Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jesteś w cyfrze od 9 miesięcy to nie musisz podpisywać nowej umowy. Wystarczy przedłużyć starą i tv też dostaniesz. Nie jestem pewny czy jak weźmiesz mulitiroom to nie będziesz płacić za dekoder pvr hd 20zł.Dekodera nie otrzymasz od razu. Dostaniesz zastępczy sd do póki nie dojdzie pvr. Jeżeli chodzi o kanały to powinni kanały hd włączyć od razu. Więc jak masz jakiś swój własny dekoder hd to możesz je już odbierać.

Odnośnik do komentarza

Umowa kończy mi się na początku stycznia. Dzisiaj byłem w punkcie to powiedziano mi, żebym wysłał pismo, że po zakończeniu umowy rezygnuję z Cyfry. A teraz podpisał umowę np: na innego członka rodziny i będę mógł w pełni skorzystać z promocji. Dekoder PVR za 10zł/mies. i multiroom za darmo przez 24 miesiące. Aktualnie mam dekoder SD. Nie orientujesz się ile trzeba czekać na dekoder? Wysyłają na mój adres kurierem tak samo jak TV?

 

Swoją drogą, to ten TV nadaje się na monitor? Akurat miałem zamiar kupić nowy, a byłem przekonany, że promocja Cyfry z TV skończyła się 7 grudnia.

Odnośnik do komentarza

Zamawiałem kilka miesięcy temu opcję Canal+ za połowę ceny. Czy teraz, kiedy z dniem 1 stycznia skończy mi się ona muszę ją anulować, czy zostanie mi anulowana? Nie chcę sytuacji, gdy na styczniowym rachunku będę miał Canal+ w normalnej cenie. Chce w ogóle z niego zrezygnować.

Odnośnik do komentarza

Umowa kończy mi się na początku stycznia. Dzisiaj byłem w punkcie to powiedziano mi, żebym wysłał pismo, że po zakończeniu umowy rezygnuję z Cyfry. A teraz podpisał umowę np: na innego członka rodziny i będę mógł w pełni skorzystać z promocji. Dekoder PVR za 10zł/mies. i multiroom za darmo przez 24 miesiące. Aktualnie mam dekoder SD. Nie orientujesz się ile trzeba czekać na dekoder? Wysyłają na mój adres kurierem tak samo jak TV?

 

Swoją drogą, to ten TV nadaje się na monitor? Akurat miałem zamiar kupić nowy, a byłem przekonany, że promocja Cyfry z TV skończyła się 7 grudnia.

Mnie 13-miesięczna umowa z C+ kończyła się również w styczniu. Dwa tygodnie temu przedłużyłem umowę poprzez infolinię, przechodząć na Prestiżowy HD+. Dekoder PVR będę mieć za darmo, TV za 1 zł + wszystkie kanały (poza XXX) za 129 zł/miesiąc. IMO bardzo rozsądne warunki. Niestety, na dekoder należy poczekać do stycznia, zaś to kiedy do chaty trafi ów TV - dokładnie nie wiadomo. :keke:

 

Zamawiałem kilka miesięcy temu opcję Canal+ za połowę ceny. Czy teraz, kiedy z dniem 1 stycznia skończy mi się ona muszę ją anulować, czy zostanie mi anulowana? Nie chcę sytuacji, gdy na styczniowym rachunku będę miał Canal+ w normalnej cenie. Chce w ogóle z niego zrezygnować.

O ile pamiętam, kończące się promocyjne pakiety C+ wyłącza i kwita. W przeciwieństwie np. do eNki, która korzystała z roztargnienia abonenta i waliła bez ostrzeżenia pełną kwotę za pakiet, zaś za rezygnację z niego kasowała kolejną kasę. Żenada. To był m.in. mów powód rezygnacji z eNki.

Odnośnik do komentarza

Umowa kończy mi się na początku stycznia. Dzisiaj byłem w punkcie to powiedziano mi, żebym wysłał pismo, że po zakończeniu umowy rezygnuję z Cyfry. A teraz podpisał umowę np: na innego członka rodziny i będę mógł w pełni skorzystać z promocji. Dekoder PVR za 10zł/mies. i multiroom za darmo przez 24 miesiące. Aktualnie mam dekoder SD. Nie orientujesz się ile trzeba czekać na dekoder? Wysyłają na mój adres kurierem tak samo jak TV?

