Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać, jaką TV Sat proponujecie w cenie abonamentu do 50PLN? Dla nieorientującego się w temacie, najciekawiej prezentuje się n-ka. A w rzeczywistości?

A co chcesz oglądać?

Pod kątem futbolu bezkonkurencyjna, niestety, jest C+. Jeśli interesuje Cię ręczna, siatka lub koszykówka to Cyfrowy Polsat. Pod kątem pozotałych kanałów (filmy, informacje, wiedza etc.) wszystkie stacje są jednakowe.

Odnośnik do komentarza

Chciałem zapytać, jaką TV Sat proponujecie w cenie abonamentu do 50PLN? Dla nieorientującego się w temacie, najciekawiej prezentuje się n-ka. A w rzeczywistości?

 

Po pierwsze jeśli myślisz o zakupie jakiej kolwiek platformy cyfrowej nie zależnie od jej nazwy doradzam poczekać do okresu przed świątecznego bo wtedy każdu operator daje najlepsze warunki umowy. jeśli chodzi o pozostałe aspekty pozwolę podzielić je sobie na parę elementów :

 

1) koszty początkowe - nie zależnie kogo wybierzesz musisz mieć zestaw do odbioru, u każdego z operatorów

 

-Antenę satelitarną masz za symboliczną złotówkę ( w każdym z wypadków antena przechodzi na własność dopiero po zakończeniu umowy, wtedy jest wysyłana faktutra na wykup anteny

 

-Karta abonęcka tutaj już mamy znaczące różnice , w CP aktywacja 1 zł tak samo w N i C+ , ale jeśli w N albo w CP w trakcie umowy wymieniasz dekoder albo uszkodzisz kartę abonęcką to poza odszkodowaniem płaisz aktywacje nowej karty w standarcie w CP jest to kwota 49 zł a w n 99 dodatkowo w n wymieniając kartę abonęcka musisz wymienić dekoder bo u tego operatora karta abonęcka jest przypisana ściśle do dekodera i na odwrót.

 

-Dekodery N ma tylko dekodery Hd więc jak nie masz wejścia HDMI w telewizorze to sory winetu nie odpalisz enki , aktywacja Nbox ( dekoder bez dysku ) 49 zł aktywacja dekodera Nrecorder ( dekoder z dyskiem 99 zł plus antena HD 120 zł i obowiązkowe VOD czyli filmy na życzenie 30 zł ).

 

Cyfrowy Polsat ma dwa typy dekoderów SD ( nie odtwarzaja Sygnału HD na własność za 149 dekoder hd bez dysku na własność 148 zł antena 50 zł aktywacja dekodera 1zł.

 

Cyfra Cyfra plus dekodery sd aktywacja 1 zł najem 10 zł mieś albo 149 zł na własność dekoder hd antena 98 zł najem 15 mieś albo na własność za 199 zł dekoder hd pvr tylko pod najem 20 zł mieś.

 

2) Pakiety w zależności co Ciebie interesuje tak jak napisali koledzy pod kontem sportu najlepszą i to mnie cieszy sportu ma ofetę Cyfra potem Polsat i na końcu N która ma tą zaletę że można wybrać naprawdę to co Ciebie interesuje polsat ma Ciekawy pakiet Familijny , ale u tego opertaratora jest jedno niebezpieczeństwo o którym mało kto wie można w trakcie umowy dodać sobie kanały , ale w trakcie tej samej umowy o abonament nie można zejść na mniejszy pakiet w N można bezpłatnie odłaczać i podłaczać pakiety w Cyfrze plus odłoczenie pakietu głównego np z prestiżowego na podstawowy osztuje 10 zł na powitalny przy pierwszym okresie umowy nie można przejść w kolejnych okresach umowy istnieje tak możliwość , ale taka zmina kosztuje 59 zł odłączenie opicji dodatkowych i ich podłączenie ( C+ HBO cinemax mezzo orange sport jest bezpłatne.

 

3) usługi dodatkowe tu cyfra bije konkurerncję na głowę bezłatna usługa asistance ( pomoc techniczna ) program dla stałych klijentów Złoty plus muliti room (dokładniej opisany parę stron wcześniej w tym temacie ) możliwość w trakcie umowy bez konieczności jej przedłuzanią podłączenia opcji C+ albo hbo z rabatem np 50 % rabatu na cztery miesiące N jeśli masz dekoder z dyskiem twardym możliwość elektronicznego podglądu rachunku za abonament

 

4) Długość umowy Cyfrowy Posat 12 mies i 29 mies N 12 i 24 miesiące Cyfra 7 13 18 i 24 mieś

 

