Skocz do zawartości

Dobre początki


Donkey

Rekomendowane odpowiedzi

@Duri_12, Th_322 - mierzę w mistrzostwo i mam nadzieję, że uda mi się to spokojnie.

-----------------------

Październik 2030

Ekstraklasa:

miejsce: 3

punkty : 33 (1 zaległy mecz)

bilans goli : 30:13

Finanse: + € 8.52M (- € 93K)

Budżet transferowy: € 8.06 M € do wykorzystania

Budżet płac (tygodniowo): € 300k (€ 241k)

Nagrody:

 

Transfery (Polacy):

 

Transfery (świat):

 

Ligi świata:

Anglia - Tottenham [+10]

Belgia - Club Brugge [+4]

Czechy - Sparta Praga [+8]

Francja - Olympique Lyonnais [+4]

Grecja - PAOK [+1]

Hiszpania - Barcelona [+2]

Holandia - Ajax [+4]

Niemcy - Hoffenheim [+1]

Polska - Wisła [+1]

Portugalia - Nacional de Madeira [+3]

Rosja - Zenit Sankt Petersburg [+11]

Szkocja - Celtic [+5]

Włochy - Palermo [+1]

 

Ranking FIFA:

1. Hiszpania [0], 2. Francja [0], 3. Wybrzeże Kości Słoniowej [+1], …, 30. Polska [+12]

Odnośnik do komentarza

Pierwsze spotkanie rundy rewanżowej, rozegramy na wyjeździe z Arką Gdynia. Chłopacy z nad może radzą sobie całkiem nieźle, i zajmują obecnie 11 pozycję. Nikt nie wymaga od nich więcej, gdyż nie dysponują fenomenalnym składem. Nasi dzisiejsi rywale, jednak nie potrafią wygrać od 9 spotkań. i chciałbym, by ta passa przedłużyła się do 10. Mamy możliwości, a ostatnie spotkania to zwykłe nieporozumienia. Jeśli wygramy to zrównamy się punktami z prowadzącą Wisłą. Tak więc mam nadzieję, że chłopaki zepną poślady i dzisiaj pokażą nad morzem jak się w piłkę gra. Pamiętam, że mecz miałem spędzić na trybunach za krytykę sędziego. Powiedziałem chłopakom przed meczem, że nie zmienia to jednak sytuacji i będę ich obserwował z trybun. Mecz poprowadzi mój asystent. To jednak nie przeszkadzało chłopakom i od początku grali naprawdę świetny futbol. Pierwszego gola już w 2 minucie strzelił Vlatko Mitrev. Tak piękny początek mogliśmy sobie tylko wymarzyć. Na drugiego gola czekaliśmy, aż do 32 minuty. I po ładnej akcji całego zespołu, nie do obrony uderzył Pedro. Do przerwy wygrywaliśmy 2:0. A to jeszcze nie koniec. W 53 minucie, akcja Mitrev-Pedro i bramkę zdobył ten pierwszy. A na zakończenie w 66 minucie, po odbiorze w polu karnym strzelił Martin Dziewulski. Więcej bramek w tym meczu nie zdobyliśmy, ale mecz bardzo dobry i cieszę się, że takim wynikiem się zakończył.

 

1.12.2030

[16/30] Ekstraklasa - Polska

Stadion GOSiR

Arka Gdynia(13) 0-4 (2)Śląsk Wrocław

0-1 - 2' - Vlatko Mitrev

0-2 - 32' - Pedro

0-3 - 53' - Vlatko Mitrev

0-4 - 66' - Martin Dziewulski

ZM - 9.10 -Pedro (Śląsk Wrocław)