 

Swoją drogą, to ten TV nadaje się na monitor? Akurat miałem zamiar kupić nowy, a byłem przekonany, że promocja Cyfry z TV skończyła się 7 grudnia.

 

 

Poprostu jak chcesz to promo to wystarczy zadzwonić na infolinie i na warunkach promocyjnych przedłużyć obecną umowę , nie trzeba podpisywać nowej .

 

 

Zamawiałem kilka miesięcy temu opcję Canal+ za połowę ceny. Czy teraz, kiedy z dniem 1 stycznia skończy mi się ona muszę ją anulować, czy zostanie mi anulowana? Nie chcę sytuacji, gdy na styczniowym rachunku będę miał Canal+ w normalnej cenie. Chce w ogóle z niego zrezygnować
.

 

Tak jeśli nie chcesz od stycznia c+ pełnopłatnie trzeba zadzwonić na infolinie i to zgłośić że ma być odłączona.

 

 

Mnie 13-miesięczna umowa z C+ kończyła się również w styczniu. Dwa tygodnie temu przedłużyłem umowę poprzez infolinię, przechodząć na Prestiżowy HD+. Dekoder PVR będę mieć za darmo, TV za 1 zł + wszystkie kanały (poza XXX) za 129 zł/miesiąc. IMO bardzo rozsądne warunki. Niestety, na dekoder należy poczekać do stycznia, zaś to kiedy do chaty trafi ów TV - dokładnie nie wiadomo

 

Prędzej na odwrót telewizor w styczniu do chaty trafi a PVR koniec lutego początek marca.

Odnośnik do komentarza

Dobra, anulowałem sobie Canal+ od stycznia 2010. Wcześniej przeglądałem ICA w poszukiwaniu nr abonenta i zobaczyłem, że w związku z moim dłuższym stażem w Cyfrze+ mogę mieć opcję HBO przez miesiąc za darmo. Fajnie, że po telefonie w sprawie anulowania Canal+ ta opcja znikła...

Odnośnik do komentarza

Ile trzeba czekać na włączenie promocyjnego HBO na miesiąc?

Kilkadziesiąt minut temu skorzystałem z tego prezentu.

 

EDYTA:

 

Jeśli skorzystam z promocji (prestiżowy+/24mies.) dla nowych abonentów: TV + multiroom za darmo, to będę musiał wynajmować drugi dekoder do mulitrooma?

Odnośnik do komentarza

Ile trzeba czekać na włączenie promocyjnego HBO na miesiąc?

Kilkadziesiąt minut temu skorzystałem z tego prezentu.

Zaktualizuj listę programów. Powinieneś mieć HBO aktywne. Tak mi się wydaje.

 

 

Reset i wyszukanie kanałów promocja ,,świąteczne prezenty'' w tym wypadku jest włączana automatycznie i automatycznie wyłączana , ale żeby skorzystać z HBO trzeba mieć aktywną opcję c+ więc raczej warto moim zdaniem zostawić c+ na styczeń bo płacisz 29 zł w styczniu a już w grudniu i oczywiście w styczniu oglądasz zarówno c+ jak też Hbo

 

Ile trzeba czekać na włączenie promocyjnego HBO na miesiąc?

Kilkadziesiąt minut temu skorzystałem z tego prezentu.

 

Minimum 9 miesięcy aktywna umowa.

 

Jeśli skorzystam z promocji (prestiżowy+/24mies.) dla nowych abonentów: TV + multiroom za darmo, to będę musiał wynajmować drugi dekoder do mulitrooma?

 

Tak do MR potrzebne są dwa dekodery i antena typu twin.

 

Zaktualizuj listę programów. Powinieneś mieć HBO aktywne. Tak mi się wydaje.

 

 

Dokładnie tak , ale trzeba pamientać że aktywacja kanałów trwa do 3 h,

Odnośnik do komentarza

Mam pewien "problem" z Cyfrowym Polsatem. Mam umowę na czas nieokreślony. Do tej pory opłacałem pakiet familijny - 37,90zł. Okres rozliczeniowy mam do 21 dnia każdego miesiąca. Teraz opłaciłem sobie pakiet Familijny Relax Mix - 57.80 zł. Teoretycznie od dzisiaj powinienem mieć już wyższy pakiet a tu niespodzianka - nadal mam tylko kanały pakietu familijnego reszta zakodowana. Gdy zalogowałem się do ICOK mam taką informację: Masz opłacony pakiet familijny do 21.01.2010 - 37,90 zł. Wolne środki 18 zł.

