Skocz do zawartości

Orange Ekstraklasa sezon 2007/2008


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się cieszę, że parę klubów z "ruchem kibicowskim" nie zaistnieje w ekstraklasie. I martwi mnie, że jeden zaistnieje, bo pod kilku lat jest nad nim otwarty parasol ochronny i jego kibice są absolutnie bezkarni.

 

A czy wg. Ciebie to, że kluby z wielką rzeszą fanów a wśród nich i takich, których w piłce być nie powinno jeżeli nie będą w Ekstraklasie, to coś poprawi??

Moim skromnym zdaniem właśnie obecność kamer z Canal+, większe zainteresowanie mediów, PZPNu, czy nawet rządu będzie miało pozytywny wpływ i pozwoli wyłapywać niepożądane osoby na stadionach. Jak Korona awansowała do OE to na samym początku wykasowali rasistów.

Odnośnik do komentarza

Korona nie jest klubem z "ruchem kibicowskim". Z całym szacunkiem dla klubu, Korona to głównie kibice sukcesu i idiotów łatwo było wyeliminować.

 

@Buffu - tak, Lechia Gdańsk. Klub, na trybunach którego rządzi ekipa rasistów, neonazistów i bandytów, którzy zastraszyli całą III ligę.

Odnośnik do komentarza
Podzielam Wasze zdanie, zmajstrowali dobrą ekipę ale kibicowsko to jest klub na 3 ligę. Taka filia dla Legii w sam raz, ale nic więcej. Modlę, się żeby nie odbierali awansu Arce, a na biedę Piastowi. Koniec z wioskami w Ekstraklasie! Tam przy super grze Znicza na trybunach zasiada po 2000tyś. ludzi. Jeśli awansują, to długo nie pociągną, bo nie mają za sobą jakiegoś swojego Drzymały, a sponsora też nie przyciągną bo czym??

Wolę Pruszkowski Znicz gdzie na trybuny przyjdą rodziny z dziećmi niż bydło jedynych słusznych według których klub to oni a nie k***a inni :picard:

Prezentujesz typowe myślenie tępego kibola, który przed chwilą wrócił z wyjazdu na którym skroił dwudziestu piętnastolatków, okradł kilka stacji benzynowych i nawalił się jak wieprz.

Odnośnik do komentarza
Podzielam Wasze zdanie, zmajstrowali dobrą ekipę ale kibicowsko to jest klub na 3 ligę. Taka filia dla Legii w sam raz, ale nic więcej. Modlę, się żeby nie odbierali awansu Arce, a na biedę Piastowi. Koniec z wioskami w Ekstraklasie! Tam przy super grze Znicza na trybunach zasiada po 2000tyś. ludzi. Jeśli awansują, to długo nie pociągną, bo nie mają za sobą jakiegoś swojego Drzymały, a sponsora też nie przyciągną bo czym??

Wolę Pruszkowski Znicz gdzie na trybuny przyjdą rodziny z dziećmi niż bydło jedynych słusznych według których klub to oni a nie k***a inni :picard:

Prezentujesz typowe myślenie tępego kibola, który przed chwilą wrócił z wyjazdu na którym skroił dwudziestu piętnastolatków, okradł kilka stacji benzynowych i nawalił się jak wieprz.

 

 

Ale dojebałeś do pieca :keke: A co to wg. Ciebie jest klub?? Prezesi i piłkarze, którzy są w tym klubie dla kasy, czy kibice którzy dają kase na ten klub?? Pewnie, że klub to kibice!! Piłka nożna dla kibiców. Wole oglądać w tv mecz, czy nawet pojechać na mecz, gdzie będą pełne trybuny i głośny doping, a nie wpierdalanie słonecznika i kur...anie na wszystkie strony jacy Ci piłkarze są nieudolni przez dziadków jak to jest na Twojej Odrze choćby, bo z takim obrazkiem spotykałem się przy każdym meczu w Wodzisławiu na jakim byłem. I nie życzę sobie, żebyś przypisywał mi obrazek takiego kibica tylko dlatego, że chce mieć atrakcyjną pod względem kibicowskim ekstraklasę, bo gówno o mnie wiesz.

Odnośnik do komentarza
A co to wg. Ciebie jest klub?? Prezesi i piłkarze, którzy są w tym klubie dla kasy

 

To pojedź na mecz bez piłkarzy :doh!:

Widziałem mecze bez kibiców ale bez piłkarzy jeszcze nie :P

 

No to chyba logiczne, że być muszą :doh!: Mówię kto jest najważniejszy i dla kogo jest w ogóle sport.

Odnośnik do komentarza
No to chyba logiczne, że być muszą

No właśnie chyba nielogiczne, bo napisałeś, że klub to kibice. Klub to całość, a nie tylko kibice. Bez piłkarzy, prezesa czy pani Jadzi zamiatającej szatnie będziecie tylko klubem Ludzi Zbierających Się Na Stadionie W Celu Krzyczenia Na Puste Boisko.