Odnośnik do komentarza

Po łatwym meczu z Arką, który obejrzałem z trybun. Czas przyszedł na przedostatni mecz w ramach Ligi Europejskiej. Dzisiejszego dnia wybierzemy się do Portugalii, na mecz z Benficą. Zarówno w kraju jak i w Europie, Benfica sprawuje się całkiem dobrze. Na ligowym podwórku ma zaledwie punkt straty do lidera, natomiast w Fazie Grupowej ma 8 punktów i wraz z Spartakiem przodują na czele. Dzisiaj uważnie spojrzymy na, Maximiliano Rivarole. Ten 27 letni zawodnik w europejskich pucharach gra naprawdę ładny futbol. Również nie będziemy mogli spuścić wzroku z partnera Argentyńczyka w ataku, a mianowicie Alexandra Pethukova. Młody Białoruski zawodnik, jest ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. My natomiast do Lizbony jedziemy w jednym celu. Chcemy ugrać jakieś punkty i niewykluczone, że nam się uda. Mecz z Benficą należał do jednych z najcięższych w tym sezonie. Już w 12 minucie zdołali nam wbić gola. Uczynił to Mximiliano Rivarola. W 24 odpowiedzieliśmy za sprawą Adamera Bonifacio. Zaledwie 8 minut później, wbili nam kolejną bramkę, jej strzelcem został Alexader Pethukov. Jednak w 34 minucie obrońca z Lizbony dostał czerwoną kartkę i to pogrążyło gospodarzy. Zdołaliśmy w przeciągu całego meczu wbić jeszcze trzy gole. W 35 minucie, po raz kolejny gola zdobył Ademar Bonifacio. Kolejne dwie bramki, padły w drugiej połowie. W 78 i 84 minucie strzelali odpowiednio Janos Nagy i Abdul Fallatah. Mecz wygrany w stosunku 4:2 po części z fuksem, to i tak wygrana. Więc cieszymy się i kto wie, może awansujemy do kolejnej rundy.

 

5.12.2030

[5/6] Faza Grupowa Ligi Europejskiej

Stadion Estadio do sport Lisboa e Benfica

Benfica Lizbona(3) 2-4 (2)Śląsk Wrocław

1-0 - 12' - Maximiliano Rivarola

1-1 - 24' - Ademar Bonifacio

2-1 - 32' - Alexandr Pethukov

2-2 - 35' - Ademar Bonifacio

2-3 - 78' - Janos Nagy

2-4 - 84' - Abdul Fallatah

ZM - 8.80 - Ademar Bonifacio (Śląsk Wrocław)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio udane mecze, dały nam wiele radości. Jestem przekonany, że na własnym boisku pokonamy naszego kolejnego rywala jakim jest Zagłębie Lubin. W dotychczasowych meczach, ekipa z Lubina radziła sobie różnie i obecnie zajmuje dopiero 11 pozycję. Będziemy musieli uważać, na najlepszego snajpera naszych gości a mianowicie wypożyczonego z Wisły - Marcio. Ten młody Polak, ma dwa obywatelstwa. Jak już wcześniej wspomniałem polskie, oraz brazylijskie. Chłopak wybrał grę w biało-czerwonych barwach, gdyż były one bliższe jego sercu. Wracając do samego meczu, chcemy dzisiejszego dnia zdobyć komplet punktów. Nie możemy pozwolić sobie na przegraną, gdyż taka ewentualność będzie oznaczać ucieczkę Wisły. Pomimo teoretycznie ciężkiego rywala, mecz w cale nie był łatwy. Pierwsza połowa to nasze natarcie, ale nie zwieńczone strzeleniem gola. Natomiast druga część spotkania to nasze szaleńcze ataki, ale już ze strzeloną bramką. W 54 minucie Gomes wbił głową piłkę do bramki i jak się później okazało, była to jedyna bramka w meczu. Mecz, może i nie był "bramkowy", ale świetna gra moich piłkarzy napawa mnie optymizmem przed kolejnymi spotkaniami.

