Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem się "szczęśliwym" posiadaczem Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu i mam pytanie odnośnie dekoderów.

 

Do Cyfry mam Thomsona SD. Czy którykolwiek z innych z oferty(nie licząc tych HD) jest lepszy od Thomsona? Czy EPG jest taki sam na wszystkich, czy na różnych dekoderach jest inny? Jeśli tak, to gdzie najlepszy?

 

To samo pytanie mam odnośnie Cyfrowego Polsatu. Mam dekoder Familijny F300 ale z tego co widzę, to za dużego wyboru nie mam ;) więc jakby ktoś z użytkujących podzielił się wrażeniami z użytkowania owego dekodera.

Odnośnik do komentarza

Stałem się "szczęśliwym" posiadaczem Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu i mam pytanie odnośnie dekoderów.

 

Do Cyfry mam Thomsona SD. Czy którykolwiek z innych z oferty(nie licząc tych HD) jest lepszy od Thomsona? Czy EPG jest taki sam na wszystkich, czy na różnych dekoderach jest inny? Jeśli tak, to gdzie najlepszy?

 

To samo pytanie mam odnośnie Cyfrowego Polsatu. Mam dekoder Familijny F300 ale z tego co widzę, to za dużego wyboru nie mam więc jakby ktoś z użytkujących podzielił się wrażeniami z użytkowania owego dekodera.

 

Jeśli chodzi o Cp nie wypowiadam się , bo nie mam z tymi dekoderami styczności natomiast jeśli chpdzi o cyferke ewidentnie Thomsony są najlepsze dwa modele w szczegulości ts4p i Pace sd

 

Aktualna oferta na wielkanoc

 

 

Wiosenne promocje CYFRY+

 

2010-03-15 11:53:52 / Paulina Nietrzpiel

Ostatnia aktualizacja: 2010-03-15 12:56:58

źródo : satkurier/C+

 

Satelitarna platforma telewizyjna CYFRA+ przygotowała nowe już wiosenne edycje promocji. Klienci mogą liczyć na abonament z rabatem do 50 %, który uzależniony jest od długości umowy oraz na tańsze pakiety abonamentowe wraz z paczką CANAL+. Pierwsza z nowych propozycji kierowana jest do klientów zainteresowanych pakietami operatora wraz z CANAL+ w promocyjnej cenie przez cały okres umowy. Przy zamówieniach drogą internetową, klient otrzyma dodatkowy miesiąc rabatu.

 

Podpisując umowę na 18 miesięcy klient płaci: 34,80 zł za pakiet Powitalny+ z CANAL+, 49,80 zł za pakiet Podstawowy+ z CANAL+, 64,80 zł za pakiet Komfortowy+ z pakietem CANAL+. Ceny obowiązują przez cały okres umowy. Dodatkowo abonent może dokupić HBO w cenie 19,90 zł przez 18 miesięcy oraz FilmBox za 10 zł przez 18 miesięcy.

 

Z kolei abonenci decydujący się w tej promocji na wyższe opcje abonamentowe z wszystkimi pakietami premium (m.in. CANAL+, HBO, FilmBox oraz Orange sport) mogą liczyć na niższy abonament przez 18 miesięcy. W przypadku opcji Prestiżowy+ abonament wyniesie 109,90 zł (zamiast 150,9 zł), wybierając opcję Prestiżowy HD+ klient zapłaci 119,90 zł (zamiast 168,90 zł).

 

Druga promocja oferuje tańszy abonament na podstawowe pakiety abonamentowe przez pół roku. Rabat jest uzależniony od długości umowy i wynosi: 50% przy umowach na 24 miesiące, 40% przy umowach na 18 miesięcy oraz 25% przy umowach na 13 miesięcy. Zamawiając przez Internet klient otrzymuje dodatkowy miesiąc rabatu. Do tego klienci mogą wykupić opcję CANAL+ w cenie 19,90 zł przez cały okres umowy, HBO w cenie od 14,95 zł przez pół roku oraz FilmBox w cenie od 7,50 zł przez pół roku.

