - Georgian Galea kar.

ZM - 7.70 - Santiago Ortiz (Śląsk Wrocław)

Odnośnik do komentarza

Ekipa Hearts, była od wielu lat czołową drużyną w Szkocji. Jednak w ostatnich latach, nie potrafili zdobyć więcej niż trzecie miejsce w lidze czy drugie w krajowych pucharach. Największą gwiazdą w ekipie Szkotów, jest Les Hall. Zawodnik ten, jest wychowankiem Manchesteru United. Nie zagrzał na długo tam miejsca i zanim trafił do Hearts, zaliczył parę klubów. Wiem, że spotkanie będzie trudne, ale jeśli chcemy coś więcej znaczyć w Europie, to musimy je wygrać i spokojnie wejść do Fazy Grupowej. Liczymy, że uda nam się to, pamiętajmy, że wraz z awansem dalej są większe zyski. Dzisiejszego dnia dałem zadebiutować zawodnikowi, który został niedawno sprowadzony. Był nim Darlington Udeneze. Ten młody Nigeryjczyk póki co ogrywał się w rezerwach, a dzisiaj przyszedł jego czas. Mecz początkowo wydawał się wyrównany. w 14 minucie po dośrodkowaniu Bartkowiaka, strzał oddaje Udeneze, jednak piłka odbiła się od bramkarza i wylądowała w nogach Ortiza, który takich okazji nie przepuszcza. Widać, że młody zawodnik z Argentyny jest w wyjątkowo dobrej formie. Do końca pierwszej połowy, wynik się nie zmienił. W trakcie przerwy przekazałem chłopakom, by nie spoczywali na laurach. Pomimo szczerych chęci, moi podopieczni nie strzelili więcej bramek. Jednak też nie straciliśmy goli i to się liczy. Skromna wygrana 1-0, niewątpliwie nas cieszy i z niecierpliwością czekamy na rewanż.

 

21.8.2030

4 Runda el.do Ligi Europejskiej

Stadion Miejski

Śląsk Wrocław 1-0 Hearts

1-0 - 14' - Santiago Ortiz

ZM - 7.50 - Gomes (Śląsk Wrocław)

Odnośnik do komentarza

Zaledwie dwa dni po ciężkich bojach z Hearts, czekał nas jeszcze cięższy mecz z Wisłą Kraków. Ekipa z Krakowa, jest od wielu lat najlepszą drużyną w Polsce, co potwierdza również w tym sezonie. Świetne wyniki na ligowym podwórku, świetne wyniki w Lidze Mistrzów. Mają dobry skład i potrafią go wykorzystać. Na same wzmocnienia w tym roku, ekipa gości wydała ponad 6.000.000 €. Jednak my mamy jeden cel, chcemy wygrać. Wiadomo, że obie ekipy są w gazie i tylko jedna może wygrać tę batalię. Od samego początku ekipa gości nas zdominowała. Dobra gra w obronie i świetne parady Mgosiego, ratowały nas przed blamażem. W 17 minucie piłkę w bramce umieścił Daniel Mikołajczak i myślałem, że to koniec spotkania. Jednak Wisła po bramce wyraźnie osłabła. Zaczęli oddawać nam pozycję, ataki nie były już tak częste. A My? Wciąż konsekwentnie do przodu. Jednak do końca połowy, wynik nie zmienił się. W trakcie przerwy powiedziałem chłopakom, że mogą wygrać to spotkanie. Widać, że moja pogadanka i te skandowanie dobiegające ze stadionu, dały wiele chłopakom. Ogólnie powiem, że mamy wspaniałych kibiców co są z nami na dobre i złe. Więc wiedziałem, że zostaną z nami do końca. Ale druga połowa spotkania, to kompletne pogubienie się Krakowiak. Pogubienie? Może Śląski potop? Naprawdę chłopaki w drugiej części spotkania dali z siebie wszystko. I to przynosiło efekty. W 53 minucie jak zwykle, w polu karnym znalazł się Santiago Ortiz. Proste rozegranie i to właśnie nasz przyjaciel, z Ameryki Południowej strzelił gola. Natomiast w 68 minucie, sfaulowano Martina Dziewulskiego w polu karnym i została podyktowana jedenastka. Do piłki podszedł Georgian Galea, potężnym kopnięciem pokonał bramkarza gości. W tym momencie cały stadion oszalał, a Ja modliłem się, by donieśli zwycięstwo do końca. Jednak chłopaki stanęli na wysokości zadania i dzięki fenomenalnej grze w drugiej połowie, wygraliśmy do spotkanie.

 

23.8.2031

[3/30] Ekstraklasa - Polska

Stadion Miejski

Śląsk Wrocław(1) 2-1 (3)Wisła Kraków

0-1 - 17' - Daniel Mikołajczak

1-1 - 53' - Santiago Ortiz

2-1 - 68' - Georgian Galea kar.

