Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@ Darek

 

mam problem z dostanie się do ica. Będzie to moje pierwsze logowanie ale jak wypełnię tam wszystko to wyskakuje mi błędy nr abonenta i numer karty abonenckiej. Wczoraj dostałem mulitiroom, więc wpisuje numer modułu głównego ale bez efektów Próbowałem też wpisywać nr karty z umowy ale nic to nie daje. Cały czas wywala błąd. Muszę się dostać do ica bo nie działa mi moduł dodatkowy i muszę zrobić reaktywację karty. Już 24 godzin siedzi w tunerze i brak aktywacji. Oczywiście już ale razy doładowywałem moduł dodatkowy ale nic nie pomaga.

 

 

 

 

Jeśli chodzi o ice to jak wpisujesz nr karty z modułu głównego to wpisuj nr bez dwóch ostatnich liczb, pozatym reaktywacje można zrobić przez infolinie nie trzeba się logować na icy.

 

 

Przedłużyłem sobie umowę z awansem na Prestiżowy HD +. Rozumiem, że w pakiecie tym będę mieć wszystko, poza XXX?

 

 

Dokładnie tak mając Prestiż HD masz pełną ofertę C+, po za HBO DIGITAL.

 

 

Czy ktoś orientuje się jak długo czeka się obecnie na dekoder PVR w C+? Dzisiaj tradycyjnie odbiłem się już od punktu C+ w Blue City, gdzie nikt nic nie wie. Burdel, słowem

 

Dekodery w punktach będą na początku stycznia.

 

 

Drugie pytanie - czemu w ofertach N i C+ nie ma podstawowego kanału Polsatu? W czym rzecz?

 

Bo w Polsacie siedzą mondrzy ludzie którzy wiedzą ze jak Polsat będzie kanałem FTA to stracą dużą ilość abonentów i dlatego kodują Polsat.

Odnośnik do komentarza

No to zapytam kumatych po raz kolejny.

 

1) Podpisałem umowę na Prestizowy HD+. Kanały mam włączone, wszystko z tej strony cacy, ale miał się do mnie zgłosić jakiś kurier z umową. Do dzisiaj (a parę dni już minęło) nie mam żadnych danych na temat tego czy przyjedzie, z czym przyjedzie i kiedy przyjedzie. What's up? Mam dzwonić na info C+ i truć im cztery litery, czy też cierpliwie czekać, bo a nuż się zjawi?

 

2) Podobny kłeszczyn w temacie telewizora. Na info C+ stwierdzono enigmatycznie, że mam się umówić z kurierem na dostarczenie TV. Z jakim kurierem? Na podstawie czego mają mi to TV dostarczyć? What's up, kur**, że tak powiem?

 

Ofertę C+ obecnie ma bezkonkurencyjną, ale ich infolinia to nieporozumienie. O punktach stacjonarnych mam jeszcze gorszą opinię (bo muszę tam ciagnąć zad a na miejscu i tak nikt nic nie wie) :x

Odnośnik do komentarza

Aktualne promo , ale sagemu nie polecam mówie szczerze.

CYFRA+: Sagem SD za 1 gr i Pace PVR HD 500 GB

  • źródło: media2/C+

Platforma satelitarna CYFRA+ umożliwia zakup na własność dekodera SD firmy Sagem na własność za 1 grosz (pozostałe dekodery SD na sprzedaż w cenie 79 zł). Do tego w ofercie operatora pojawia się nowy dekoder PVR HD od firmy Pace z dyskiem twardym o pojemności 500 GB. W przypadku wynajmu dekoderów CYFRA+ (SD, PVR + HD) na wszystkie modele wprowadzono opłatę 10 zł miesięcznie. W promocji nadal obowiązuje darmowy dostęp do kanałów HD przez cały okres umowy.

 

W przypadku umowy na 24 miesiące nadal obowiązuje promocja na telewizor za 1 zł oraz darmowy multiroom dodatkowo przy wyborze pakietu Prestiżowego+. Pozostałe warunki promocji z dwuletnią umową pozostają bez zmian - klient otrzymuje rabat 50 proc. na wybrany abonament przez 11 miesięcy, 50 proc. zniżki na Canal+ przez 24 miesiące, HBO oraz HBO Digital za darmo przez 6 miesięcy.

 

Pozostałe warunki promocji dotyczące umów na 13 i 18 miesięcy także pozostają bez zmian. Rabat na abonament 50 proc. obowiązywał będzie przez 9 miesięcy (przy umowie na 13 miesięcy) lub 11 miesięcy (przy umowie na 18 miesięcy). Dodatkowo przy umowie 13 miesięcy klient otrzymuje darmowy dostęp do CANAL+, HBO, Cinemax i HBO Digital przez 4 miesiące, a w przypadku umowy na 18 miesięcy przez 5 miesięcy oraz dodatkowo przez kolejne 4 miesiące w cenie za 39,60 zł (wzrost o 3,60 zł) pakiet CANAL+ z Cinemax i HBO

 

1) Podpisałem umowę na Prestizowy HD+. Kanały mam włączone, wszystko z tej strony cacy, ale miał się do mnie zgłosić jakiś kurier z umową. Do dzisiaj (a parę dni już minęło) nie mam żadnych danych na temat tego czy przyjedzie, z czym przyjedzie i kiedy przyjedzie. What's up? Mam dzwonić na info C+ i truć im cztery litery, czy też cierpliwie czekać, bo a nuż się zjawi?