 

24.11.2030

[17/30] Ekstraklasa - Polska

Stadion Miejski

Śląsk Wrocław(2) 1-0 (11)Zagłębie Lubin

1-0 - 54' - Gomes

ZM - 7.60 - Gomes (Śląsk Wrocław)

Odnośnik do komentarza

Ostatnie mecze układały się dla nas wręcz fenomenalnie. Ostatnie mecz roku 2030, rozegramy na własnym boisku ze Spartakiem Moskwa. Ekipa ze stolicy Rosji, jest niezwykle silna i naprawdę ciężko przewidzieć mi wynik dzisiejszego spotkania. Wiem, że MY musimy je wygrać. Jeśli przegramy to tracimy szansę na awans, bo bądź co bądź, ale Benfica powinna wygrać z AELem. Musimy się ustrzec świetnego napastnika Gorana Bogdanovicia i sądzę, że z tego spotkania wyjdziemy na plus i ogólnie awansujemy dalej. Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Więc chciałoby się pograć dalej w Europie. Pierwsza połowa układa się wręcz idealnie dla nas. Fakt faktem remisowaliśmy z drużyną z Moskwy, ale ekipa z Lizbony również remisowała swoje spotkanie. W drugiej połowie, jednak zaważyło zaledwie 4 minuty. W 67 minucie gola zdobył Goran Bogdanovic a zaledwie cztery minuty później dobił nas Ed Kljestan. My jednak nie składaliśmy broni i odpowiedzieliśmy dwoma bramkami w 76 minucie (Daniel Gilewicz) i 89 (Janos Nagy). I naprawdę pod koniec spotkania zabrakło może, z 5 minut by dobić naszych Rosyjskich przyjaciół. Jednak spotkanie zakończyło się remisem i tak nasza przygoda z Europą dobiegła końca. Ostatecznie zajęliśmy 3 pozycję mając, aż 10 punktów. Przed nami uplasowała się Benfica z 11 oczkami i Spartak z 12.

 

19.12.2030

[6/6] Faza Grupowa Ligi Europejskiej

Stadion Miejski

Śląsk Wrocław(3) 2-2 (1)Spartak Moskwa

0-1 - 67' - Goran Bogdanovic

0-2 - 71' - Ed Kljestan

1-2 - 76' - Daniel Gilewicz

2-2 - 89' - Janos Nagy

ZM - 7.70 - Ed Kljestan (Spartak Moskwa)

Odnośnik do komentarza

Grudzień 2030

Ekstraklasa:

miejsce: 2

punkty : 39

bilans goli : 35:13

Finanse: + € 8.36M (- € 161K)

Budżet transferowy: € 8.06 M € do wykorzystania

Budżet płac (tygodniowo): € 300k (€ 241k)

Nagrody:

 

Transfery (Polacy):

 

Transfery (świat):

 

Ligi świata:

Anglia - Tottenham [+2]

Belgia - Club Brugge [+11]

Czechy - Sparta Praga [+8]

Francja - Olympique Lyonnais [+7]

Grecja - PAOK [+4]

Hiszpania - Valencia [+1]

Holandia - Feyenoord [+1]

Niemcy - Hoffenheim [+0]

Polska - Wisła [+0]

Portugalia - Nacional de Madeira [+3]

Rosja - Zenit Sankt Petersburg M

Szkocja - Celtic [+5]

Włochy - Palermo [+5]

 

Ranking FIFA:

1. Hiszpania [0], 2. Francja [0], 3. Wybrzeże Kości Słoniowej [+1], …, 31. Polska [-1]

Odnośnik do komentarza

@Jaotinho - niestety bywa i tak. Za rok może się uda.

 

Styczeń 2031

Ekstraklasa:

miejsce: 2

punkty : 39

bilans goli : 35:13

Finanse: + € 7.676M (- € 692K)

Budżet transferowy: € 7.93 M € do wykorzystania

Budżet płac (tygodniowo): € 300k (€ 244k)

Nagrody:

 

Transfery (Polacy):

Antonio Matos Wisła >>> Luzern 2.700.000 €

Ibrahima Cisse Śląsk >>> Newcastle 2.000.000 €

Maciej Styżej Polonia Warszawa >>> OB 1.300.000 €

 

Transfery (świat):

Blaise Diakite Stade Malherbe Caen >>> Sevilla 18.750.000 €

Gustavo Tapias Sevilla >>> Roma 17.750.000 €

Baggio Dynamo Kijów >>>Olympique Lyonnais 16.750.000 €

 

Ligi świata:

