Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Te, chłopaki. Podobno nie można mieć logosów z FM 2010 bo są crashe. No to ja je mam, i wiem, że wkurzają konkretnie. Ale czy to oznacza, że logopcaki do FM 2011 będą działać cacy? Jak tak, to może ktoś zapodać linka z łaski swojej, bo wszędzie powygasały czorty jedne.

Odnośnik do komentarza

Te, chłopaki. Podobno nie można mieć logosów z FM 2010 bo są crashe. No to ja je mam, i wiem, że wkurzają konkretnie. Ale czy to oznacza, że logopcaki do FM 2011 będą działać cacy? Jak tak, to może ktoś zapodać linka z łaski swojej, bo wszędzie powygasały czorty jedne.

 

 

Kto ci tak powiedział? Ja mam crashe, ale rzadko - . -

 

Może jeśli rzeczywiście tak jest to dajcie jakiś link, do logosów 2011 :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Są jakieś widoki na to, że kolejne patche "urealnią" polską ligę, t.zn wyeliminują sytuację ze sprowadzaniem hurtem czarnych z Afryki, którzy są przeważnie sporo lepsi od naszych ogórkowych ligowców? Wiem, że takie sytuacje były również w poprzednich edycjach, ale teraz przechodzi to jakiekolwiek wyobrażenia.

Odnośnik do komentarza

Te, chłopaki. Podobno nie można mieć logosów z FM 2010 bo są crashe. No to ja je mam, i wiem, że wkurzają konkretnie. Ale czy to oznacza, że logopcaki do FM 2011 będą działać cacy? Jak tak, to może ktoś zapodać linka z łaski swojej, bo wszędzie powygasały czorty jedne.

 

 

Kto ci tak powiedział? Ja mam crashe, ale rzadko - . -

 

Może jeśli rzeczywiście tak jest to dajcie jakiś link, do logosów 2011 :)

 

Pozdro

 

To nie od tego.

Odnośnik do komentarza

Pisze jeszcze raz. Wiecie dlaczego scoutci za granicą wyszukują góra 1 zawodnika ?

 

Napisz coś więcej na ten temat, bo u mnie jest normalnie...

 

 

P.S Wie ktoś dlaczego nie mogę zmienić skina tzn. nie widzi go gra?? Na żadnego! Mimo, że są rozpakowane w poprawnym miejscu i odznaczone jest to co ma być odznaczone...?

Odnośnik do komentarza

Pisze jeszcze raz. Wiecie dlaczego scoutci za granicą wyszukują góra 1 zawodnika ?

 

Napisz coś więcej na ten temat, bo u mnie jest normalnie...

 

Normalnie gram polskim klubem, chce wysłać skauta np. do Słowacji i po bodajże 81 dniu poszukiwań znalazł mi jednego zawodnika i jeszcze do tego z Ekwadoru ????

Odnośnik do komentarza

to znaczy, że jednak w złym miejscu wypakowałeś (o ile po restarcie gry nadal FM nic nie widzi)

 

Dokumenty/Sports Interactive/Football manager 2011/skins więc chyba dobrze wypakowalem...

sprobuj tak u mnie zadzialalo

 

C:\Documents and Settings\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphics\skins

 

@Majadanek - ja mialem podobnie wyslalem do serbii to znlazl mi z 5 gwiazdkami ale nigeryjczyka;) i to w dodatku grajacego gdzies w nigeryjskim klubie

Odnośnik do komentarza

 

 

yyy dałeś w edytorze super talent i z czego radość? ;/

 

z tego że żadnych edytorów nie używam więc z takimi tekstami sobie możesz iść ...

Z takimi umiejętnościami się pokazał.

 

W Lechu go tak wytrenowales? hah :) sam sie oszukujesz

 

Czy ja napisałem że go tak wytrenowałem? taki się pokazał z mniejszymi trochę umiejętnościami a ja go kupiłem ... tylko że zamiast grać na obronie daje go na atak i trening nowej pozycji ... lol

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...