Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sci Fi Channel od 1 lipca w CYFRZE+

 

źródło: dvbnews.pl

 

1 lipca 2009 roku abonenci min. pakietu Komfortowego+ platformy satelitarnej CYFRA+ uzyskają dostęp do stacji Sci Fi Channel, która znajdzie się na pozycji nr 58. Do przekazu tego kanału na satelicie Hot Bird 8 (13E) dołączono niedawno system kodowania Seca MediaGuard 4. Na początku czerwca abonenci zyskali także dostęp do Universal Channel (k. 57).

 

I kolejny kanał wykupiony od N-ki

 

Teraz czas na moim zdaniem Discovery Historia a waszym zdaniem czego jeszcze brakuje w Cyfrze pod wzgledem tematyki kanałów.

Odnośnik do komentarza
Sci Fi Channel od 1 lipca w CYFRZE+

 

źródło: dvbnews.pl

 

1 lipca 2009 roku abonenci min. pakietu Komfortowego+ platformy satelitarnej CYFRA+ uzyskają dostęp do stacji Sci Fi Channel, która znajdzie się na pozycji nr 58. Do przekazu tego kanału na satelicie Hot Bird 8 (13E) dołączono niedawno system kodowania Seca MediaGuard 4. Na początku czerwca abonenci zyskali także dostęp do Universal Channel (k. 57).

 

I kolejny kanał wykupiony od N-ki

 

Teraz czas na moim zdaniem Discovery Historia a waszym zdaniem czego jeszcze brakuje w Cyfrze pod wzgledem tematyki kanałów.

 

 

Mogliby przywrócić RTR Sport

Odnośnik do komentarza
TRAVEL CHANNEL W CYFRZE+

 

źrudło c+

 

CYFRA+ poszerza ofertę programową o podróżniczy Travel Channel. To już piąty kanał – po TVP Sport, Filmbox Family, Universal Channel oraz SCI FI – który dołącza do oferty platformy w tym roku.

 

Travel Channel dołącza do oferty CYFRY+ od lipca br. na mocy umowy podpisanej przez CANAL+ Cyfrowy z Travel Channel International Ltd. Kanał wzbogaci pakiety Podstawowy+, Komfortowy+, Prestiżowy+ i Prestiżowy HD+. Będzie dostępny na 84. pozycji w dekoderach CYFRY+.

 

„Bardzo się cieszę, że włączyliśmy Travel Channel do naszej oferty na początku okresu wakacyjnego. Podróżowanie to coraz bardziej powszechne hobby, więc jestem przekonana, że nowy kanał spotka się z dużym zainteresowaniem naszych abonentów. Programy Travel Channel, wśród których nie brakuje ciekawych poradników turystycznych, mogą być inspiracją do zaplanowania wymarzonego urlopu” – powiedziała Beata Ryczkowska, dyrektor programowa CYFRY+.

 

Travel Channel jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych kanałów turystycznych i podróżniczych w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Nadaje w kilkunastu językach, w 117 krajach na świecie, przez 24 godziny na dobę. Ofertę kanału tworzą liczne filmy dokumentalne i relacje z najbardziej ekscytujących miejsc na Ziemi, poradniki turystyczne, kulinarne podróże oraz programy poświęcone niecodziennym pasjom ludzi z całego świata.

Odnośnik do komentarza

Coś sporo ostatnio kanałów dodają.

 

Ja mam pytanie z innej beczki, jak odbierać tv naziemną przez tuner PVR HD? Z tego co wiem 30 czerwca pojawiło się do niego nowe oprogramowanie, które to umożliwia, ale za bardzo nie wiem jak to zrobić. Trzeba podpiąć antenę do tunera czy cuś takiego?

Odnośnik do komentarza
Ja mam pytanie z innej beczki, jak odbierać tv naziemną przez tuner PVR HD? Z tego co wiem 30 czerwca pojawiło się do niego nowe oprogramowanie, które to umożliwia, ale za bardzo nie wiem jak to zrobić. Trzeba podpiąć antenę do tunera czy cuś takiego?