 

Tak dla sprecyzowania podpisałeś nową umowę np w punkcie dystrybucyjnym czy przedłożyłeś umowę trwającą już.

 

W pierwszym wariancie dystrybutor ma obowiązek dać Tobie komplet dokumentów potwierdzających skorzystanie z danej promocji , w drugim wypadku po odczytaniu przez konsultanta cyfry aneksu w trakcie rozmowy telefonicznej , jeśli po poznaniu pełnej treści promocji wyraziłeś na nią zgodę odpowiednie informacje elektronicznie są wprowadzane na twój kontrakt abonencki natomiast aneks dla Ciebie jako potwierdzenie skorzystania z tej promocji jest wysyłany pocztą polską na adres do korespondencji i faktyczny czas jego otrzymania to około 14 dni roboczych. Co do kuriera on przywozi umowę kupna sprzedaży telewizora w dwóch egzemplarzach , jeden jest dla Ciebie drugi dla C+ oraz sam telewizor.

 

2) Podobny kłeszczyn w temacie telewizora. Na info C+ stwierdzono enigmatycznie, że mam się umówić z kurierem na dostarczenie TV. Z jakim kurierem? Na podstawie czego mają mi to TV dostarczyć? What's up, kur**, że tak powiem?

 

Korzystając z tej promocji mechanizm jej działania jest następujący składasz zamówienie na tą promocję albo u dystrybutora albo przez infolinie cyfry plus ale to nie jest istotne gdzie potem cyfra przekazuje Twoje dane adresowe do firmy kurierskiej Opek i to ona dostarcza Ci telewizor na podstawie zgłoszenia od C+ a kiedy to już jest zależne od firmy kurierskiej i ilości zgłoszeń które ma do realizacji więc tu drugie pytanie kiedy dokładnie złożyłeś zamówienie na telewizor.

Odnośnik do komentarza

Przedłuzyłem już istniejącą umowę - poprzez mało uprzejmą infolinię :>. Rozumiem więc, że umowa przyjdzie do mnie pocztą a co z kurierem od TV? Sam do mnie zadzwoni jak będzie miał TV na składzie, czy co? No i kiedy to będzie?

Co z dekoderem PVR? Mam się o niego do znudzenia upominać w jakimś C+ punkcie? :| (rozumiem, że obecny dekoder HD mam oddać, pobierająć PVR?)

Odnośnik do komentarza

Przedłuzyłem już istniejącą umowę - poprzez mało uprzejmą infolinię . Rozumiem więc, że umowa przyjdzie do mnie pocztą a co z kurierem od TV? Sam do mnie zadzwoni jak będzie miał TV na składzie, czy co? No i kiedy to będzie?

Co z dekoderem PVR? Mam się o niego do znudzenia upominać w jakimś C+ punkcie? (rozumiem, że obecny dekoder HD mam oddać, pobierająć PVR?)

 

Tak kurier dwa dni przed wizytą zadzwoni do Ciebie dekodery PVR w punktach będą w styczniu .

A kiedy dokładnie przedłużyłeś umowę.

Odnośnik do komentarza

Tak kurier dwa dni przed wizytą zadzwoni do Ciebie dekodery PVR w punktach będą w styczniu .

A kiedy dokładnie przedłużyłeś umowę.

1 XII

 

Edyta przestrzega przed kurierami Opek. Radzę dokładne sprawdzić towar przed podpisaniem odbioru TV. Dwukrotnie korzystałem z tego kuriera (w zasadzie nie ja a firmy wysyłające do mnie towar) i dwukrotnie towar był uszkodzony [pokrywa akwarium została rzucona i przyjechała do mnie w kawałkach, choć pudło - na pierwszy rzut oka - nie było uszkodzone; drugim razem monitor LCD przyjechał do mnie z pęknietą matrycą [prawodpodobnie także rzucono paczkę].

Odnośnik do komentarza

A co to jest pula rezerwowa? I napisz, jeśli to nie tajemnica, jakie jest/było zainteresowanie ofertą z TV (ile osób skorzystało z promocji)?

Promocja na telewizor obejmowała 30 tyś telewizorów i ruszyła w listopadzie pierwsza pula telewizorów skończyła sie 20.11.2009 potem dobrano 10 tyś które starczyło do 30.11.2009 a kolejna pula telewizorów 15 tyś została zamówina 30.11.2009 tym razem ,wiec do tej pory około 40 tyś abonentów skorzystało z tej konkrertnej promocji.

