Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem skórkę do folderu: Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2011/skins(który utworzyłem) wyłączyłem buforowanie, włączyłem odświezanie a mimo to w ustawieniach nie widzę owej skórki( każdej jaką ściągne, tylko oryginalna). Uprzedzając pytania, tak rozpakowałem p-lik. Jezeli ktoś miał podobny problem, ewentualnie podejrzewa o co może chodzić prosiłbym o pomoc!Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Mam problem z FMem 2011, zainstalowałem go najpierw na komputerze, wszystko działa bez zarzutu.

Natomiast po zainstalowaniu na laptopie, wgraniu patcha, gdy klikam ikonke fm.exe - chce wejsc w gre wyskakuje mi po chwili raport o błędach i żadnej reakcji, gra się nie wyświetla.

Na komputerze, jak i na laptopie mam System XP + SP3.

Zaznaczam, że grę kupiłem oryginalną i nie wiem w czym problem, dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Mam problem z FMem 2011, zainstalowałem go najpierw na komputerze, wszystko działa bez zarzutu.

Natomiast po zainstalowaniu na laptopie, wgraniu patcha, gdy klikam ikonke fm.exe - chce wejsc w gre wyskakuje mi po chwili raport o błędach i żadnej reakcji, gra się nie wyświetla.

Na komputerze, jak i na laptopie mam System XP + SP3.

Zaznaczam, że grę kupiłem oryginalną i nie wiem w czym problem, dzięki z góry za pomoc.

Twój laptop jest za słaby
Odnośnik do komentarza

Przygotowałem dwa dodatkowe pliki ze zmodyfikowanymi rozgrywkami polskiej ligi, jeden dla zwolenników powiększenia ligi (20. drużyn), drugi dla zwolenników jej pomniejszenia (12. drużyn). Oba pliki powstały przy użyciu edytora z Advanced Rules.

 

W rozgrywkach 12. drużynowej Ekstraklasy chciałem ustawić rozgrywki tak, jak w Szkocji (3. rundy każdy z każdym, podział na dwie grupy gdzie pierwsza 6. gra ze sobą jedną rundę, a druga szóstka ze sobą) w sumie 38. spotkań. Problem pojawił się jednak w 4. rundzie, gdzie gospodarz spotkania jest... losowany i zdarza się dość często, że drużyny mają bilans spotkań dom/wyjazd - 3/1 zamiast (jak to ma miejsce w Szkocji) 2/2. Dlatego zdecydowałem się na bardziej sprawiedliwy system, w którym drużyny grają ze sobą dwie rundy, później dwie rundy rozgrywa ze sobą pierwszych sześć zespołów, oraz druga szóstka walczy w ten sam sposób o utrzymanie - w sumie 32. spotkania.

 

Kolejnym napotkanym problemem jest brak możliwości ustawienia stopniowej zmiany systemu rozgrywek. Chciałem aby finalne rozwiązania obowiązywały od 3. sezonu, a nie jak to jest obecnie od 2. Jednak już po pierwszym sezonie dochodziło do powiększenia (bądź pomniejszenia) rozgrywek do ostatecznego kształtu. Zmuszony zatem zostałem do radykalnych cięć (lub rozciągnięć).

 

Polska liga zmniejszona po sezonie z 16. do 12. drużyn.

1. liga zawiera 20. drużyn, a 2. z 24. zmniejszona do 22.

 

Spadki i awanse:

Ekstraklasa spadek ostatnia 12. drużyna

1. Liga awans tylko dla 1. drużyny, spadają ostatnie 3.

2. Liga awans dla 3. pierwszych, spadają ostatnie 4.

 

http://www.filefront.com/17602320/PolskaAR12E.dbc

 

Polska liga powiększona do 20 drużyn.

Ekstraklasa powiększona do 20. drużyn, 1. i 2. liga zawierają 22. drużyny.

 

Spadki i awanse:

Z Ekstraklasy spadają ostatnie 3. drużyny

1. Liga awans dla pierwszych 3. zespołów, spadek dla ostatnich 3.

2. Liga awans dla pierwszych 3. drużyn, spadek dla 4. ostatnich.

 

http://www.filefront.com/17602323/PolskaAR20E-v1.2.dbc

 

Nie modyfikowany był Puchar Polski, nie dodawałem Pucharu Ligi.

 

Zmodyfikowane rozgrywki zaczynają się 8. lipca 2011 roku (meczem o SuperPuchar i na niższych szczeblach) Ekstraklasa zaczyna rywalizację tydzień później.

Przerwa zimowa rozpoczyna się od połowy grudnia i trwa do połowy lutego.

 

Nie ma baraży, gdyż nie wszystko z nimi jest w porządku i nie daje się poustawiać wszystkiego tak jak być powinno (losowe awanse lub ich brak, mimo iż wszystko wydaje się być odpowiednio poustawiane).

 

2. liga została zmniejszona do 24. drużyn (zamiast dwóch grup po 18. drużyn) gdyż później zostałyby na stałe dwie grupy (brak możliwości usunięcia grup po pierwszym sezonie), w dodatku w tej wersji edytora z zaawansowanymi ustawieniami, nie było możliwości prawidłowego podziału na na grupy wschód-zachód.

W drugiej lidze wybrałem najlepsze 24. drużyny z najwyższą reputacją, dlatego jeśli nie ma jakiejś drużyny, można ją sobie podmienić ;)

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś czy da się odratować zapisaną grę, której teraz nie mogę wczytać?

 

Wczoraj przy zapisywaniu gry wyskoczył error i wywaliło mnie z fm'a, teraz wyskakuje błąd że "zapisany plik nie może zostać wczytany", żadnego backupa nie mam, grając dodatkowych kopii nie robiłem i jestem w czarnej dupie.

 

Grę zacząłem z patchem v11.1.1, przeinstalowałem FM'a, zainstalowałem ponownie patcha, wrzuciłem save, dalej to samo...

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, jest jakaś możliwość rozbudowy stadionu, bądź wykupienie własności kiedykolwiek w Lechu? Mam trzeci sezon, dlatego pytam tych bardziej doświadczonych:)

jezeli masz frekwencje na poziomie powyzej 90% to mozesz poprosic zarzad o rozbudowe, ew. o budowe nowego stadionu o wiekszej pojemnosci

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...