 

Musisz ściągnąć najnowsze oprogramowanie i wyszukać na nowo kanały to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
I kolejna promocja TYLKO DLA ABONENTÓW ( nie dla nowych )

 

źródło: C+/media2

 

W dniach od 10 lipca do 10 sierpnia 2009 roku platforma satelitarna CYFRA+ przygotowała dla swoich abonentów nową promocję, w ramach której mogą liczyć na 50-proc. rabat na filmowo-sportowy Pakiet CANAL+. Tańszy o połowę dostęp będzie obowiązywał przez 4 miesiące. Promocja dostępna będzie tylko przez Internetowe Centrum Abonentów (ICA).

 

Filmowo-sportowy pakiet CANAL+ składa się z 4 kanałów, a mianowicie: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport i CANAL+ Sport2. Standardowa cena pakietu to 29,90 zł. Dodatkowo klient może

dokupić pakiet HD, zawierający CANAL+ Film HD oraz CANAL+ Sport HD.

 

Strona Internetowego Centrum Abonentów: www.ica.cyfraplus.pl

 

Dodam tylko że mozna tak samo zadźwonić na infolinie .

Odnośnik do komentarza
15. Przystanek Woodstock w CANAL+

 

źródło: C+

 

Przystanek Woodstock to społeczny festiwal organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jako podziękowanie dla młodzieży zaangażowanej w styczniowy Finał WOŚP. W tym roku będzie to 15. edycja imprezy. Odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą od 31 lipca do 2 sierpnia. Przystanek Woodstock jest organizowany pod hasłem „Stop przemocy! Stop narkotykom! Miłość! Przyjaźń! Muzyka!”

 

 

W tym roku będą celebrowane dwa ważne jubileusze. Pierwszy dotyczy samej idei Woodstock i 40. rocznicy pierwszego, legendarnego, amerykańskiego festiwalu Woodstock ’69. Drugi jubileusz to 20 lat przemian demokratycznych w Polsce, które rozpoczęły się w 1989 roku. W związku z tym gościem specjalnym Przystanku Woodstock będzie Prezydent Lech Wałęsa. Festiwal jak zawsze poprowadzi lider WOŚP Jurek Owsiak.

 

CANAL+ będzie obecny na Przystanku Woodstock 2009, w związku z tym widzowie stacji mogą liczyć na:

 

WOODSTOCK '69 - KONCERT JUBILEUSZOWY. PRZYSTANEK WOODSTOCK 2009 - LIVE

koncert transmitowany: sobota, 1 sierpnia 2009, 22:00

 

W 40. rocznicę amerykańskiego Woodstock polscy wykonawcy złożą hołd idei festiwalu wykonując covery utworów, które na stałe zagościły w historii muzyki. Wystąpią m.in. Piotr i Wojtek Cugowscy, Wojciech Waglewski, Lora Szafran, Ewelina Flinta, Kasia Kowalska, Artur Gadowski.

 

PRZYSTANEK WOODSTOCK 2009 – KONCERT

skrócona relacja z najciekawszych koncertów festiwalowych: niedziela, 2 sierpnia 2009, 17:10

 

W tym roku na dwóch festiwalowych scenach wystąpi blisko 30 wykonawców, w tym: Blenders, Jelonek, Juliette Lewis, Senior Coconut, Caliban, Carrantuohill, Big Fat Mama, Voo Voo, Volbeat, The Futureheads, Sham 69 i Kroke, Subways.

