Skocz do zawartości

Orange Ekstraklasa sezon 2007/2008


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

No sorry, ale już mam dosyć małych mieścin w ekstraklasie, bo to już naprawdę nie jest zabawne. No offence, nic do Pruszkowa nie mam, ale już wystarczy tych amico-groclino-podobnych tworów :>.

 

A ja po genialnych wybrykach w rodzaju Wilna, ostatniego scyzoryka w Krakowie i innych popisów marzę o lidze składającej się z samych tego typu tworów.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Z kronikarskiego obowiązku:

 

1	 Wisła Kraków		   30	77	68-18
2	 Legia Warszawa		 30	63	48-17
3	 Groclin Dyskobolia	 30	60	52-24
4	 Lech Poznań			30	57	55-32
5	 Zagłębie Lubin		 30	52	43-30
6	 Kolporter Korona	   30	51	38-32
7	 Cracovia Kraków 	   30	39	30-32
8	 Górnik Zabrze		  30	39	34-39
9	 GKS Bełchatów		  30	38	26-32
10	Ruch Chorzów		   30	34	35-41
11	ŁKS Łódź			   30	30	25-31
12	Odra Wodzisław		 30	29	28-47
13	Polonia Bytom		  30	28	22-45
14	Jagiellonia Białystok  30	27	27-57
15	Widzew Łódź			30	26	27-42
16	Zagłębie Sosnowiec	 30	16	19-58

Odnośnik do komentarza

Powiem tyle - jeżeli do OE wejdzie Znicz Pruszków to jak Boga kocham - rozpłacze się ze śmiechu. Przecież to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie :o. Sektor gości jak klatka w zoo ( http://i30.tinypic.com/2rhws9d.jpg ), wejście na ten sektor równie ciekawe (trzeba przejść przez "kładkę" w postaci jednego kamienia na jakiejś rzeczce), oczywiście brak cateringu dla gości (wymóg PZPN) i co najpiękniejsze spiker który zatrzymał się w czasie 30 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Ech i Płatek miał rację - jakby Jagiellonia zdobyła 7 punktów na wiosnę to by miała pewne utrzymanie. A oni go zwolnili. :doh!: Tylko dlaczego o tym krzyczał jeszcze w grudniu?? To dla mnie zagadka.

 

W sensie, że zdemobilizował zespół mówiąc o trzech punktach czy skąd niby wiedział ile punktów wystarczy?

W drugim przypadku, to są w różnych ligach rożne "granice". W Bundeslidze taką granica jest 40 punktów. Jeszcze nigdy nie spadła żadna drużyna, mająca na koniec sezonu na koncie 40 oczek. Może i Płatek sobie zrobił takie prywatne wyliczenia i mu wyszło że u nas wystarcza 30 punktów.

Jeśli chodzi o pierwszy przypadek, to nie mam odpowiedzi - IMO to był idiotyzm z psychologicznego punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza
Ech i Płatek miał rację - jakby Jagiellonia zdobyła 7 punktów na wiosnę to by miała pewne utrzymanie. A oni go zwolnili. :doh!: Tylko dlaczego o tym krzyczał jeszcze w grudniu?? To dla mnie zagadka.

 

W sensie, że zdemobilizował zespół mówiąc o trzech punktach czy skąd niby wiedział ile punktów wystarczy?

W drugim przypadku, to są w różnych ligach rożne "granice". W Bundeslidze taką granica jest 40 punktów. Jeszcze nigdy nie spadła żadna drużyna, mająca na koniec sezonu na koncie 40 oczek. Może i Płatek sobie zrobił takie prywatne wyliczenia i mu wyszło że u nas wystarcza 30 punktów.

Jeśli chodzi o pierwszy przypadek, to nie mam odpowiedzi - IMO to był idiotyzm z psychologicznego punktu widzenia.