 

Na stronie głównej CYFRA+ reklamuje trzecią wersję promocji: Pakiety CYFRA+ 50% taniej

przez rok, CANAL+ z HBO i Cinemax w cenie 34,55 zł przez rok oraz FilmBox w cenie 7,5 zł przez rok. Jednak na razie brak szczegółów dotyczących tej opcji promocyjnej.

 

We wszystkich promocjach: darmowe użytkowanie dekoderów SD, 20 zł miesięcznie użytkowanie dekoderów PVR HD. Możliwość zakupu na własność dekoderów SD: Sagem SD - 1 grosz(!), Thomson SD, Pace SD oraz Strong SD - po 49 zł.

 

 

 

Z tych promocji polecam prolecam promocje ze stałymi cenami na cały okres bo to one dają największą oszczędność i szczerze odradzam sagem sd a gorąco polecam pac-a 49 zł za dekoder to niewiele a dekoder bardzo dobry.

 

 

 

CYFRA+ VOD na Wielkanoc taniej

 

 

źródło: C+

 

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, platforma satelitarna CYFRA+ przygotowała promocję dla abonentów, którzy mogą liczyć na tańsze filmy w ofercie CYFRA+ VOD. Nowa promocja będzie obowiązywała od 2 do 5 kwietnia i w tym czasie abonenci CYFRY+ będą mogli wypożyczyć filmy za 1 zł. Ceny standardowe są znacznie wyższe. Zakupiony materiał można obejrzeć dowolną ilość razy w ciągu 48 godzin.

 

Standardowe (bez promocji) ceny poszczególnych pozycji w CYFRA+ VOD wynoszą odpowiednio: premiera w standardzie HD - 13 zł, premiera w standardzie SD - 11 zł, hit filmowy - 8 zł, seriale - 5 zł.

 

Dodatkowo, z okazji 15-lecia CANAL+ przygotowano garść konkursów dla abonentów, w których można wygrać m.in. wyjazdy na filmowe festiwale do Gdyni i Cannes.

 

 

Na święta jak znalazł jeśli chodzi o vod najlepiej zamawiać filmy na infolini rzeby mieć pewność że film został dobrze odkodowany , bo niestety z uprawnieniami rużnie bywa przed pobraniem filnu warto się upewnić na infolini że macie tą usługę aktywną,ewentualna aktywacja jest bezpłatna.

 

I najnowsze dziecko cyfry czyli c+ sport 3 jak ktoś jeszcze nie ma tego kanału trzeba na nowo wyszukać kanały na swoim dekoderze.

 

 

Parametry CANAL+ Sport 3

 

 

źródło: c+

 

Na tp. 110 satelity Hot Bird 9 (13°E) pojawiły się testy techniczne kanału CANAL+ Sport 3, którego start emisji był 13 marca (sobota). Od początku emisja jest kodowana w systemie Nagra Media Access (S4 - CYFRA+). Pierwszy przekaz z transmisją z Pucharu Sześciu Narodów w rugby (Szkocja - Anglia). Początek o 17:55. Co ciekawe warto odnotować, że sama CYFRA+ na swoich stronach internetowych określa kanał jako: Serwis Testowy (Kanał 26), bo oficjalnie nie ma CANAL+ Sport 3.

 

 

Parametry techniczne:

Hot Bird 9 (13°E)

tp. 110 (10,719 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

 

ID: (brak)

PID V: 173

PID A: 132

PID PCR: 173

SID: 4414

PID TXT: 500 (teletekst CANAL+)

PID PMT: 1014

Kodowanie: Nagra MA (S4 - CYFRA+)

 

Przekaz trafił w dekoderach CYFRY+ na pozycję 26. Będzie dostępny dla abonentów posiadających opcję CANAL+ lub Multipakiet+. Na początku po uruchomieniu abonenci mieli dostęp do przekazu i krótko nadawano tu planszę testową. Później odebrano uprawnienia i aktualnie nie można podejrzeć zawartości serwisu testowego. Start 13 marca 2010.