 

PRZYSTANEK WOODSTOCK 2009 - AKADEMIA SZTUK PRZEPIĘKNYCH

dokument, niedziela, 16 sierpnia 2009, 16:30

 

Akademia Sztuk Przepięknych to jeden z najważniejszych elementów Przystanku Woodstock. Jest to projekt edukacyjny, w którym uczestnicy festiwalu zapraszani są do aktywności artystycznej, społecznej i obywatelskiej. Jest to także miejsce rozmów publiczności z zaproszonymi gośćmi. Na pytania odpowiadali już m.in. prof. Leszek Balcerowicz , abp Józef Życiński, Anna Dymna, Monika Olejnik czy Tomasz Lis. W tym roku dyskusje poprowadzi Piotr Najsztub, a gośćmi Akademii będą m.in. Prezydent Lech Wałęsa, Stanisław Tym, Tadeusz Mazowiecki, dr Janusz Kochanowski, Bohdan Łazuka, Michael Lang i Leszek Możdżer. CANAL+ zaprasza na najciekawsze fragmenty wywiadów.

 

A jeśli chodzi o promocje to już niedługo będzie ciekawa promocja na VOD w Cyfrze , ale do podania szczegółów poczekam aż będzie oficjalne info .

Odnośnik do komentarza

Trochę o konkurencji rzeby nie było mono tematycznie :

 

Vectra wprowadziła 2 nowe programy do swojej oferty cyfrowej: Domo oraz Discovery HD. Spośród wszystkich 740 tys. abonentów Vectry, oba kanały stały się dostępne dla ponad 220 tysięcy odbiorców korzystających z cyfrowego przekazu. Bez dodatkowych opłat mogą je oglądać odbiorcy pakietu Platynowego. Natomiast pozostali widzowie mogą zamówić dostęp do Discovery HD za 6 zł. miesięcznie.

 

Uruchomienie kolejnych programów umacnia Vectrę na pozycji lidera wśród kablowych operatorów polskiego rynku jeśli chodzi o ilość oferowanych pozycji. Obecnie Vectra oferuje cyfrowy dostęp do łącznie 143 programów telewizyjnych, w tym 10 w wersji HD. Poza tym Vectra to także 12 programów radiowych oraz 55 programów telewizji lokalnych, które docierającą do ponad pół miliona mieszkań w całym kraju.

 

Domo jest pierwszym polskim kanałem tematycznym przedstawiającym inspiracje dla domu i ogrodu. To propozycja dla osób, które budują lub wykańczają dom, remontują i urządzają mieszkanie, lubią majsterkować czy pracować w ogrodzie. Partnerem Domo jest Leroy Merlin, jeden z liderów na światowym rynku dystrybucji materiałów budowlanych, narzędzi oraz artykułów wyposażenia wnętrz i ogrodów. W Polsce Leroy Merlin posiada 26 nowoczesnych hipermarketów budowlano-dekoracyjnych i wkrótce otworzy kilka kolejnych.

 

Discovery HD to największa globalna sieć telewizyjna wysokiej rozdzielczości (High Definition) oferująca rozrywkę przy wykorzystaniu najnowszej technologii HD. Prezentuje przyrodnicze, architektoniczne i inżynierskie cuda świata, tematy z zakresu kultury, nauki, historii natury, podróży czy szeroko pojętego stylu życia (lifestylu). Przybliża otaczający świat oraz rzeczywistość, dzięki czemu stają się one ciekawsze i bardziej znajome. Niezależna ramówka stanowi unikalne połączenie najlepszych serii i produkcji HD z bogatej biblioteki wszystkich kanałów z portfolio Discovery z programami stworzonymi specjalnie na potrzeby Discovery HD. Kanał nadaje 24 godziny na dobę.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze Cyfra nie ma Discovery w HD. Podlaczylem ostatnio przy okazji antene naziemna do tunera, ale nadal nie moge odbierac z niej kanalow i teraz pojawia sie wazne pytanie, jak wiadomo naziemna tv cyfrowa wprowadzana bedzie stopniowo i regionami, czy ja musze znajdowac sie w takim regionie zeby ja odbierac?