ZM - 8.10 - Santiago Ortiz (Śląsk Wrocław)

Odnośnik do komentarza

@Miałem pewne problemy z komputerem który się przegrzał i wywalił "Niebieski Ekranik". Nic nie uległo zniszczeniu, save gra, ino dwa mecze rozegrałem na nowo bez S&L. Pierwszy z Hearts wygrałem 3:1, a drugi z Wisłą 4:1. To tak dla pewności, co by nie było, że wyniki się nie zgadzają.

 

-------------------

 

Po ciężkich bojach z Krakowianami, czeka nas powrót na Europejskie stadiony. Dzisiejszego dnia, gramy na wyjeździe ze Szkocką ekipą. Rewanż ten jest dla nas niezwykle ważny, ponieważ mamy nadzieję zagrać w dalszej części rozgrywek. Wierzę w chłopaków i w to, że im się uda. Ogólnie w sierpniu, czeka nas jeszcze jeden mecz prócz tego, naszym przeciwnikiem będzie Górnik Zabrze. Do meczu ligowego, być może wzmocnie się jeszcze jednym w środku pola, ale to nic pewnego. Wracając do samego meczu cel jest jeden, wygrać to spotkanie i awansować dalej. Spotkanie wygraliśmy, ale w meczu rewanżowym padło, aż 11 bramek. Wygraliśmy spotkanie w stosunku 6-5. Największą gwiazdą dzisiejszego spotkania był niewątpliwie Santiago Ortiz, który wbił, aż 4 bramki. Oczywiście awansowaliśmy dalej i w tym sezonie w Europie chcemy powalczyć o przynajmniej wyjście z grupy. Cel jest w zasięgu, bo naprawdę gramy znakomity futbol. Napastnicy w kocu strzelają, pomocnicy szaleją, a obrona (prócz dzisiejszego spotkania) to mur. Z takim składem można pomyśleć o czymś więcej.

 

 

28.8.2031

4 Runda el.do Ligi Europejskiej

Stadion Tynecastle

Hearts 5-6 Śląsk Wrocław (6-9)

0-1 - 12' - Georgian Galea

0-2 - 28' - Santiago Ortiz

1-2 - 38' - Colin Symes

2-2 - 42' - Denis Ritsen

3-2 - 51' - Lassana Diakite

3-3 - 56' - Santiago Ortiz

3-4 - 69' - Satiago Ortiz

4-4 - 72' - Matty Armstrog

4-5 - 83' - Darlington Udeze

4-6 - 88' - Santiago Ortiz

5-6 - 90+3 - Lassana Diakite

ZM - 9.80 - Santiago Ortiz (Śląsk Wrocław)

Odnośnik do komentarza

Przed meczem z Górnikiem, czekało nas, losowanie grup Ligi Europejskiej. Po raz kolejny byliśmy rozstawieni w 3 koszyku. Cóż najwyraźniej brakuje nam jeszcze paru pkt, by wskoczyć to wyższego półmiska z losowaniami. Wracając do losowania, to po raz kolejny było dla nas bardzo łaskawe. Przydzieliło nam do walki CSKA Moskwa, PAOK Saloniki i Falkirk. Grupa jak najbardziej do przejścia. Mam nadzieję, że uda nam się ta sztuka w tym sezonie. Natomiast w 2 Rundzie Pucharu Polski, zagramy z GKP Gorzów.

 

Nasz dzisiejszy rywal Górnik Zabrze, to drużyna która w tym sezonie na wiele nie może liczyć. Wiadomo, bez pieniędzy dużo się nie zrobi, a Zabrzanie ich nie mają. W tym oknie transferowym ściągnęli, aż 13 zawodnik za łączną kwotę 42 tysięcy €. Chłopacy nie są zbyt zgrani, a ich umiejętności nadają się na I ligę. No cóż, my to spotkanie chcemy wygrać. Kolejne 3 punkty, to wiadomość dla innych drużyn, że Śląsk Wrocław w tym sezonie idzie na mistrza. Mam nadzieję, że chłopacy odniosą dzisiaj wysokie zwycięstwo. Pomimo tego, że dominowaliśmy nad ekipą gospodarzy od początku, to nie potrafiliśmy strzelić gola. Akcja, za akcją i nic. Pierwsza połowa spotkania, przeszła ogólnie bez echa. Ot natarcie z naszej strony i fuks ekipy przeciwnej. Jednak losy spotkania odmieniły się, w drugiej części spotkania. Wynik w 51 minucie otworzył, nie kto inny jak Santiago Ortiz. Zawodnik z Argentyny ma fenomenalny początek sezonu. W 70 minucie, po fenomenalnym strzale zza pola karnego, wynik spotkania podwyższył strzelec pierwszej bramki. Wiedziałem już, że spotkanie należy do nas. Na dobitkę gospodarzy, strzeliliśmy jeszcze dwie bramki. W 83 i 88 minucie, strzelili odpowiednio Martin Dziewulski i Daniel Gilewicz. Spotkanie wygrane, z ładnym dorobkiem bramkowym. Cóż powiedzieć, oby tak dalej.