 

 

Wprowadzenie nowego fec 5/6 narazie zostało odłożone przynajmniej do lipca.

 

 

Odnośnik do komentarza

Czyli jak nam się za miesiąc kończy umowa na Prestiżowy HD, gdzie płaciliśmy przez 10 miesięcy połowę ceny, a potem przez 3 normalną stawkę to teraz nic równie dobrego nie dostaniemy?

 

 

Powiem w ten sposób to była promocja na 10 lecie i takie promocje jak ta którą miałeś trafiają się od wielkiego dzwonu teraz najlepiej wysłać pismo z rezygnacją albo zadzwonić 22 310 45 65 ( dział utrzymania abonenta ) i po prostu spokojnie ponegocjować na pewno nie dostaniesz oferty gorszej niż w punkcie a może coś jeszcze dodatkowo wynegocjujesz . Zadzwoń i sprawdź sam.

Odnośnik do komentarza

Dostałem wreszcie PVR. Trafił mi się niejaki Pace PVR HD z dyskiem 500GB. Malutkie to, cichutkie to i ogólnie jestem zadowolony. Tzn. byłbym w pełni, gdyby uruchamiało się w kilka sekund a nie w... 30. Czy to norma? Po kliknięciu przycisku zasilania (pilot/obudowa - bez znaczenia) dekoder wyświetla obraz na TV dopiero po około połowie minuty. Wcześniej jest cisza i czarny ekran. What's up???

Odnośnik do komentarza

Mój sąsiad też ma dekoder PVR, i w sumie też się borykał z tym problemem; nie wiem, jak teraz sytuacja wygląda, ale też bym się chętnie dowiedział :-k

 

ale ja z innym tematem - jak rozwiązać umowę z canal plusem, który był zamawiany w 'pakiecie' z tp? znaczy się mam liveboxa, internety, cuda, telewizję normalną, tą podstawową, i do tego był 'domawiany' canal plus. Umowa jest na czas nieokreślony. Z TP odsyłają mnie do C+, a z C+ do TP :> więc?

Odnośnik do komentarza

Tylko pytanie czy sąsiad ma nowego PVR jak Amicus czy tak jak ja starego. Niestety, ale jeśli chodzi o szybkość to ten mój w porównaniu do choćby Fergusonów, które są przy innych TV jest bardzo wolny. Tutaj faktycznie trzeba poczekać, na innych wszystko lata właściwie od wciśnięcia przycisku (no, +/- 3 sekundy). No i do tego jest dosyć głośny, nie wiem jak ten nowy.

Odnośnik do komentarza

Dostałem wreszcie PVR. Trafił mi się niejaki Pace PVR HD z dyskiem 500GB. Malutkie to, cichutkie to i ogólnie jestem zadowolony. Tzn. byłbym w pełni, gdyby uruchamiało się w kilka sekund a nie w... 30. Czy to norma? Po kliknięciu przycisku zasilania (pilot/obudowa - bez znaczenia) dekoder wyświetla obraz na TV dopiero po około połowie minuty. Wcześniej jest cisza i czarny ekran. What's up???

Niestety, to jest jego największą wadą. Z czasem się przyzwyczaisz, ja zawsze włączam dekoder i ide do kuchni robić sobie cherbatę i jakoś ten czas szybko mija ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czas zdementować plotki. Przy okazji od pierwszego września pakiet informacje w n-ce od 1 czerwca drożeje do 20 zł

 

 

 

 

TVN nie zniknie z CYFRY+

 

 

 

TVN nie zniknie z CYFRY+W ostatnim czasie pojawiły się informacje o rychłym zakończeniu umowy pomiędzy CYFRĄ+ a TVN, dotyczącą retransmisji w ofercie kanałów TVN i TVN7. Umowa na udostępnienie tych kanałów kończy się z końcem maja, ale już została przedłużona. W najbliższym czasie poszerzona zostanie również oferta kanałów w wysokiej rozdzielczości.