I mówię Ci, że piłkarze mogą się obejść bez kibiców - szczególnie tych lżących ich i drących się, że tylko oni są klubem, ale kibice bez tych panów sobie nie poradzą - no chyba, ze mówimy o ekstremach ustawkowych, no ale to nie kibicowanie.

Mówię kto jest najważniejszy i dla kogo jest w ogóle sport.

Sport jest dla ludzi :P Rozegrałem kilka meczów - dla szpasu, nie mieliśmy publiki, a zabawa była przednia :]

Odnośnik do komentarza
Ale dojebałeś do pieca :keke: A co to wg. Ciebie jest klub?? Prezesi i piłkarze, którzy są w tym klubie dla kasy, czy kibice którzy dają kase na ten klub??

Zdecydowanie bardziej piłkarze, zarząd i sponsorzy niż oszołomi przez których klub musi płacić kary.

Kibic to nie ktoś kto przysparza klubowi problemów. I zdecydowanie "kumaci" kibicami nie są.

Pewnie, że klub to kibice!! Piłka nożna dla kibiców.

Taaa, jebać policję, jebać PZPN itp. ;) aaa, no i pozdro dla kumatych!

Wole oglądać w tv mecz, czy nawet pojechać na mecz, gdzie będą pełne trybuny i głośny doping, a nie wpierdalanie słonecznika i kur...anie na wszystkie strony jacy Ci piłkarze są nieudolni przez dziadków jak to jest na Twojej Odrze choćby, bo z takim obrazkiem spotykałem się przy każdym meczu w Wodzisławiu na jakim byłem.

Ty jesteś naprawdę przypadek nieuleczalny :lol: masz jakieś kompleksy czy co? Bo za każdym razem powtarzasz tę samą śpiewkę, która do tego jest nieprawdziwa.

A no tak - Odra gra w 1. lidze a Katowice ledwo dyszą w 2. ;) więc jednak kompleksy.

I nie życzę sobie, żebyś przypisywał mi obrazek takiego kibica tylko dlatego, że chce mieć atrakcyjną pod względem kibicowskim ekstraklasę, bo gówno o mnie wiesz.

Możesz sobie nie życzyć. Swoim zachowaniem właśnie taki obraz siebie stwarzasz.

Odnośnik do komentarza
Ale dojebałeś do pieca :keke: A co to wg. Ciebie jest klub?? Prezesi i piłkarze, którzy są w tym klubie dla kasy, czy kibice którzy dają kase na ten klub?? Pewnie, że klub to kibice!! Piłka nożna dla kibiców. Wole oglądać w tv mecz, czy nawet pojechać na mecz, gdzie będą pełne trybuny i głośny doping, a nie wpierdalanie słonecznika i kur...anie na wszystkie strony jacy Ci piłkarze są nieudolni przez dziadków jak to jest na Twojej Odrze choćby, bo z takim obrazkiem spotykałem się przy każdym meczu w Wodzisławiu na jakim byłem. I nie życzę sobie, żebyś przypisywał mi obrazek takiego kibica tylko dlatego, że chce mieć atrakcyjną pod względem kibicowskim ekstraklasę, bo gówno o mnie wiesz.

 

Lepiej 2 tys kibiców za których wpłynie kasa do klubowej kasy niż 10 tys przez których z tej kasy na kary pójdzie więcej niż dadzą łaskawie przychodząc na mecz :roll:

Odnośnik do komentarza

Nie mam kompleksów. GKS jest na 10 miejscu i jak na beniaminka grał na prawdę poprawnie. A poza tym porównaj sukcesy GieKSy z sukcesami Odry i zobaczymy, kto tu może mieć kompleksy. A ta śpiewka jak najbardziej prawdziwa, na Odrze byłem...wiele razy, a mój ojciec kibicuje Odrze od zawsze, więc dobrze wiem jaka jest "atmosfera". Sympatyczny klubik, w sam raz żeby sobie zjeść kiełbaską i poopalać się, a przy okazji zobaczyć trochę piłki w pierwszoligowym wydaniu, nic więcej.

 

Ale dojebałeś do pieca :keke: A co to wg. Ciebie jest klub?? Prezesi i piłkarze, którzy są w tym klubie dla kasy, czy kibice którzy dają kase na ten klub?? Pewnie, że klub to kibice!! Piłka nożna dla kibiców. Wole oglądać w tv mecz, czy nawet pojechać na mecz, gdzie będą pełne trybuny i głośny doping, a nie wpierdalanie słonecznika i kur...anie na wszystkie strony jacy Ci piłkarze są nieudolni przez dziadków jak to jest na Twojej Odrze choćby, bo z takim obrazkiem spotykałem się przy każdym meczu w Wodzisławiu na jakim byłem. I nie życzę sobie, żebyś przypisywał mi obrazek takiego kibica tylko dlatego, że chce mieć atrakcyjną pod względem kibicowskim ekstraklasę, bo gówno o mnie wiesz.