Dotego trzeba obiektywnie zauważyć że Cyfra Plus bardzo intesywnie dodaje kanały do swoich pakietów i pod tym względem znacząco wyprzedza konkuręcje.Jeśli ja miałbym coś doradzić podpisał bym na święta umowę z cyfrą

Odnośnik do komentarza

SportKlub po stracie Bundesligi jakiejś powalającej oferty nie ma. Mają Coca-Cola Championship, belgijską, mecze reprezentacji Anglii, FA Cup. Ja tam bym chciał 3 kanał sportowy C+. Dwa kanały to przy liczbie lig, które ma C+ to mało. O ile liga angielska i polska jest obszernie pokazywana to ligi włoska, hiszpańska i francuska już nie bardzo.  Liga Polska i Angielska to standard 3 mecze na żywo w tygodniu. Natomiast reszta to albo 2 nie zawsze na żywo lub jeden.

Odnośnik do komentarza

Należy dodać, że C+ ma żenującą infolinię, niewiele lepszy jest pod tym względem CP a najlepsza eNka.

 

Co do Cyfry nie masz racji dzwoniąc na numer 22 310 45 45 czas oczekiwania teraz nie przekracza 10 min oprucz tego wszystko można załatwić bardzo szybko pisząc @ na adres informacje@cyfraplus.pl spytaj Icona

Odnośnik do komentarza

Co do Cyfry nie masz racji dzwoniąc na numer 22 310 45 45 czas oczekiwania teraz nie przekracza 10 min oprucz tego wszystko można załatwić bardzo szybko pisząc @ na adres informacje@cyfraplus.pl spytaj Icona

Mam zupełnie inne doświadczenia, o czym pisałem już w tym temacie. Obecnie mam wszystkie trzy platformy i miałem styczność z wszystkimi infoliniami. :-k

Odnośnik do komentarza

Co do Cyfry nie masz racji dzwoniąc na numer 22 310 45 45 czas oczekiwania teraz nie przekracza 10 min oprucz tego wszystko można załatwić bardzo szybko pisząc @ na adres informacje@cyfraplus.pl spytaj Icona

Mam zupełnie inne doświadczenia, o czym pisałem już w tym temacie. Obecnie mam wszystkie trzy platformy i miałem styczność z wszystkimi infoliniami. :-k

 

Ok ja tego nie kwestionuje chodziło mi tylko o to że w porównaniu z tym jak było wcześnie a jak jest na chwilę obecną w cyfrz według mnie jest bardzo duża popraw w sposobie obsługi abonenta i na chwilę obeną łatwiej się dodzwonić niż miało to miejsce wcześniej choć wiadomo , że nigdy nie jest tak żeby nie mogło być lepiej i jak masz wszystkie trzy platformy to chyba też to zauważyłeś. Prawda ?

Odnośnik do komentarza

Antena raczej się nie przestawiła, bo na innym dekoderze podłączonym do tej samej instalacji program jest odbierany idealnie. Ściągnąć oprogramowanie raz jeszcze? Jak, bo mam najnowsze. Dzisiaj przez chwilę odbierało, beznadziejnie, ale sygnał jakiś tam był, ale po przełączeniu znikł.

 

 

A i jeszcze jedna rzecz, czy EuroSport 2 HD wymaga jakieś dodatkowej opłaty? Mam pakiet Prestiżowy+ i do tej pory odbierał mi ten kanał, ale nagle wyskakuje info Brak uprawnień do odbioru.

 

To jeśli na innym dekoderze wszystko działa to ewidentnie wina dekodera idź i wymień go w punkcie dystrybuctjnym. Co do Erosportu 2 hd do końca września sierpnia było okno otwate to znaczy że wszyscy aboneci mogli bezpłatnie poznać ten kanał po tym terminie tylko w pakiecie Prestiżowym HD+ ten kanał występuje bezpłatnie w każdy innym pakiecie jest płatny za 5zł albo w opcji dodatkowej 4x HD Eurosport Eurosport 2 National Geog mtv wszystko w wersji hd za sumę łączną 14 zł.

 

Czyli nie da się już nic zrobić? Nie wiem, jakiś format dekodera czy coś? No i jak wygląda wymiana dekodera? Pakuję wszystko ładnie jak dostałem, biorę za pewne umowę idę do nich i mówię, że chce nowy bo nie odbierają mi wszystkie kanały?

 

No i EuroSport2 HD też powinienem w takim razie mieć, bo mam pakiet Prestiżowy HD+.