 

 

 

 

Retransmisja kanałów TVN przez CYFRĘ+ odbywa się poprzez dwie umowy - pierwsza dotyczy kanałów TVN i TVN7, druga dotyczy kanałów tematycznych. Pierwsza kończy się w maju 2010 roku, druga z końcem roku. Na razie przedłużona została umowa, która kończy się w najbliższym czasie. Kolejna będzie negocjowana w późniejszym terminie.

 

CYFRA+ planuje również nowości w ofercie kanałów w wysokiej rozdzielczości. Operator prowadzi obecnie negocjacje w tej sprawie i wkrótce ma zamiar ogłosić szczegóły.

 

Pojawiła się również kolejna informacja dotycząca wkraczania do CYFRY+ technologii 3D. Platforma planuje udostępnić bowiem materiały stereoskopowe m.in. z majowej transmisji meczu w serwisie CYFRA+ VOD. Relacja przygotowywana jest w najnowocześniejszej technologii stereoskopowej, używanej obecnie na świecie w projektach 3DTV - technika nie była dotychczas wykorzystywana w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Garść pozytywnych iformacji o c+

 

Nat Geo Wild w SD/HD i Fox Life HD dla CYFRY+

 

źródło: C+

 

Ostatni tydzień kwietnia obfituje w zmiany dotyczące polskich satelitarnych platform cyfrowych. Wszyscy gracze na rynku szykują na maj poszerzenie oferty, aby przyciągnąć nowych abonentów. Podobnie jest w przypadku CYFRY+, która stopniowo odsłania karty. Już w nocy z 28 na 29 kwietnia, w momencie uruchomienia przekazu BBC HD i Cinemax HD na transponderach należących do platformy n, pojawił się identyfikator kodowania Nagra MA (S4 - CYFRA+) wskazujący, że znamy pierwsze dwie nowości.

 

 

Kilka godzin później kodowanie CYFRY+ dołączono także do Nat Geo Wild (w wersji SD i HD) i Fox Life HD.

 

Oficjalnie kanały zasilą ofertę 1 maja.

 

• Cinemax HD dołączy bezpłatnie do opcji Cinemax (Cinemax, Cinemax2 i Cinemax HD) oraz do pakietów Prestiżowego+ i Prestiżowego HD+

• Kanały FOX Life HD, Nat Geo Wild HD bez dodatkowych opłat zostaną włączone do pakietu Prestiżowego HD+

• Kanały FOX Life HD, Nat Geo Wild HD będą do końca maja dostępne bezpłatnie dla wszystkich abonentów z aktywną przynajmniej jedną opcją HD

• Nat Geo Wild w wersji SD dostępny będzie bez dodatkowych opłat w pakietach Komfortowym+, Prestiżowym+ i Prestiżowym HD+

• Od maja w miejsce dotychczasowej opcji 5xHD CYFRA+ wprowadza nową opcję HD Mix, w której oprócz NGC HD, Animal Planet HD, Eurosport HD, Eurosport2 HD, MTV HD znajdą się nowe kanały: Nat Geo Wild HD i FOX Life HD.

 

- „Dynamicznie rozwijamy ofertę programową CYFRY+, aktualnie wzbogacamy ją pięć nowych kanałów, w tym aż cztery w wysokiej rozdzielczości. Nasi abonenci będą mieć dostęp do ponad 100 kanałów polskojęzycznych, w tym aż 13 najlepszych na rynku kanałów HD. Duża różnorodność propozycji i wysoka jakość marek, które włączamy od maja do portfolio, to niewątpliwy atut dla widzów” – powiedziała Beata Ryczkowska, Dyrektor Wykonawcza Pionu Programowego CANAL+ Cyfrowy.

 

Nowe kanały nadawane będą w polskiej wersji językowej. Będą dostępne w dekoderach CYFRY+ na następujących pozycjach:

 

BBC HD – 61., (termin startu przesunięto!)

Cinemax HD – 42.,

FOX Life HD – 49.,

Nat Geo Wild HD – 74.,

Nat Geo Wild – 73.