Anglia - Tottenham [+4

Belgia - Club Brugge [+14]

Czechy - Sparta Praga [+8]

Francja - Olympique Lyonnais [+4]

Grecja - PAOK [+2]

Hiszpania - Valencia [+2]

Holandia - Ajax [+4]

Niemcy - Hoffenheim [+2]

Polska - Wisła [+0]

Portugalia - Porto [+1]

Rosja - Zenit Sankt Petersburg M

Szkocja - Celtic [+9]

Włochy - Inter [+0]

 

Ranking FIFA:

1. Hiszpania [0], 2. Francja [0], 3. Wybrzeże Kości Słoniowej [0], …, 30. Polska [+1]

Odnośnik do komentarza

Luty 2031

Ekstraklasa:

miejsce: 2

punkty : 39

bilans goli : 35:13

Finanse: + € 7.07M (- € 601K)

Budżet transferowy: € 7.88 M € do wykorzystania

Budżet płac (tygodniowo): € 300k (€ 251k)

Nagrody:

 

Transfery (Polacy):

Stanislav Smolnikov Lech >>> Tom 750.000 €

Dudu Cearense Ventspils >>> Polonia Warszawa 500.000 €

Andrzej Kaczor Zagłębie Lubin >>> Polonia Warszawa 250.000

 

Transfery (świat):

Marquinhos Metalurh Donieck >>> Palmeiras 9.750.000 €

Maringa OFK Belgrad >>> Metalruh Zp 7.750.000 €

Martins Fluminese >>> Palmeiras 4.800.000 €

 

Ligi świata:

Anglia - Tottenham [+1]

Belgia - Club Brugge [+14]

Czechy - Sparta Praga [+8]

Francja - Olympique Lyonnais [+4]

Grecja - AEK [+3]

Hiszpania - Real Madryt [+4]

Holandia - Ajax [+1]

Niemcy - Hoffenheim [+1]

Polska - Wisła [+0]

Portugalia - Nacional da Madeira [+1]

Rosja - Zenit Sankt Petersburg M

Szkocja - Celtic [+11]

Włochy - Inter [+0]

 

Ranking FIFA:

1. Hiszpania [0], 2. Francja [0], 3. Turcja [+1], …, 34. Polska [-4]

Odnośnik do komentarza

Sparingi

Haladas 2-2 Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław 4-1 Lewski Sofia

Akademik Sofia 0-2 Śląsk Wrocław

Farul 2-1 Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław 3-2 Steaua Bukareszt

Rapid Bukareszt 2-2 Śląsk Wrocław

MFK Bratysława 1-3 Śląsk Wrocław

Awangard Kursk 2-2 Śląsk Wrocław

Podbrezova 0-5 Śląsk Wrocław

Petrolul 2-4 Śląsk Wrocław

 

Wiele sparingów dało nam naprawdę dużo korzyści. Utrzymaliśmy formę, zdołaliśmy wprowadzić nowych zawodników do gry. Jestem zadowolony, bo w sparingach dokonywałem dużej rotacji składu i wyniki nie odzwierciedlają naszej aktualnej formy. Niestety, ale opuścił nas Ibrahima Cisse. Postanowił się przenieść na Wyspy Brytyjskie, a my zgarnęliśmy za niego 2 miliony euro. Jego nowym klubem został Newcastle United. My natomiast zdołaliśmy się wzmocnić. Szał zakupów trwał, ale znacie mnie przecież. Każdy wydany eurocent jest dokładnie obejrzany, a piłkarz zeskanowany. Naszym pierwszym wzmocnieniem jest Fabiano. Przeszedł on do nas na zasadzie wolnego transferu i wierzę, że chłopak będzie szalał na środku pomocy. Możliwości ma, teraz pytanie czy jest wystarczająco silny, by zwojować naszą Ekstraklasę. Kolejnym naszym nabytkiem, jest młody zdolny zawodnik z Niemiec, a mianowicie Christian Halfar . Zapłaciliśmy za niego, aż 1,2 miliona euro. Jednak musiałem go zakupić, nasze problemy z napastnikami są wielkie i nie mogę wciąż czekać, aż odblokuje się Martin Dziewulski. Sądzę, że będziemy mieli z niego wiele korzyści. I ostatnim naszym wzmocnieniem jest kolejny napastnik, czyli Santiago Ortiz . Jest młody, szybki i zwinny, a talentem nie odbiega od młodszego kolegi z Niemiec. Sądzę, że wraz z tymi wzmocnieniami nasz marsz po mistrzostwo będzie teraz wyraźnie lepszy. Już w pierwszym meczu po przerwie zimowej, zmierzymy się z zawodnikami Krakowskiej Wisły. Będzie to dla nas duży test, ale jeśli chcemy tryumfować na koniec w rozgrywkach to musimy ten mecz wygrać.