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze Cyfra nie ma Discovery w HD. Podlaczylem ostatnio przy okazji antene naziemna do tunera, ale nadal nie moge odbierac z niej kanalow i teraz pojawia sie wazne pytanie, jak wiadomo naziemna tv cyfrowa wprowadzana bedzie stopniowo i regionami, czy ja musze znajdowac sie w takim regionie zeby ja odbierac?

 

 

Jeżeli chodzi o naziemną telewizje cyfrową to do września są tesyu wię miejsce w którym mieszkasz ma znaczenie bo narazie jest to nadawanie testowe.

 

 

CYFRA+ dołącza ID Investigation Discovery

 

 

źródło: C+

 

ID Investigation Discovery dołącza do oferty platformy cyfrowej CYFRA+. 24-godzinny kanał o tematyce kryminalnej i sądowej dostępny jest dla abonentów platformy już od 15 lipca br. Kanał ID Investigation Discovery dołącza do pakietów: Podstawowego+, Komfortowego+, Prestiżowego+ i Prestiżowego HD+ CYFRY+. Dostępny będzie na pozycji 77. w dekoderach, 24 godziny na dobę, w polskiej wersji językowej.

 

To szósta stacja z portfolio Discovery dostępna w CYFRZE+, obok Discovery Channel, Discovery World, Discovery Science, Discovery Travel & Living oraz Animal Planet.

 

CYFRA+ dynamicznie rozwija swoją ofertę programową – od stycznia wzbogaciliśmy ją o sześć nowych kanałów. Kolejnym, który proponujemy naszym abonentom w tym roku, jest stacja o nowym, kryminalno-sądowym profilu. To szósty kanał z rodziny Discovery dostępny w CYFRZE+. Jestem przekonany, że wysoka jakość tej marki sprawi, że ID Investigation Discovery szybko zyska uznanie abonentów naszej platformy – powiedział Bertrand Le Guern, Prezes zarządu spółki CANAL+ Cyfrowy.

 

Cieszę się bardzo z poszerzenia naszej współpracy z platformą cyfrową CYFRA+. Patrząc na sukces stacji w USA i Europie, wysokie zainteresowanie tematyką kryminalną wśród Polaków, jestem przekonana, iż ID Investigation Discovery stanowić będzie dla abonentów CYFRY+ prawdziwą wartość dodaną i spotka się z sympatią nawet najbardziej wymagających odbiorców – powiedziała Katarzyna Kieli, General Manager, Discovery Networks Central Europe.

 

ID Investigation Discovery skierowany jest do widzów między 25. a 44. rokiem życia, zwłaszcza do żeńskiej widowni zainteresowanej kryminalistyką oraz dochodzeniami prowadzonymi z wykorzystaniem nowatorskich technologii, metod i narzędzi. Stacja oferuje widzom najwyższej jakości programy, w których eksperci rozszyfrowują umysły przestępców i dzielą się z widzami wiedzą niezbędną do prowadzenia dochodzeń oraz rozwiązywania kryminalnych łamigłówek. W najbliższym czasie wśród premier znajdą się m.in. takie produkcje, jak: „Telefon alarmowy” (Real Emergency Calls), trzymający w napięciu serial, w którym o ludzkich dramatach dowiadujemy się od osób dzwoniących na telefon alarmowy czy „Na tropie zbrodni” (Murder Shift), w którym kamera podąża za grupą detektywów z amerykańskiego departamentu policji US Metropolitan Police Dept.

 

Kanał Investigation Discovery wystartował w USA 27 stycznia 2008 roku i szybko zdobył popularność odbiorców. Jest najszybciej rozwijającą się stacją telewizyjną w USA w grupie kobiet 25-54 lata pośród stacji sprzedających czas antenowy (Żródło: Nielsen, Live + Same Day, NHI calendar, Time Period Based Dayparts, Styczeń 2008-Styczeń 2009, Prime, W25-54 (000) vs. Ta sama liczba tygodni jak sprzed roku).