Edytowane przez dariusz_spocinski
Odnośnik do komentarza

Aktualne promo w c+ :

 

 

Świąteczne Doładowanie od 8 grudnia w Cyfrze+

 

źródło: Cyfra+

 

Od 8 grudnia platforma CYFRA+ wprowadza nowe promocje "Świąteczne Doładowanie". Oprócz dotychczasowej możliwości otrzymania TV LCD Full HD marki LG za 1 zł, opcji Multiroom za darmo do pakietów Prestiżowego+ i Komfortowego+, opcji CANAL+, HBO, HD i Filmbox za darmo i dekodera za 1gr będzie można uzyskać najniższą z dotychczasowych, stałą cenę na pakiety z CANAL+ przez cały minimalny okres umowy.

 

Dla umów 24 miesięcznych:

1. TELEWIZOR LG Full HD - ZA 1zł.

2. MULTIROOM za 0 zł przez cały okres minimalny - umowy dla pakietu PRESTIŻOWEGO+, PRESTIŻOWEGO HD+i KOMFORTOWEGO+ (wraz z obowiązkownymi opcjami Premium Canal+ i HBO przez okres minimalny umowy)*

3. Opcje HBO i opcje HBO Digital za darmo przez 6 miesięcy

4. Wszystkie opcje HD za 0 zł przez okres 24 miesięcy

5. Opcje FILMBOX za darmo przez okres 24 miesięcy

6. Wszystkie pakiety z rabatem 50% przez 11 pełnych miesięcy

7. Opcje CANAL+ z rabatem 50% przez 24 miesiące

8. Dekoder PVR na wynajem z 50% rabatem (10zł/mies)**

 

* Multiroom za 0zł do pakietu Komfortowego+ w opcji bez telewizora. W opcji z telewizorem - 20zł miesięcznie.

** Dekodr PVR dla pakietu Komfortowego+ w opcji bez telewizora. W opcji z telewizorem - 20zł miesięcznie

 

Dla umów 18 miesięcznych:

1. Pakiety z opcją CANAL+ w stałych cenach przez okres minimalny umowy

● Powitalny+ w cenie 29,90 zł

● Podstawowy+ w cenie 39,90 zł

● Komfortowy+ w cenie 49,90 zł

2. Opcje HBO za darmo przez 5 miesięcy

3. Wszystkie opcje HD za 0 zł przez okres 18 miesięcy

4. Opcje FILMBOX za darmo przez okres 18 miesięcy

5. Opcje HBO DIGITAL za darmo przez okres 5 miesięcy

 

Dla umów 13 miesięcznych:

1. Pakiety z opcją CANAL+ w stałych cenach przez okres minimalny umowy

● Powitalny+ w cenie 34,90 zł

● Podstawowy+ w cenie 44,90 zł

● Komfortowy+ w cenie 54,90 zł

2. Opcje HBO za darmo przez 3 miesiące

3. Wszystkie opcje HD za 0 zł przez okres 13 miesięcy

4. Opcje FILMBOX za darmo przez okres 13 miesięcy

5. Opcje HBO DIGITAL za darmo przez okres 3 miesięcy

 

Dostępne dekodery:

1. Na własność

● SAGEM SD - 1 grosz

● Pace SD, Strong SD - 79 zł

 

2. Na wynajem

● PVR HD - 20 zł miesięcznie dla pakietu Komfortowego z Telewizorem

● PVR HD - 10 zł miesięcznie do innych ofert

● Pace SD, Strong SD - 10 zł miesięcznie

● SD w oczekiwaniu na PVR HD - darmowe użytkowanie do czasu wymiany na PVR HD

 

Równocześnie aktywne pozostają dotychczasowe oferty na 13 i 18 miesięcy.

 

 

Zostawiam link do strony tak to wygląda Świąteczne promo

 

Odnośnik do komentarza

Jakie nic? :rotfl: Za 58 złotych masz Polsat Sport (Polska Liga Siatkówki, Polska Liga Piłki Ręcznej), Sport Extra (Boks, Tenis, Rugby, Liga Ukraińska) i Futbol (Ligi: Holenderska, Szkocka, Rosyjska, Włoska, Ukraińska, Liga Europejska) + Eurosport, Eurosport 2, TVP Sport. Większego gówna od N nie ma.

Odnośnik do komentarza

Icon - ale jmk nie pisał o ofercie Cyfrowego Polsatu czy jak to się zwie, tylko o wymianie kanałów w jakiejś kablówce. A pisząc "nic" odnosił się do piłki nożnej na Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Z Twojego opisu wynika, że pomylił się tylko o Ligę Ukraińską.

Odnośnik do komentarza

@ dariusz_spocinski:

 

Wygasa mi umowa z Cyfrą+. Napiszę wypowiedzenie, a w międzyczasie podpiszę nową umowę /na 24 mies./ jako nowy abonent. Skorzystam z promocji pakiet prestiżowy+, TV, multiroom i dekoder PVR /będę płacił za niego 10zł/mies./. Dekodera PVR od razu nie otrzymam? Dostanę jakiś zastępczy? Jak to jest? Jutro podpisałbym umowę, ale kanałów HD nie mógłbym odbierać bo nie będę miał dekodera HD?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...