Co jest grane? Dlaczego nie uruchomili mi wyższego pakietu? Telefonicznie nie mogę się z nimi skontaktować. Dodzwonienie się tam graniczy chyba z cudem. :|

Odnośnik do komentarza

57,80-37,90=19,90 a nie wspomniane 18zł. jeśli faktycznie masz 18zł wolnych środków, to po prostu niedopłata, więc musisz brakujące 1,90zł dopłacić.

zadzwoń na bok, tymczasowo ponowią sygnał i wpłać dokładnie brakującą kwotę (chociaż jak nic się nie zmieniło, to nie zdziwi mnie sytuacja, w której automatycznie aktywuje się pakiet MiniMax), nie wiem czy ponowienie sygnału na ten pakiet może być na cały miesiąc+konieczność dopłaty w kolejnym (zawsze były jakieś limity odnośnie wysokości niedopłaty, kwestia jakie teraz są).

Odnośnik do komentarza

I kolejna nowość w c+ ja osobiście bardzo lubie pana Materne i czekam z niecierpliwościa czekam na ten program .

 

źródło : c+

 

 

 

„STREFY EURO” Z KRZYSZTOFEM MATERNĄ[/b]

 

Nowy odkodowany program CANAL+ SPORT

 

5 stycznia 2010 CANAL+ rozpocznie emisję nowego programu publicystycznego „Strefy Euro”. Jego gospodarz, Krzysztof Materna, będzie rozmawiał z gośćmi o postępach w przygotowaniach do Euro 2012. Emitowany w każdy wtorek o 20:30 w CANAL+ Sport program będzie w całości odkodowany.

 

W „Strefach Euro” Krzysztof Materna, znany miłośnik i entuzjasta futbolu, spróbuje spojrzeć szerzej na organizację mistrzostw. Oceni czy Polska wykorzystuje ogromne możliwości, jakie niesie za sobą organizacja tego wydarzenia. Będzie rozmawiał z zaproszonymi gośćmi o postępach w przygotowaniach, ale także o problemach przed zbliżającymi się finałami Euro 2012.

 

Poruszane tematy będą dotyczyły zarówno budowy stadionów, centrów pobytowych, autostrad, uruchamiania nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych, jak i propagowania i uświadamiania idei oraz roli wolontariatu wśród najmłodszego pokolenia. Gospodarz programu postara się również dowiedzieć, jak niezbędny rozwój zostanie spożytkowany w kolejnych latach. Część z tematów została już poruszona 5 grudnia podczas prowadzonych przez Krzysztofa Maternę rozmów panelowych w trakcie obrad Okrągłego Stołu dla Polskiej Piłki. Zainicjowane przez CANAL+ wydarzenie to dobre wprowadzenie do szerszej dyskusji o przygotowaniach do Euro 2012.

 

„W programie najmniej będzie o samej piłce nożnej i kondycji polskiej reprezentacji, chociaż pewnie nie uciekniemy i od tych tematów” – podkreśla Krzysztof Materna. „Chcemy rozmawiać o szansie jaką daje organizacja mistrzostw Polsce, o skoku cywilizacyjnym, który dokona się na oczach nas wszystkich, o zmianie jakości życia, mentalności Polaków. Organizacja i przygotowania do Euro 2012 to swoiste budowanie Polski od nowa, nie tylko w sferze infrastruktury, ale także prawa, czy promocji naszego kraju w Europie na świecie, będziemy rozmawiali o korzyściach jakie daje nam organizacja Mistrzostw” – dodaje Materna.

 

Gośćmi cotygodniowego programu będą nie tylko ludzie formalnie odpowiadający za przygotowania do Euro 2012, ale również znani pasjonaci futbolu, publicyści, przedstawiciele świata kultury, biznesu i środowisk kibiców.

 

„Strefy Euro” to pierwszy program w Polsce, który tak dogłębnie zajmie się kwestiami związanymi z organizacją finałów mistrzostw Europy. Program będzie emitowany „free to air”, dzięki czemu będą go mogli oglądać także ci widzowie, którzy na co dzień nie mają dostępu do oferty CANAL+. Stanie się on główną częścią nowego, wtorkowego pasma odkodowanego, które będzie się zaczynać o 20:00 programem Marcina Rosłonia „1 na 1”.

