Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Ci się tylko wydaje. Gdy podpisywałem umowę błądziłem po trzech punktach, w których zdaniem infolinii "na pewno" miały być PVRy, a zakończyłem swą wędrówkę w "bardzo dużym" BOK (zdaniem infolinii), który zajmuje powierzchnię... czterech metrów kwadratowych na tzw. "wyspie" w Wola Park. ŻENADA! Teraz też, gdy dzwonię na infolinię to jestem odsyłany do punktu, który wydał mi "zastępczy" dekoder, gdyż mam im go zdać, odbierając PVR. Niestety, panienki z punktu wciąż nie posiadają PVR, każąc mi dzwonić innego dnia. Ciągnie się to już ładnych parę miesiecy i bynajmniej nie jest zabawne. Z niczym wobec C+ nie zalegam, aby było to jasne.

 

Ja Ci napisałem tylko jakie są warunki do wydania dekodera jeślio mówisz że wcześniej konsultanci podali Ci złe lokalizacje to najl;epiej będzie jak zadzwonisz i od razu powiesz jak było i poprosisz kierownika sali do tel bo jest w wakacje dużo młodych którzy jeszcze nie ogarniają do końa tematu i wtedy poproś kierownika sali o zarezerwowanie dekodera w jakimś punkcie on zadzwoni i odłoża dla Ciebie dekodera tak będzie najlepiej.

 

 

Ale w czym ma lepiej? Oszalałeś? Nie dość, że buli maksymalną kasę za najwyższy pakiet to musi co 6h drałować z kartą do dekodera i "uaktywniać" kartę? To oznacza, że C+ nie ma za grosz zaufania do swych najzamożniejszych klientów. Żenada po raz kolejny.

To są początki tej usługi i nie wykluczonee że dla prestiżu potem będzie za darmo narazie jest mało modułów wiec dla tego zaczynamy od najwyższego pakietu a jak masz spriter to nie trzeba aktywować karty??

Odnośnik do komentarza

To może i ja się podłącze. Mam zamiar kupić sobie dekoder tylko czytam opinię o nich i nie mogą się zdecydować. Na każdy narzekania są :/ Dekoder ma być do max 500zł jeżeli to ma być sd, a jeżeli hd to powiedzmy do 700 max. Dekoder ma posiadać dwa moduły do odbioru jednocześnie cyfry+ przez splitter i tnk. Zastanawiałem się nad Fergusonem jakimś albo Gobo lub Opticum.

Odnośnik do komentarza

Dix, o jaki dokładnie tuner pytałeś? Innymi słowy, do czego ma służyć?

Aktualnie mam jakiś szlam o nazwie Pace coś tam. Ponieważ mam go za darmo od C+ to na razie zostanie. Szukam drugiego, najlepiej z HDD lub przygotowanym do podłaczenia zewnętrznego HDD (chodzi o nagrywanei meczów/filmów kiedy mnie nie ma w chacie), który wraz z owym Pace mógłby byc podłączony do splittera. No i na koniec pytaniie - co muszę mieć, żeby ten zestaw ze splitterem działał. Proszę prosto - jak krowie na rowie, bo w tematyce TVSat jestem mocno zielony. Konwerter quad posiadam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o tuner dla Dixa - nie wiem, ile chcesz przeznaczyć za dekoder, ale przy cenie rzędu 1500-1700 zł (nazwijmy to średniowyższą półką) szukałbym czegoś z półki Ferguson / Dreambox / Humax i chyba jednak z naciskiem na ten ostatni. Dużo dobrego można było usłyszeć o modelu ICORD 160 GB. W podobnej cenie i porównywalnej jakości są Fergusony, np. Ariva TT HDD 250 GB PVR. Nieco wyższa cenowo (i jakościowo mimo wszystko) półka to rzeczone Dreamboxy, chociażby model DM 7025 Plus.

 

@pescar - przy Twoich propozycjach cenowych zdecydowanie szukałbym w Fergusonach. Propozycji jest sporo, np.: DF-9000PVR 80 GB (do kupienia za ok. 500-600 zł spokojnie) albo coś z HD, czyli HF-8800 HD.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o tuner dla Dixa - nie wiem, ile chcesz przeznaczyć za dekoder, ale przy cenie rzędu 1500-1700 zł (nazwijmy to średniowyższą półką) szukałbym czegoś z półki Ferguson / Dreambox / Humax i chyba jednak z naciskiem na ten ostatni. Dużo dobrego można było usłyszeć o modelu ICORD 160 GB. W podobnej cenie i porównywalnej jakości są Fergusony, np. Ariva TT HDD 250 GB PVR. Nieco wyższa cenowo (i jakościowo mimo wszystko) półka to rzeczone Dreamboxy, chociażby model DM 7025 Plus.

 

@pescar - przy Twoich propozycjach cenowych zdecydowanie szukałbym w Fergusonach. Propozycji jest sporo, np.: DF-9000PVR 80 GB (do kupienia za ok. 500-600 zł spokojnie) albo coś z HD, czyli HF-8800 HD.