Odnośnik do komentarza

Ok ja tego nie kwestionuje chodziło mi tylko o to że w porównaniu z tym jak było wcześnie a jak jest na chwilę obecną w cyfrz według mnie jest bardzo duża popraw w sposobie obsługi abonenta i na chwilę obeną łatwiej się dodzwonić niż miało to miejsce wcześniej choć wiadomo , że nigdy nie jest tak żeby nie mogło być lepiej i jak masz wszystkie trzy platformy to chyba też to zauważyłeś. Prawda ?

Z C+ mam styczność od 10 miesięcy. Nigdy nie miałem problemu z dodzwonieniem się na infolinię natomiast wiedza ludzi tam pracujących była nędzna, ale przyczyna tegoż także jest znana (sam pisałeś).

Odnośnik do komentarza

Antena raczej się nie przestawiła, bo na innym dekoderze podłączonym do tej samej instalacji program jest odbierany idealnie. Ściągnąć oprogramowanie raz jeszcze? Jak, bo mam najnowsze. Dzisiaj przez chwilę odbierało, beznadziejnie, ale sygnał jakiś tam był, ale po przełączeniu znikł.

 

 

A i jeszcze jedna rzecz, czy EuroSport 2 HD wymaga jakieś dodatkowej opłaty? Mam pakiet Prestiżowy+ i do tej pory odbierał mi ten kanał, ale nagle wyskakuje info Brak uprawnień do odbioru.

 

To jeśli na innym dekoderze wszystko działa to ewidentnie wina dekodera idź i wymień go w punkcie dystrybuctjnym. Co do Erosportu 2 hd do końca września sierpnia było okno otwate to znaczy że wszyscy aboneci mogli bezpłatnie poznać ten kanał po tym terminie tylko w pakiecie Prestiżowym HD+ ten kanał występuje bezpłatnie w każdy innym pakiecie jest płatny za 5zł albo w opcji dodatkowej 4x HD Eurosport Eurosport 2 National Geog mtv wszystko w wersji hd za sumę łączną 14 zł.

 

Czyli nie da się już nic zrobić? Nie wiem, jakiś format dekodera czy coś? No i jak wygląda wymiana dekodera? Pakuję wszystko ładnie jak dostałem, biorę za pewne umowę idę do nich i mówię, że chce nowy bo nie odbierają mi wszystkie kanały?

 

No i EuroSport2 HD też powinienem w takim razie mieć, bo mam pakiet Prestiżowy HD+.

 

Jeśli masz pakiet Prestiżowy Hd+ jedyne co mogę doradzić to kontakt z działem technicznym na infolini , bo tam sprawdzą dokładnie dekoder czy się nie zawiesił częstotliwości transponderów i na koniec pewnie chłopaki ponowią sygnał wiec na koniec takiej rozmowy przy ponowieniu sygnału dobrze jest zostawić dekoder na TVP info ( kanał do wysyłania uprawnień) i jak po takiej rozmowie i wysłaniu uprawnień bedzie dalej coś nie działać wtedy dekor pilot i kabel euro pod pachę w punkcie zdajesz sprzęt na podstawie dowodu torsamości np dowód osobisty - nie trzeba mieć umowy warto podać numer abonenta pójdzie szybciej ibierzesz nowy dekoder dzwoniąc na infolinie sprawdż czy nie masz zaległości w abonamencie , bo jeśli tak nie wydadza Ci nowego dekodera i od razu spytaj gdzie morzesz wymienić dekoder rzeby nie szukać punktu. w punkcie powiec że infolinia Ciebie tu skierowała rzeby tutaj wymienić dekoder.

 

Z C+ mam styczność od 10 miesięcy. Nigdy nie miałem problemu z dodzwonieniem się na infolinię natomiast wiedza ludzi tam pracujących była nędzna, ale przyczyna tegoż także jest znana (sam pisałeś).

 

Ok pod tym kątem zgoda , ale jedno zastrzerzenie też jest lepiej niż było bo teraz jest bardzo intesywny nasłuch rozmów , a jak to przytym bywa coraz więcej się wyłapuje oprócz tego jest już po wakacjach więc nie ma już tak dużej rotacji a niestety w tej pracy przedewszystkim liczy się doświadczenie .

Odnośnik do komentarza

Ekhm, chyba mój post przeszedł niezauważony obok tej dyskusji, więc ponawiam :)

 

Mogę beż problemu zmienić sobie pakiet z komfortowego na podstawowy w trakcie trwania umowy bez żadnych konsekwencji?

Cyfra+ oczywiście

Odpowiedź otrzymałes w poście #307 :>

 

Cytuję:

 

w Cyfrze plus odłoczenie pakietu głównego np z prestiżowego na podstawowy osztuje 10 zł na powitalny przy pierwszym okresie umowy nie można przejść w kolejnych okresach umowy istnieje tak możliwość , ale taka zmina kosztuje 59 zł
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...