 

W styczniu 2009 r. ID Investigation Discovery wprowadzono na rynek brytyjski. W kwietniu kanał wystartował w Polsce, Rumunii i na Węgrzech. W regionie EMEA (Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu) dostępny jest także w Grecji i Turcji.

 

Parametry techniczne Investigation Discovery:

 

Hot Bird 9 (13E)

tp. 16 (11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S/QPSK)

SID: 15810

PID V: 521

PID A: 722

kodowanie: Conax (n), Seca Meduaguard 4 (CYFRA+)

 

 

Jeśli chodzi o oczekiwane multi room ma wejść bardzo nie długo ale podam to info jak będzie oficjalnie zatwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Weto prezydenta dla ustawy medialnej

 

źródło: media2.pl/

 

17 lipca kancelaria prezydenta poinformowała o zawetowaniu nowej ustawy medialnej, nad którą przez ostatnie miesiące pracował Sejm i Senat. Lech Kaczyński liczy na nowy projekt środowisk twórczych. Na razie zostaje abonament RTV. PO będzie musiała się dogadać z SLD, żeby ewentualnie odrzucić weto prezydenta. Decyzja ze strony SLD za 2-3 tygodnie.

 

Podstawą weta prezydenta jest to, że nowa ustawa medialna kompletnie nie rozwiązuje najważniejszych problemów mediów publicznych - stwarzając jedynie następne problemy. Zarzuty prezydenta dotyczą m.in. niejasnych zasad finansowania mediów publicznych, bo to może doprowadzić do zrównania na rynku reklamy mediów publicznych z komercyjnymi.

 

Prezydent zamierza poprzeć nową koncepcję mediów publicznych, którą planują przygotować środowiska twórcze. Jednym z pomysłów jest m.in. doliczanie 5 zł na media do rachunku za prąd od każdego gospodarstwa domowego. Platforma Obywatelska nie ma zamiaru zgadzać się na powrót do abonamentu RTV i zapowiada, że będzie starała się odrzucić prezydenckie weto. Musiałaby jej pomóc lewica, a tu sprawa opiera się o dyskusje polityczne między PO i SLD na zasadzie coś za coś. Klub Lewicy może pomóc PO odrzucić weto. Sejm może przełamać weto prezydenta większością 3/5 głosów. Lewica nie chce na razie określać, czy poprze, czy zagłosuje przeciwko wetu prezydenta.

 

Decyzja ze strony SLD będzie dopiero za 2-3 tygodnie. Wtedy posłowie klubu Lewicy będą głosować w sprawie weta prezydenta do nowej ustawy medialnej - zapowiedział to 17 lipca szef klubu i lider SLD Grzegorz Napieralski. Dodał, że oprócz klubu w tej sprawie wypowie się także zarząd krajowy Sojuszu.

 

Nowa ustawa medialna zawiera ważny dla Polaków zapis mówiący o zniesieniu od 1 stycznia 2010 roku abonamentu RTV. Wprowadzała też istotne zmiany dla mediów w Polsce, bo z dniem jej wejścia wygasną obecne kadencje Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz zarządów i rad nadzorczych TVP i Polskiego Radia.

 

Najwięcej kontrowersji budziły zapisy przegłosowane przez posłów, a mianowicie, że publiczne media nie będą miały gwarantowanego finansowania z budżetu państwa na poziomie 880 mln zł oraz będą musiały wspierać wartości chrześcijańskie, co może być niezgodne z konstytucją.

 

Nie jest to dla nas dobra wiadomość , [pwiem więcej jak sejm nie odrzuci weta będzie źlr , bo brak abonamentu radiowo tewizyjnego zachęcił by polaków do platform telewizyjnych a takto dalej będziemy napychać kieszenie TVP.