Serdeczne dzięki. A jak sprawa ma się ze splitterem? Co trzeba kupić, gdzie i w jakiej cenie? W grę wchodzi podział sygnału C+ w domu jednorodzinnym na dwa piętra z bardzo grubym stropem (WiFi nie przechodzi), więc raczej optowałbym za rozwiązaniami kablowymi.

Odnośnik do komentarza

Panowie sprawa jest prosta jeśli chodzi o spritery to potrzebna jest duża kasa bo zrobienie instalacji dekodery spriter odpowiedni konwerter to około 1 tyś zł a MR jest dla osób które nie chcą wykładać takiej kasy bo kupno zwykłego dekodera sd to około 100-150 zł max konwerter twin 40 zł i gotowe plus 15 zł za MR razy 12 mies co daje nam 370 zł roczny koszt MR. Jesłi chodzi o osprzęt ja polecam stronę www.hollex.pl

Odnośnik do komentarza

Dzięki Darku na informację :) ja już swój upust sobie załatwiłem:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż w związku z podłączeniem opcji premium, zgodnie z ofertą promocyjną, otrzymuje Pan prawo do 50% zniżki na opłatę abonamentową za opcję premium CANAL+ przez okres 4 pełnych miesięcy, tj. od września do grudnia 2009 roku. W okresie promocyjnym opłata abonamentowa wyniesie 77 zł 80 gr. Po upływie okresu obowiązywania zniżki, w przypadku braku modyfikacji w zakresie opcji, będzie ona świadczona na zasadach określonych w Regulaminie Umowy o Abonament, tj. za opłatą w wysokości 29 zł 90 gr.

 

Utratę promocji powoduje:

- odłączenie wybranej Opcji Premium CANAL+,

- zawieszenie świadczenia usług spowodowane brakiem wpłat.

Odnośnik do komentarza
CYFRA+ oficjalnie z Eurosport 2 HD

 

źródło: C+

 

CYFRA+ wprowadza 12 sierpnia do oferty Eurosport 2 HD. To już ósmy kanał w wysokiej rozdzielczości dostępny w CYFRZE+, obok CANAL+ Film HD, CANAL+ SPORT HD, National Geographic Channel HD, HBO HD, Filmbox HD, MTV HD i Eurosport HD. Grupa Eurosport posiada w Polsce wyłączne prawa do nadawania meczów Bundesligi i 2. Bundesligi.

 

 

 

Rozgrywki ligi niemieckiej – obok pokazywanych w CANAL+ Sport lig angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej – należą do z najbardziej spektakularnych w Europie.

 

Występują w nich m.in. polscy zawodnicy: Jakub Błaszczykowski, Artur Wichniarek czy Jacek Krzynówek. Widzowie Eurosport 2 HD w każdym tygodniu będą mogli obejrzeć na żywo pięć meczów Bundesligi i jeden 2. Bundesligi. Eurosport 2 HD transmituje także turniej US Open oraz relacjonuje takie wydarzenia, jak Eurocup w koszykówce, Ligę Mistrzów kobiet i mężczyzn w piłce ręcznej, mistrzostwa świata Superbike’ów czy Międzynarodową Formułę Masters. W Eurosport 2 HD gości również nieobecny w programie innych stacji baseball (obszerne relacje na żywo z Pucharu Świata) oraz sporty ekstremalne.

 

Eurosport 2 HD dostępny będzie w pakiecie Prestiżowym HD+ bez dodatkowych opłat lub jako opcja dodatkowa dla abonentów pakietów Prestiżowego+ i Komfortowego+ (samodzielnie, w cenie 5 zł miesięcznie lub w cenie 14,9 zł wraz z Eurosport HD, National Geographic HD i MTVNHD). Do końca sierpnia kanał będą mogli oglądać za darmo wszyscy abonenci CYFRY+ z aktywowaną przynajmniej jedną opcją HD. Eurosport2 HD znajdzie się na 63. pozycji w dekoderach.

Odnośnik do komentarza

Panowie sprawa jest prosta jeśli chodzi o spritery to potrzebna jest duża kasa bo zrobienie instalacji dekodery spriter odpowiedni konwerter to około 1 tyś zł

allegro twierdzi, że w 500 zł się zmieszczę

i nie będę biegać jak idiota z tą kartą :doh!:

 

Z tego co można teraz wyczytać na necie niedługo Cyfra zablokuje niektóre splittery (pewnie przez nowe kodowanie)

Odnośnik do komentarza

Witam, właściciel stancji, na której mieszkam zainstalował w mieszkaniu telewizję satelitarną i mogę ją odbierać, ale potrzebuję tunera. I tu moje pytanie - jaki wybrać? Jaki to jest przedział cenowy?

 

Proszę o pomoc, gdyż jestem kompletnie zielony w tym temacie ;)

Odnośnik do komentarza

Witam, właściciel stancji, na której mieszkam zainstalował w mieszkaniu telewizję satelitarną i mogę ją odbierać, ale potrzebuję tunera.

Co rozumiesz pod pojęciem "zainstalować w mieszkaniu TV Sat? ;> Właściciel zawiesił antenę, ustawił i przeciągnął kabel? W takim razie daj jeszcze znać, czy potrzebujesz tuner obsługujący kartę czy nie (do odbioru wyłącznie kanałów FTA)?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...