 

Chodziło mi o tę demobilizację. o ile pamiętam to z reguły ok 30 punktów w naszej OE zapewniało utrzymanie.

 

Tak przez ostatnie 5 lat to tylko raz potrzeba było 33 punktów by się utrzymać bez baraży - w sezonie 05/06.

 

07/08 - 28

06/07 - 26

05/06 - 33

04/05 - 28

03/04 - 25

 

Średnia to mniej niż 30 punktów.

Odnośnik do komentarza
'przegraliśmy 0:3, ale ich wieś jest bardziej wiejska niż nasza'.

 

:kekeke: komentarz na Twoim poziomie - nie wiadomo o co chodzi ale sprawia wrażenie "mądrze napisanego"

 

Jeżeli sugerujesz że wjeżdżam na Pruszków z frustracji że dostaliśmy trójkę to jesteś w głębokim błędzie. Generalnie to nawet średnio mnie ten mecz obchodził, bo co tu oglądać z takiej klatki ? Ale jak wyobrażę sobie np że jedzie tam 800 Lecha to aż mam ochotę to zobaczyć. Komedia, chociaż w sumie... może bardziej dramat ?

Odnośnik do komentarza
Powiem tyle - jeżeli do OE wejdzie Znicz Pruszków to jak Boga kocham - rozpłacze się ze śmiechu. Przecież to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie :o. Sektor gości jak klatka w zoo ( http://i30.tinypic.com/2rhws9d.jpg )

Rzeczywiście :lol: To ma byc sektor gosci? Kto w ogole dopuscil cos takiego do użytku? To jest zwyczajny brak szacunku dla osob przyjezdnych. Najgorsze jest to ze cos takiego moze byc dopuszczone do rozgrywania spotkan w ekstraklasie, oby nie.

Odnośnik do komentarza

Podzielam Wasze zdanie, zmajstrowali dobrą ekipę ale kibicowsko to jest klub na 3 ligę. Taka filia dla Legii w sam raz, ale nic więcej. Modlę, się żeby nie odbierali awansu Arce, a na biedę Piastowi. Koniec z wioskami w Ekstraklasie! Tam przy super grze Znicza na trybunach zasiada po 2000tyś. ludzi. Jeśli awansują, to długo nie pociągną, bo nie mają za sobą jakiegoś swojego Drzymały, a sponsora też nie przyciągną bo czym??

Odnośnik do komentarza
Podzielam Wasze zdanie, zmajstrowali dobrą ekipę ale kibicowsko to jest klub na 3 ligę. Taka filia dla Legii w sam raz, ale nic więcej. Modlę, się żeby nie odbierali awansu Arce, a na biedę Piastowi. Koniec z wioskami w Ekstraklasie! Tam przy super grze Znicza na trybunach zasiada po 2000tyś. ludzi. Jeśli awansują, to długo nie pociągną, bo nie mają za sobą jakiegoś swojego Drzymały, a sponsora też nie przyciągną bo czym??

 

 

2000000 ludzi to całkiem sporo, jakby nie patrzeć :-)

Odnośnik do komentarza
Głupia sprawa dla "kibiców z wielkich miast", ale jeśli wygrają awans na boisku, wara od nich. Ile "wielkich" ekip ma normalne obiekty, hę? Porozmawiamy o sektorze dla kibiców w innych miastach?

 

 

Możemy porozmawiać!! Oczywiście, że wygrają na boisku i zasługują na to...piłkarze, ale nie kibice. A w tym wszystkim chyba chodzi o atrakcyjną ligę prawda?? Atrakcyjną ligę dla kibiców.

 

Shqvarny oczywiście, że nie mieli. Ale ja jednak na to wszystko patrzę z punktu widzenia kibicowskiego i ligi jako towaru. Nie podoba mi się, ze takie z całym szacunkiem przypadkowe klubiki będą miały miejsce w elicie, bo i tak na dłuższą metę szans na przetrwanie nie mają i tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...