Odnośnik do komentarza
I kolejna promocja TYLKO DLA ABONENTÓW ( nie dla nowych )

 

źródło: C+/media2

 

W dniach od 10 lipca do 10 sierpnia 2009 roku platforma satelitarna CYFRA+ przygotowała dla swoich abonentów nową promocję, w ramach której mogą liczyć na 50-proc. rabat na filmowo-sportowy Pakiet CANAL+. Tańszy o połowę dostęp będzie obowiązywał przez 4 miesiące. Promocja dostępna będzie tylko przez Internetowe Centrum Abonentów (ICA).

 

Filmowo-sportowy pakiet CANAL+ składa się z 4 kanałów, a mianowicie: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport i CANAL+ Sport2. Standardowa cena pakietu to 29,90 zł. Dodatkowo klient może

dokupić pakiet HD, zawierający CANAL+ Film HD oraz CANAL+ Sport HD.

 

Strona Internetowego Centrum Abonentów: www.ica.cyfraplus.pl

 

Dodam tylko że mozna tak samo zadźwonić na infolinie .

 

A co jeśli ktoś ma już wykupiony ten pakiet za standardową cenę ? trzeba z niego zrezygnować i zamówić ten z promocją ?

Odnośnik do komentarza

Że tak spytam - what's up?

W grudniu podpisałem lojalkę z C+ na 12 miesięcy na określoną kwotę za miesiąc. Wczoraj dostałem rachunki na miesiące wakacyjne i... okazuje się, że C+ podniósł cenę. Niby to śmieszna kwota bo 1,9 PLN, ale nie podoba mi się sam fakt zarządzenia podwyżki bez ponformowania mnie o niej, tudzież zaznaczeniu, że mogę z tego powodu rozwiązać umowę z C+. Czy ktoś cos wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Że tak spytam - what's up?

W grudniu podpisałem lojalkę z C+ na 12 miesięcy na określoną kwotę za miesiąc. Wczoraj dostałem rachunki na miesiące wakacyjne i... okazuje się, że C+ podniósł cenę. Niby to śmieszna kwota bo 1,9 PLN, ale nie podoba mi się sam fakt zarządzenia podwyżki bez ponformowania mnie o niej, tudzież zaznaczeniu, że mogę z tego powodu rozwiązać umowę z C+. Czy ktoś cos wie na ten temat?

 

Nastąpiły zmiany cen :

 

Powitalny+ 19,90 >> 19,90

 

Podsawoy+ 42,00 >> 42,90

 

Komfortowy+ 63,00 >> 63,90

 

Prestiżowy+ 147,00 >> 150,90

 

Canal plus HBO 29,00 >> 29,90

 

Ceny się zmieniły , ale takrze były informacje o zmianach na stronie www na kanale 25 ( canal plus info ) w magazynie PLUS+ pozatym nie oszukujmy się ja tak samo mam umowę w c+ na komfortowy + c+ i oranage sport i olałem tą śmieszną podwyżkę bo dobry browar więcej kosztuje.Podwyżka była zgadza się , ale czemu nikt nie zauważył powstania pakietów z plusem np w konforcie są 4 kanały discovery TVP sport universal chanel SIFI chanel trafel chanel 3 axn kino polska przeciew wcześniej albo Cyfra nie miała praw do tych kanałów albo były płatne KP 3,50 Discovery 8,00 AXN zwykły 5,00 AXN puck 8,00 . oceniając tą podwyżkę zobaczcie co dostajemy w zamian.

 

W grudniu podpisałem lojalkę z C+ na 12 miesięcy

 

Jeśli tak zrobiłeś to płacisz tylko za pakiet główny bo c+ masz na 12 mies free

 

Pod konoec maja , albo na początku czerwca nie przyszła do Ciebie żadna korespondencja . ?

Jesteś zapisany w programie złoty plus.?

 

pescar : Podwyżka w cyfrze była chyba w czerwcu. I wtedy chyba przez 2 tygodnie można było rozwiązać umowę. Teraz jest za późno. Nowy regulamin powinieneś dostać z czerwcowym rachunkiem.