 

31.8.2031

[4/30] Ekstraklasa - Polska

Stadion im.Ernesta Pohla

Górnik Zabrze(10) 0-4 (1)Śląsk Wrocław

0-1 - 51' - Santiago Ortiz

0-2 - 70' - Santiago Ortiz

0-3 - 83' - Martin Dziewulski

0-4 - 88' - Daniel Gilewicz

ZM - 9.40 - Santiago Ortiz (Śląsk Wrocław)

Odnośnik do komentarza

Sierpień 2031

Ekstraklasa:

miejsce: 1

punkty : 12

bilans goli : 12:2

Finanse: + € 14.07M (- € 1.77 KK)

Budżet transferowy: € 9.97 M € do wykorzystania

Budżet płac (tygodniowo): € 300k (€ 235k)

Nagrody:

Manager Miesiąca - Władysław Majsterkowski - 1 miejsce

Bramka Miesiąca Polskiej Ekstraklasy - Santiago Ortiz - 1 miejsce

Piłkarz Miesiąca - Santiago Ortiz - 3 miejsce

 

Transfery (Polacy):

1.Christian Halfar Śląsk >>> Fredrikstad 1.500.000 €

2.Leonardo Figueirense >>> Zagłębie Lubin 1.100.000 €

3.Darlington Udeze Honeffos >>> Śląsk Wrocław 975.000 €

 

Transfery (świat):

1.Oscar Palacios Juventus >>> Liverpool 25.000.000 €

2.Akram El Idrissi Ajax >>> Olympique Lyonnais 16.250.000 €

3.Ahmed Ashraf Stuttgart >>> Newcastle 12.000.000 €

 

Ligi świata:

Anglia - Manchester United [+2]

Belgia - Anderlecht [0]

Czechy - Mlada Boleslaw [+1]

Francja - PSG [+1]

Grecja - Kerkyra [0]

Hiszpania - Deportivo [0]

Holandia - Feyenoord [+2]

Niemcy - Furth [0]

Polska - Śląsk Wrocław [+3]

Portugalia - Nacional da Madeira [+0]

Rosja - Zenit Sankt Petersburg [+18]

Szkocja - St.Mirren [+0]

Włochy - Bari [+0}

 

Ranking FIFA:

1. Hiszpania [0], 2. Francja [0], 3. Brazylia [+2], …, 27. Polska [0]

Odnośnik do komentarza

Po stosunkowo łatwych bojach w zeszłym miesiącu, ten otwieramy meczem z Odrą Wodzisław. Nasi dzisiejsi rywale mają w tym sezonie wysokie aspiracje, aczkolwiek po paru meczach zajmują zaledwie 14 pozycję. Oczywiście nie śmiejemy się z rywali, ale ten mecz nie powinien nam sprawić trudności. Wiem, że chłopaki dadzą z siebie wszystko i pokażą na co nas stać. Ogólnie nasza ekipa wciąż się zgrywa, ale widać już, że bardzo dobrze sobie poczynają. Świetnym zawodnikiem w tym sezonie jest Santiago Ortiz, który zdobył już 5 bramek. Takiego kogoś brakowało nam w zeszłym sezonie. Mecz od początku szedł pod nasze dyktando. Już w 15 minucie strzeliliśmy gola, a w 24 mieliśmy już 3 na koncie. W 35 minucie, kontaktową bramkę zdobyła Odra, ale nie na wiele się to zdało. Do przerwy wynik na tablicy widniał 3-1. Po przerwie niestety, czerwoną kartkę dostał Sebastian Bonomi i musieliśmy grać w 10 zaledwie. Jednak to nam nie przeszkadzało i w 61 i 74 minucie, strzelali odpowiednio Lemonis i Ortiz. Drugiego gola dla Odry zdobył w 81 minucie Maxim Filimonov, ale nie na wiele się to zdało i ostatecznie drużyna gości, przegrała mecz w stosunku 5-2.

 

3.9.2031

[5/30] Ekstraklasa - Polska

Stadion Miejski

Śląsk Wrocław(1) 5-2 (15)Odra Wodzisław Śląski

1-0 - 15' - Martin Dziewulski

2-0 - 18' - Vlatko Mitrev

3-0 - 24' - Alonso Camacho

3-1 - 35' - Mateusz Grzybowski

4-1 - 61' - Andreas Lemonis

5-1 - 74' - Santiago Ortiz

5-2 - 81' Maxim Filimonov

ZM - 8.80 - Vlatko Mitrev (Śląsk Wrocław)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...