 

Lepiej 2 tys kibiców za których wpłynie kasa do klubowej kasy niż 10 tys przez których z tej kasy na kary pójdzie więcej niż dadzą łaskawie przychodząc na mecz :roll:

 

-na meczu ze Śląskiem za który była kara 10tyś za race bodajże było niespełna 12tyś ludzi, a zysk klubu wyniósł jakieś 200tyś....

-na meczu z Jastrzębiem za który była kara 15tyś było jakieś 7tyś ludzi, czyli zarobili na biletach ze 100tyś...

-na meczu z Opolem za okrzyki rasistowskie było 5tyś..było tylko 6tyś, a klub zarobił około 90tyś...

 

Policz sobie sam ile kasy wpłynie do klubu, a ile wypłynie.

Odnośnik do komentarza
-na meczu ze Śląskiem za który była kara 10tyś za race bodajże było niespełna 12tyś ludzi, a zysk klubu wyniósł jakieś 200tyś....

-na meczu z Jastrzębiem za który była kara 15tyś było jakieś 7tyś ludzi, czyli zarobili na biletach ze 100tyś...

-na meczu z Opolem za okrzyki rasistowskie było 5tyś..było tylko 6tyś, a klub zarobił około 90tyś...

 

Policz sobie sam ile kasy wpłynie do klubu, a ile wypłynie.

 

 

Fakt że ma się popierdolonych kibiców - bezcenne.....

Fakt że połowa nie powinna być wpuszczana - bezcenne...

Fakt że jeszcze masz czelność obrażać mniejsze miasta.... normalne miasta - bezcenne

Fakt lepiej posłuchać odgłosów małpowania niż "kur...anie na wszystkie strony jacy Ci piłkarze są nieudolni przez dziadków" - bezcenne

Odnośnik do komentarza
-na meczu ze Śląskiem za który była kara 10tyś za race bodajże było niespełna 12tyś ludzi, a zysk klubu wyniósł jakieś 200tyś....

-na meczu z Jastrzębiem za który była kara 15tyś było jakieś 7tyś ludzi, czyli zarobili na biletach ze 100tyś...

-na meczu z Opolem za okrzyki rasistowskie było 5tyś..było tylko 6tyś, a klub zarobił około 90tyś...

 

Policz sobie sam ile kasy wpłynie do klubu, a ile wypłynie.

I co?! Na tym to polega? Żeby była chuliganka na stadionach, ale przecież liczy się zysk, prawda :doh!:?

Odnośnik do komentarza
Sympatyczny klubik, w sam raz żeby sobie zjeść kiełbaską i poopalać się, a przy okazji zobaczyć trochę piłki w pierwszoligowym wydaniu, nic więcej.

 

Kurcze, moze to dziwne, ale tak serio to ja marze zeby tak bylo na wszystkich stadionach w Polsce. :)

 

Nie ujawniaj się, bo jeszcze Ci Spoxik, Bake, czy Johnny wjadą od pikników, którzy w ogóle nie mają prawa przychodzić na stadiony bo zajmują miejsce tym, dla których jest sport! Dla prawdziwych kibiców. ;)

Odnośnik do komentarza
Sympatyczny klubik, w sam raz żeby sobie zjeść kiełbaską i poopalać się, a przy okazji zobaczyć trochę piłki w pierwszoligowym wydaniu, nic więcej.

 

Kurcze, moze to dziwne, ale tak serio to ja marze zeby tak bylo na wszystkich stadionach w Polsce. :)

 

Nie ujawniaj się, bo jeszcze Ci Spoxik, Bake, czy Johnny wjadą od pikników, którzy w ogóle nie mają prawa przychodzić na stadiony bo zajmują miejsce tym, dla których jest sport! Dla prawdziwych kibiców. ;)

Dokładnie. Ja chodzę od czasu do czasu na mecz tylko po to, żeby np. spotkać się ze znajomymi... pogadać. Czy to znaczy, że nie powinienem być wpuszczony na stadion, bo zajmuje miejsce tym lepszym kibicom ?

Odnośnik do komentarza
Dokładnie. Ja chodzę od czasu do czasu na mecz tylko po to, żeby np. spotkać się ze znajomymi... pogadać. Czy to znaczy, że nie powinienem być wpuszczony na stadion, bo zajmuje miejsce tym lepszym kibicom ?

Tak, musisz im ustąpić bo oni są jedynymi!

Sytuacja z trybun - zawodnicy rzucają koszulkami. Jedną z koszulek łapie 13 letni chłopak, raduje się, że złapał koszulkę. Podlatuje kumaty, wyrywa mu ją z rąk i krzyczy: "ona się mnie należy! Bo Ty k***a nie jeździsz na wyjazdy! Nie pomagasz robić opraw! Nie jesteś zapisany do stowarzyszenia!". Zabrał koszulkę i poszedł... Nawet nie pytajcie z którego to stadionu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...