 

CYFRA+ podała, że od 1 maja do oferty CYFRY+ zostaną włączone kanały Cinemax HD, FOX Life HD, NatGeo Wild HD, a także Nat Geo Wild. W związku ze zmianą terminu dodania do oferty kanału BBC HD, właściwa data zostanie podana w najbliższych dniach.

 

 

Cinemax HD to filmowy kanał prezentujący nagradzane współczesne produkcje z całego świata oraz klasykę kina w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Program kanału w wersji HD ma taką samą ramówkę jak główny kanał Cinemax. Weekend w Cinemax zaczyna się w piątek od klasyki kina o godz. 20.00, o północy kanał proponuje mocny akcent – Ostry piątek, a nim thrillery, horrory i wszystko to, co przeraża. W sobotę o godz. 20.00 kanał zaprasza na premiery filmowe, w niedzielę o godz. 20.00 – na filmy z różnych kontynentów w paśmie Ekrany świata.

 

FOX Life HD to kanał filmowy prezentujący kultowe seriale największych amerykańskich studiów filmowych, w znakomitej większości po raz pierwszy emitowane na polskich ekranach. Wśród propozycji znaleźć można m.in. bijące rekordy popularności na całym świecie tytuły, takie jak: „Desperate Housewives – Gotowe na wszystko”, „Brzydula Betty”, „Grey’s Anatomy – Chirurdzy”, „Zaklinacz dusz”, „Mad Men” oraz „Mental”. Kanał FOX Life HD stworzony został dla miłośników seriali, którzy cenią wysoką jakość obrazu i dźwięku.

 

Nat Geo Wild to kanał dokumentalny, który prezentuje programy poświęcone dzikiej przyrodzie, tworzone przy współpracy z najlepszymi filmowcami. Nat Geo Wild przybliża widzom świat, którego częścią jesteśmy. Pozwala poznać najdziksze zakątki Ziemi, od najbardziej odludnych pustyń po niezbadane głębie oceanów, od parków narodowych po małe osiedla i wielkie miasta, zabiera widzów w podróż do świata dzikich zwierząt. Nat Geo Wild proponuje takie serie, jak „Dzika Rosja”, „Niebezpieczne spotkania”, „Dziwne praktyki doktora Leahy'ego” czy „W łonie matki”. Programy adresowane są do całej rodziny, do osób, kochających naturę, dziką przyrodę oraz zwierzęta.

 

Dzięki doskonałej jakości wizji i fonii w telewizji wysokiej rozdzielczości można odtworzyć rzeczywistość tak wiernie, jak nigdy przedtem; zajrzeć w samo serce akcji, zobaczyć z bliska przyrodę, dzikie zwierzęta czy też niezbadaną naturę. To właśnie oferuje Nat Geo Wild HD korzystający z ponad stuletniego doświadczenia Towarzystwa National Geographic w badaniu świata. Kanał dostarcza widzom ekscytujących przeżyć dzięki jakości High Definition.

 

Parametry techniczne nowych nabytków w ofercie CYFRY+:

 

Hot Bird 6 (13,0°E)

tp. 116 (10,834 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

 

ID: BBC HD

PID V: 561 (MPEG-4/HD)

PID A: 661 (j. polski, AC3), 761 (j. angielski, AC3)

PID PCR: 561

SID: 3590

PID PMT: 1050

Kodowanie: Conax (n), Nagra MA (S4 - Cyfra+)

 

Hot Bird 9 (13,0°E)

tp. 3 (11,258 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

 

ID: Nat Geo Wild HD

PID V: 540 (MPEG-4/HD)

PID A: 640 (j. polski, AC3), 740 (j. angielski, AC3)

PID PCR: 540

SID: 15205

PID PMT: 1056

Kodowanie: Conax (n, sieci kablowe), Nagra MA (S4 - Cyfra+, N3 - Cyfrowy Polsat), Viaccess PC 3.0 (TP)

 

ID: Cinemax HD

PID V: 551 (MPEG-4/HD)