Odnośnik do komentarza

Mecz na szczycie - tak określały nasz pojedynek media. I to chyba jest prawda, ponieważ dzisiejsze spotkanie może zadecydować o losach końcowej tabeli. Ekipa naszych gości nie wzmocniła się, ale to nie oznacza, że to będzie łatwe spotkanie. Mają oni świetnego napastnika Christiana Quintane, pomocników Hisanoriego Minami i Tomasza Dopierałe. My natomiast, mamy prawdziwy zespół, który traktuje siebie nawzajem jak rodzinę. Chcemy ten mecz co najmniej zremisować, ale dobrzy by było go oczywiście wygrać. Zobaczymy co wyjdzie, ważne by punkt zdobyć. Mecz rozpoczął się fenomenalnie dla nas. Atakowaliśmy co rusz i naprawdę wszystko szło ładnie i zgrabnie. Wisła nie mogła się odnaleźć w tych warunkach, a my w 41 minucie strzeliliśmy gola. Stadion oszalał a strzelcem gola Abdul Fallatah, po strzeleniu gola podbiegł do kibiców i ukłonił im się w pas. Wynik 1-0 może nie jest najwyższy, ale cieszył mnie. W szatni zagrzałem trochę chłopaków do walki i wpuściłem Christiana Halfara za Martina Dziewulskiego. I tym samym dałem zadebiutować dwóm naszym nowym nabytkom. Santiago Ortiz od początku grał ładny futbol, a w drugiej połowie wraz z młodszym kolegom z Niemiec, stworzyli wręcz machinę do zabijania. Jednak na drugą bramkę musieliśmy czekać do 89 minuty, kiedy to dryblingiem w polu karnym popisał się Ortiz i mierzonym strzałem umieścił piłkę w bramce. Niezwykle ważny mecz z Wisłą został wygrany, a my przybliżyliśmy się do mistrzostwa. Wiadomo, że pozostało wiele spotkań do końca, ale ten mecz może być przełomem w walce o tytuł najlepszej ekipy z Polski.

 

1.3.2030

[18/30] Ekstraklasa - Polska

Stadion Miejski

Śląsk Wrocław(1) 2-0 (3)Wisła Kraków

1-0 - 41' - Abdul Fallatah

2-0 - 89' - Santiago Ortiz

ZM - 8.10 - Abdul Fallatah (Śląsk Wrocław)

Odnośnik do komentarza

W pierwszym ćwierćfinale Pucharu Polski rozegramy mecz z Zawiszą Bydgoszcz. Ekipa dzisiejszych gospodarzy ma naprawdę fajny skład, a w Ekstraklasie zajmuje wysokie 7 miejsce. Dla nas będzie to dogranie pewnych spraw taktycznych, ale oczywiście liczymy na udany wynik. Chciałbym z chłopakami zdobyć to trofeum, bo jest prestiż i dla mnie i dla klubu. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale mam nadzieję, że wygramy ten mecz. I w tym meczu to drużyna Zawiszy objęła prowadzenia. Już w 4 minucie gola zdobył Alexandre. My zdołaliśmy odpowiedzieć 3 minuty później trafieniem Abdula Fallataha. I to by było na tyle ciekawostek z pierwszej połowy spotkania. W drugiej pomimo naszych usilnych prób, nie udało nam się zdobyć gola. Jednak zdołaliśmy stracić bramkę i tak o to pomimo szczerych chęci, mecz przegraliśmy w stosunku 2-1. Oczywiście u siebie go wygramy, ale zmartwiłem się bo chłopaki nie pokazali dzisiaj niczego specjalnego. Jednak to mecz treningowy więc wynik jest jaki jest.