 

Wypowiedzenia z tego tytułu były chonorowane do końca czerwca , więc jak ktoś teraz pisze takie pismo to wypwiedzenia idą w standardzie to znaczy na koniec okresu minimalnego , albo z zachowaniem trzy miesięcznego okresu wypowiedzenia w zależności od rodzaju umowy.

 

Woland : A co jeśli ktoś ma już wykupiony ten pakiet za standardową cenę ? trzeba z niego zrezygnować i zamówić ten z promocją ?

 

Wtedy dzwonisz na infolinię i mówisz że chcesz wyłączyć c+ , chyba że Ci zaproponują te kanały taniej a jak trafisz na mniej kumatego konsultanta to mówisz że dzwoniliśmy do twojego kolegi i on dostał c+ 50 proc taniej na cztery miesiące i TY takrze chcesz takie promo.

Odnośnik do komentarza

oceniając tą podwyżkę zobaczcie co dostajemy w zamian.

Nic mi po tym co dostaję w zmian bo z tego w zasadzie nie korzystam :D

 

 

Pod konoec maja , albo na początku czerwca nie przyszła do Ciebie żadna korespondencja . ?

Jesteś zapisany w programie złoty plus.?

Przyszedł kolejny rachunek + tradycyjna książeczka z programem. Do złotego plusa się nei zapisywałem bo przejrzałem zasady i stwierdziłem, że kompletnie mnie nie bawią. Inaczej - nie widzę w nich nic co byłoby dla mnie korzystne.

 

Wypowiedzenia z tego tytułu były chonorowane do końca czerwca , więc jak ktoś teraz pisze takie pismo to wypwiedzenia idą w standardzie to znaczy na koniec okresu minimalnego , albo z zachowaniem trzy miesięcznego okresu wypowiedzenia w zależności od rodzaju umowy.

Ależ ja nigdzie nie napisałem, że chcę wypowiadać umowę. Po prostu zaskoczyło mnie, że owa podwyzka przemknęła mi tak jakoś bokiem i z tego względu jestem niezadowolony (inaczej - nie rzuciła mi się w oczy informcja od C+ o tym, że podwyżka jest). Jej wysokość jest śmieszna i nie ma dla mneei finansowego znaczenia. Kruszę tu kopie o sam fakt "przemknięcia jej" w sposób niezauważony. Najwuraźniej C+ "postarało się", by przeszło to niezauważone i to mi się nie podoba. :>

 

Edyta pyta kiedy skończy się ta szopka z multiroom'em? Miał być w styczniu a jest już prawie sierpień i usługi ani widu, ani słychu. Przykre i całkowicie niekompetentne.

Odnośnik do komentarza
Przyszedł kolejny rachunek + tradycyjna książeczka z programem

 

I właśnie tam był podany cały regulamin ze wszelkimi zmianami.

 

Kruszę tu kopie o sam fakt "przemknięcia jej" w sposób niezauważony. Najwuraźniej C+ "postarało się", by przeszło to niezauważone i to mi się nie podoba.

 

Zgodzę się z Tobą że informacja była podana mało przejrzyście , ale tak naprawdę każda forma była by zła bo ludzie nie czytają korespondencji.

 

Edyta pyta kiedy skończy się ta szopka z multiroom'em? Miał być w styczniu a jest już prawie sierpień i usługi ani widu, ani słychu. Przykre i całkowicie niekompetentne.

 

Wejdzie to już przesądzone jego start to kwestia tygodni , ale nie będzie dostępny dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Przyszedł kolejny rachunek + tradycyjna książeczka z programem

I właśnie tam był podany cały regulamin ze wszelkimi zmianami.

No, jeżeli korespondencja C+ ma formę książeczki z programem to ja nie mam pytań :|

 

Wejdzie to już przesądzone jego start to kwestia tygodni , ale nie będzie dostępny dla wszystkich.

 

WTF? :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...