PID A: 651 (j. polski, AC3), 751 (j. angielski, AC3)

PID PCR: 551

SID: 15207

PID PMT: 1058

Kodowanie: Conax (n), Nagra MA (S4 - Cyfra+)

 

Hot Bird 8 (13,0°E)

tp. 74 (12,188 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

 

ID: Nat Geo Wild

PID V: 339 (MPEG-2/SD)

PID A: 340 (j. polski, stereo)

PID PCR: 339

SID: 7307

PID PMT: 32

Kodowanie: Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat, S4 - Cyfra+)

 

Hot Bird 8 (13,0°E)

tp. 78 (12,265 GHz, pol.VH, SR: 27500, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK)

 

ID: Fox Life HD

PID V: 501 (MPEG-4/HD)

PID A: 514 (j. polski, stereo)

PID PCR: 501

SID: 3103

PID PMT: 32

Kodowanie: Conax (n), Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat, S4 - Cyfra+)

 

 

 

I to co mogę dodać to fakt , że jest to dopiero początek dodawania kanałów do oferty , bo będą kolejne

 

 

 

 

I to na co ja czekałem nie jest to zasługa Cyferki , ale ważne że będziemy mieli do tego dostęp.

 

 

 

 

3. i 4. runda wyścigów Formuły 2 w Marakeszu

 

źródło: C+

 

Nie lada wyzwaniu będzie musiała stawić czoła najszybsza Polka Natalia Kowalska w najbliższy weekend. Kolejne eliminacje FIA Formuły 2 odbędą się bowiem 1 i 2 maja 2010 r. na torze ulicznym w Marakeszu. Ścigać się będą kierowcy serii FIA Formula Two Championship, a wśród nich Natalia Kowalska z teamem CYFRA+ F2 RACING. Transmisje będzie można oglądać na antenie Eurosport i Eurosport 2.

 

Kolejne dwie rundy wyścigów F2 to duże wyzwanie dla Natalii Kowalskiej i jej teamu CYFRA+ F2 RACING. Polka wystartuje w najbliższy weekend na jedynym w tegorocznych wyścigach F2 torze ulicznym w Marakeszu – najpiękniejszym mieście Afryki Północnej położonym u stóp gór Atlasu. Osławione handlem miasto wróciło do tradycji wyścigów w ubiegłym roku za sprawą zawodów samochodów turystycznych FIA WTCC. Wróciło, gdyż ostatni raz ryk wyścigowych silników usłyszano na ulicach miasta w 1958 roku, kiedy Grand Prix Formuły 1 wygrał Stirling Moss.

 

Tor podobno jest trudny, otoczony betonowymi barierami, co dla niektórych może być stresujące. Dla mnie to nie nowina – w USA, gdzie ścigałam się w Formule Star Mazda, większość torów jest zabezpieczonych betonem. Ten marokański jest bardzo szybki: prawie same proste, kilka szykan, jeden łuk i nawrót. W Marakeszu będę pierwszy raz, mam więc nadzieję, że znajdę również trochę czasu, żeby choć na chwilę zajrzeć na słynny bazar souk. Jazdy treningowe zaczynamy w piątek rano, a pierwsze kwalifikacje tego samego dnia po południu. Ważne zatem, by w 100% wykorzystać czas treningowy, gdyż będą to tylko dwie półgodzinne sesje – mówi Natalia Kowalska przed weekendowym startem.

 

Natalia Kowalska jest jedyną kobietą wśród 22 zawodników. Przypomnijmy, że w debiutanckim starcie FIA Formuły 2 na torze Silverstone zajęła 14. i 12. miejsce. Obiecujący start Natalii w pierwszych dwóch wyścigach pozytywnie skomentowały nie tylko media, ale też eksperci oficjalnego portalu F2 www.formulatwo.com. Podsumowali oni starty wszystkich zawodników, występ Natalii recenzując następująco: Jedyna kobieta w stawce ma za sobą bardzo solidny weekend. Dwa dobre występy potwierdziły bezwzględnie, że jej obecność w tym gronie to nie przypadek. W sumie w obu wyścigach awansowała o 11 pozycji. Zaprezentowała również dobrą jazdą rywalizując z Paulem Reesem. W kolejnych wyścigach może sprawić niejedną niespodziankę.