 

Strefy Euro – pierwsze wydanie programu

Wtorek, 5 stycznia, 20:30 (emisja odkodowana)

CANAL+ Sport

 

KRZYSZTOF MATERNA – znany reżyser, aktor, satyryk i producent telewizyjny. Był dyrektorem artystycznym oraz reżyserem koncertów na festiwalach w Opolu i Sopocie. Współtwórca programów radiowych i telewizyjnych, m.in. „Spotkania z balladą" i „60 minut na godzinę”. W duecie z Wojciechem Mannem tworzył programy telewizyjne, takie jak: „Mądrej głowie”, „Za chwilę dalszy ciąg programu”, „MdM”, „MC 2” i „M kwadrat”. Razem z Wojciechem Mannem zajął 1. miejsce w ankiecie tygodnika „Polityka” na najważniejsze osobowości telewizyjne XX wieku. Jest miłośnikiem i znawcą futbolu. Współpracował również z CANAL+ m.in. jako współtwórca i współprowadzący gali Piłkarskich Oscarów.

 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie to jest tak:

Wolne środki 19 zł

Następna wpłata do 21.01.2010 18zł

 

Przed zapłata kilka krotnie konsultowałem się z przedstawicielami Polsatu i zapewniali mnie, że wystarczy odpowiednio więcej i wszystko będzie ok. Według cennika na stronie Polsatu powinno mnie to kosztować 57.80 zł. Cały czas próbuje dzwonić do BOK.

Odnośnik do komentarza

ok, problem rozwiązany. Udało mi się porozmawiać z kompetentną osobą na infolinii i sprawę załatwiono w 30 minut. ( od wykonania telefonu do uruchomienia kanałów) Swoja drogą kto tam pracuje, że z jedną osoba idzie załatwić wszystko od ręki a z drugą pomimo miliona telefonów nic nie załatwi :|

Odnośnik do komentarza

czyli była w końcu niedopłata, sygnał ponowiony, a brakującą należność musisz wpłacić przy okazji kolejnego rachunku?

 

pracują Ci którzy pogodzili się z żenującymi warunkami zatrudnienia i ci którzy akurat przyszli (bo stałych pracowników z doświadczeniem absolutnie nikt tam nie zatrzymuje), pozostaje jeszcze outsourcing ale to też rotacja z firmami jest - byle taniej. czyli typowe BOK w polskich warunkach - ważne że ludzie w ogóle są i że są tani.

Odnośnik do komentarza

czyli była w końcu niedopłata, sygnał ponowiony, a brakującą należność musisz wpłacić przy okazji kolejnego rachunku?

 

pracują Ci którzy pogodzili się z żenującymi warunkami zatrudnienia i ci którzy akurat przyszli (bo stałych pracowników z doświadczeniem absolutnie nikt tam nie zatrzymuje), pozostaje jeszcze outsourcing ale to też rotacja z firmami jest - byle taniej. czyli typowe BOK w polskich warunkach - ważne że ludzie w ogóle są i że są tani.

 

tak, była niedopłata. Przy następnym rachunku mam dopłacić. Dzięki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza

Mam zamiar wziąć Cyfrę. Czy ktoś ze szczęśliwych użytkowników mógłby mi powiedzieć co nieco na temat pakietów?

Cyfra ma spełniać rolę filmowo-sportową (wszelkie Diskawery HaDe itp będą zbędnym, acz pewnie podstawowym balastem), zatem cały pakiet Canal+ film, Sport i standardowy + oraz HD byłby bardzo dobrą opcją.

 

Czy można wybrać sobie jakiś ubogi pakiet kanałów podstawowych (powiedzmy polskie + jakieś tam muzyczne itp), a do tego pełen pakiet film + sport? Aby było jak najtaniej.

Bo te pakiety pokazane na stronie Cyfry nie przemawiają do mnie zbyt czytelnie :/

 

Co z dekoderami? Warto wchodzić w jakieś wersje z ogromnymi dyskami twardymi? (bo to, że musi być HD, to wiem :] ).

 

Czy pakiet prestiżowy HD+ zawiera wszystko co można byłoby na Cyfrze obejrzeć?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...