 

5.3.2030

1/2 Ćwierćfinał Pucharu Polski

Stadion im.Zdzisława Krzyszkowiaka

Zawisza Bydgoszcz 2-1 Śląsk Wrocław

1-0 - 4 ' - Alexandre

1-1 - 7' - Abdul Fallatah

2-1 - 59'' - Alexandre

ZM - 8.80 - Alexandre (Zawisza Bydgoszcz)

Odnośnik do komentarza

Mecz z ostatnim w tabeli Widzewem nie powinien być dla nas trudny. Bardzo słaby jest ten sezon w wykonaniu Łodzian i najprawdopodobniej spadną z Ekstraklasy. Brak gwiazd, słaby zespół w którym liczy się tylko kasa, to nie wróży dobrze ekipie dzisiejszych gospodarzy. My natomiast jedziemy tam po pewne 3 punkty. Trzeba uciekać, bo Polonia Warszawa i Wisła Kraków tak łatwo nie odpuszczą. I niestety, ale po słabej grze w Łodzi zdołaliśmy uzyskać tylko remis. Z tym, że to drużyna z Łodzi strzeliła wszystkie bramki i nie podoba mi się to. Chłopaki coś ostatnio cieniują i mamy zaledwie 1 punkt przewagi nad Wisłą i 2 nad Polonią. Trzeba się wziąć w końcu i grać tak jak należy, a nie remisować z jakimiś outsiderami ligi.

 

9.3.2030

[19/30] Ekstraklasa - Polska

Stadion im.Ludwika Sobolewskiego

Widzew Łódź(16) 1-1 (1)Śląsk Wrocław

0-1 - 13' - Maciej Jackiewicz sam.

1-1 - 77' - Łukasz Brzozowski

ZM - 7.20 - Łukasz Brzozowski (Widzew Łódź)

Odnośnik do komentarza

Obecnie czekają mnie dwa mecze pod rząd z Zawiszą Bydgoszcz. Dzisiejszego dnia nasze spotkanie odbędzie się w ramach Ekstraklasy, a za 4 dni po raz kolejny u nas zagramy o półfinał Pucharu Polski. Oczywiście w obydwóch przypadkach musimy wygrać. Mamy ostatnio lekki dołek formy, ale wierzę, że stać nas na bardzo wiele. Jednak nie lekceważymy rywala i wiemy, że stać go na bardzo dużo. Nasze nowe nabytki muszą się przebudzić, bo po dobrych debiutach trochę zeszli z tonu i nie prezentują się tak dobrze jak na początku ligowego kociołka. I ch** ogólnie. Po raz kolejny zagraliśmy bardzo słabo. Ledwie zremisowaliśmy ze słabą Zawiszą. Bądź co bądź mamy dalej pierwsze miejsce, ale jeśli Wisła wygra swój mecz to wyprzedzi nas o punkt. Tragicznie dzisiejszego dnia zagrał Mgosi, po którego błędzie straciliśmy gola. Ogólnie wszyscy grają słabo i nie wiem aktualnie co poradzić na taki stan rzeczy. Mam nadzieję, że wygramy w ćwierćfinale i pokażemy na co nas stać!