 

Dwa wyścigi wystarczyły też, by Natalia Kowalska znalazła się w prestiżowym rankingu Castrola opublikowanym na www.castroldriverrankings.com. Wśród polskich kierowców wyżej sklasyfikowanych od niej jest sześciu zawodników. Spośród nich jedynie Robert Kubica jeździ w wyścigach, pozostałych pięciu to kierowcy rajdowi.

 

FIA F2, Marakesz, Maroko, runda 3. i 4.:

 

piątek, 30 kwietnia

11:45 - 12:15 trening wolny 1

14:30 - 15:00 trening wolny 2

18:30 - 19:00 kwalifikacje 1

 

sobota, 1 maja

13:15 - 13:55 wyścig 1 (na żywo w Eurosport 2)

19:00 - 19:30 kwalifikacje 2

 

niedziela, 2 maja

14:05 - 14:40 wyścig 2 (na żywo w Eurosport)

 

Natalia Kowalska jest jedynym polskim kierowcą i pierwszą kobietą, która w tym sezonie ściga się w międzynarodowym cyklu F2. Polka startuje w zespole CYFRA+ F2 RACING. Natalia Kowalska przygodę na torach wyścigowych rozpoczęła mając kilka lat, a jako dziesięciolatka w 1998 r. zdobyła licencję kartingową. Już trzy lata później zdobyła wicemistrzostwo Polski juniorów w kategorii Intercontinental 100 A. W 2005 roku zdobyła dwukrotne mistrzostwo Polski w jednym sezonie w dwóch najszybszych kategoriach kartingowych w kraju. To pierwsza i jedyna Polka w światowych seriach single-seaterów Formula Renault 2.0 i amerykańskiej serii Star Mazda. Jest najszybciej jeżdżącą Polką, pierwszym polskim kierowcą ścigającym się bolidem Formuły 2, od 2010 roku w zespole CYFRA+ F2 RACING.

 

Więcej informacji o Natalii i jej startach na stronie www.kowalskanatalia.pl. Wyścigi z jej udziałem można oglądać na antenie Eurosport i Eurosport 2 oraz na stronie www.formulatwo.com.

 

Formuła 2 to cykl międzynarodowych wyścigów, organizowanych od 1948 roku, będący kopalnią talentów i swoistym zapleczem dla najbardziej prestiżowych zawodów motorowych świata, czyli Formuły 1. W roku 1984 zawody zastąpiono inną klasą wyścigową, by powrócić do nich ponownie w 2009 roku. Zdobywca tytułu Mistrza Formuły 2 sezonu 2010 weźmie udział w testach bolidu F1 w teamie Williams.

 

Tegoroczny kalendarz rozgrywek Formuły 2:

16 – 18 kwietnia, Silverstone, Wielka Brytania, runda 1. i 2.

30 kwietnia – 2 maja, Marakesz, Maroko, runda 3. i 4.

21 – 23 maja, Monza, Włochy, runda 5. i 6.

18 – 20 czerwca, Zolder, Belgia, runda 7. i 8.

2 – 4 lipca, Algarve, Portugalia, runda 9. i 10.

16 – 18 lipca, Brands Hatch, Wielka Brytania, runda 11. i 12.

30 lipca – 1 sierpnia, Brno, Czechy, runda 13. i 14.

3 – 5 września, Oschersleben, Niemcy, runda 15. i 16.

17 – 19 września, Valencia, Hiszpania, runda 17. i 18.

 

 

 

 

 

Ważne info dla abonentów N Pakiet informację i rozrywka od 1 czerwca drożeje o 20 zł jesłi nie godzicie się z taką dużą podwyżką przysługuje Wam prawo zerwania umowy ze względu na zmiannę cennika!!!

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...