 

15.3.2030

[20/30] Ekstraklasa - Polska

Stadion Miejski

Śląsk Wrocław(1) 1-1 (10) Zawisza Bydgoszcz

1-0 - 34' - Vlatko Mitrev

1-1 - 56' - Alexandre

ZM - 7.50 - Alexandre (Zawisza Bydgoszcz)

Odnośnik do komentarza

@Kwiti a łapaj - Mistrzowie, Zabrze osiągnięcia

@All - koniec wakacji wracam do pisania :D

------------

 

Po ostatnich tragicznych meczach musimy się odbić od dna. Dzisiejszy mecz rozegramy na własnym boisku z Zawiszą Bydgoszcz, w ramach rewanżu o awans do półfinał Pucharu Polski. Ostatnie mecze nie nastrajają naszych kibiców optymistycznie, ale Ja wierzę w chłopaków. Każdemu może się zdarzyć załamanie formy, ale nie poddajemy się. Chcemy awansować dalej, bo znamy swoją wartość i wiemy na ile nas stać. Chłopaki dzielnie walczą i to się liczy a wynik sam się powinien ułożyć. Pomimo nudnego meczu, po 90 minutach wynik brzmiał 1-0 dla nas. Niestety, ale przy takim wyniku musieliśmy zagrać dogrywkę. Dodatkowy czas nie przyniósł rezultatu i mecz rozstrzygnęły karne. Niestety, ale karne na swoją korzyść rozstrzygnęła ekipa gości i wyeliminowała nas z rozgrywek o Puchar Polski. Jest to kolejny słaby mecz mojej ekipy. Nie wiem jak ich już zmotywować, niestety bardzo słabo gra Martin Dziewulski, który coraz gorzej mnie po prostu wkurwia. Teraz musimy się skupić na lidze i powalczyć o tytuł Mistrza Polski. Tylko tyle nam pozostało w tym sezonie.

 

19.3.2030

2/2 Ćwierćfinał Pucharu Polski

Stadion Miejski

Śląsk Wrocław(1) 1-0 (2) Zawisza Bydgoszcz karne 3-4.

awans - Zawisza Bydgoszcz

1-0 - 470' - Muhannad Al-Maharmeh sam.

ZM - 7.90 - Roberto Avbelj

Odnośnik do komentarza

Mecz ze Śledziami traktowałem prestiżowo. Mam paru znajomych w Gdańsku i chciałem utrzeć im nosa pokonując miejscową Lechię. Obecnie drużyna z nad morza nie radzi sobie najlepiej, zajmują dopiero 11 pozycję. Mają paru utalentowanych piłkarzy, ale manager nie potrafi wykorzystać potencjału drzemiącego w ekipie. Świetnym przykładem utalentowanego zawodnika w ekipie gospodarzy jest Przemysław Kos. Ten utalentowany wychowanek klubu z którym stoczymy dzisiaj bój, jest młody zdolny i świetnie sobie radzi na treningach i w drużynie rezerw. Jednak nie dostaje on szans w Ekstraklasie, chociaż mówi się o nim, że jest największą nadzieją Gdańskiej piłki od lat. Wracając do samego meczu, będzie on trudny, ale możliwy do wygrania. Chcemy przywieźć 3 punkty i walczyć dalej o mistrza. W Gdańsku fenomenalnie grała miejscowa drużyna i w trakcie pierwszej połowy zdołali wbić, aż dwa gole. W 15 minucie Amir Seferovic, a w 26 Maciej Makowski. Wiedziałem już, że chłopaki z taką grą to się mogą w dupe pocałować, a nie wygrać to spotkanie. Na początku drugiej połowy dobił nas Marek Bednarek. Przy wyniku 3-0, zaczęliśmy odrabiać straty i tak strzeliliśmy gola w 54 minucie za sprawą Vlatko Miteva i w 65 Mateusza Białka. Jednak nie na wiele się to zdało i w 85 minucie ostatecznie dobił nas Amir Seferovic. I tak o to Śląsk na kolanach. Marzenia o tytule coraz mniej realne a mi się kończą pomysły jak mają grać chłopaki.

 

 

23.3.2030

[21/30] Ekstraklasa - Polska

Stadion Arena Bałtycka

Lechia Gdańsk(10) 4-2 (3)Śląsk Wrocław

1-0 - 15' - Amir Seferovic

2-0 - 26' - Maciej Makowski

3-0 - 46' - Marek Bednarek

3-1 - 54' - Vlatko Mitrev

3-2 - 65' - Mateusz Białek

4-2 - 85' - Amir Seferovic

ZM - 9.00 - Amir Seferovic (Lechia Gdańsk)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...