Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam niby 5 * ale mam wybrane grywalne 10 poziomów lig angielskich co powoduje, że na poziomie 10 ligi jest już taka masa lig, że trudno to ogarnąć i do tego do trzeciej ligi polskiej i jeszcze Hiszpanię w oryginale. Niby pokazuje mi 5 * ale gra przy przeliczeniu kolejki czeka jakieś 20 / 30 sekund, co jest trochę irytujące bo to praktycznie się dzieje co kliknięcie dalej. Zawsze gdzieś jest kolejka ligowa. No i w podglądzie wszystko co jest dostępne w oryginalnej wersji.

Wyłączył bym dwa poziomy w Anglii, ale już mi się nie chce startować od nowa kolejny raz. Gram na patchu 11.1.1

Odnośnik do komentarza

właśnie czy istnieje sposób na przyspieszenie przeliczania danych w fm 2011 . Gram jednym klubem na jednej grywalnej lidze z kompem z 4 gb ramu i 2 gb procesorem .

 

Ale mam 19 skautów którzy gdzieś zawsze pracują i przy 9 sezonie czas oczekiwania na kolejne mecze to masakra . Grając tylko mecze w europejskich pucharach czeka się około 20 minut na mecz a jak są jakieś rozgrywki reprezentacyjne to nawet dłużej .

 

Gra jest fajna ale to strasznie zabija grywalność

Odnośnik do komentarza

Czy gra ktoś kto ma przyblizona szybkosc rozgrywki ustawiona na powiedzmy tylko 1 gwiazdke ? Jak gra chodzi w takiej sytuacji ? Ile sezonow mozna pograć ?

ja mam na pół gwiazdki :P ok 12 lig wybranych i u mnie szybko chodzi ;)

 

 

Załadowałem najwyzsze rozgrywki z takich krajow jak: argentyna brazylia anglia belgia bulgaria chorwacja czechy francja hiszpania holandia niemcy Polska portugalia rumunia serbia ukraina włochy, mam póltorej gwiazdki, na poczatku tez chodzi fajnie, ale mi chodzi o to jak szybkosc gry bedzie wygladala powiedzmy po 3 sezonach, ktory sezon grasz na tych 12 ligach ??

mam rok 2017 i rozegrałem to w tydzien

Odnośnik do komentarza

właśnie czy istnieje sposób na przyspieszenie przeliczania danych w fm 2011 . Gram jednym klubem na jednej grywalnej lidze z kompem z 4 gb ramu i 2 gb procesorem .

Domyślam się, ze to jakiś 2 rdzeniowiec i to słaby pewnie w lapku? Gra pozwala na takim pograć, ale nie otwieraj większej ilości lig. Ja mam 4 rdzeniwoiec podkręcony do 3,6GHz obecnie i i tak jest jak pisałem powyżej. To głównie właśnie procesor jest obciążany w tej grze.

Odnośnik do komentarza

maxymili skad wziales te 10 lig i jak wyglada rozgrywka? ja w fm09 gralem hawant&w i z ostatniej ligi awansowalem za zaplecze ekstraklasy i mysle ze powalczylbym jeszcze o lige mistrzow ale nie wystarczylo czasu, teraz jest 11 i chetnie zaczalbym z jeszcze nizszej ligi a ty dales mi nadzieje ze cos takiego istnieje ;) powiesz cos wiecej?

Odnośnik do komentarza

maxymili skad wziales te 10 lig i jak wyglada rozgrywka?

stąd Edit: <-- ups uprzedził mnie kolega ;)

Rozgrywka wygląda normalnie bo gram i tak 6 ligowym gloucester city. Mam zamiar jeszcze awansować. Tylko jak w pucharze albo w FA Thropy gram ze słabszymi zespołami to widzę z jakiej jest ligi, na którym jest miejscu i czy muszę się przykładać, czy wystawić na niego rezerwy aby się ograły.

W 6 lidze miałem serie czterech meczy co dwa dni wiec grać jednym składem najzwyczajniej się nie da. A ponieważ walczę o FA Thropy i jestem już w półfinale równocześnie chce wygrać ligę to muszę wygrywać prawie wszystko. W tym bardzo mi pomaga polskie obywatelstwo. Widzę zawodników z polskich lig i zapraszam ich całymi stadami na testy, bo nie mogę w Polsce skauta mieć. Obecnie mam 6 pkt przewagi w lidze więc szanse na awans bez baraży są spore. Do końca jeszcze trzy miesiące. W FA zostały dwa mecze + dwa rewanże z zespołami z piątej ligi, w tym pucharze najwyżej grają zespoły rozstawione w piątej lidze. W pucharze Anglii o mały włos nie wyeliminowałem drużyny z trzeciej ligi, ale wykończyli mnie kondycyjnie faulując najlepszego środkowego obrońcę.

Tak, że gra jest bardzo ciekawa kiedy do Premier Ship masz minimum 5 sezonów a w praktyce to ze 12. Ale i satysfakcja odpowiednio większa niż wziąć Chelsea i zająć pierwsze miejsce za pierwszym podejściem.

Analogicznie próbowałem grać w 3 lidze mazowiecko łódzkiej Radomiakiem Radom. Ale z powodu słabej reputacji zawodnicy, których znajdowałem żądali od klubu bardzo wysokich wynagrodzeń co powodowało, że nie byłem w stanie wyszukać grajków pod moje ustawienia i dałem sobie spokój Edit: dla porównania Artur Melon chętnie podjął pracę w 6 ligowym amatorskim Gloucester za 750zł tygodniowo na kontrakcie profesjonalnym, a od Radomiaka zażądał 17000 tygodniowo. Może do tego pomysłu jeszcze wrócę na kolejnym patchu do polskich lig.

Odnośnik do komentarza

A ja mam niby 5 * ale mam wybrane grywalne 10 poziomów lig angielskich co powoduje, że na poziomie 10 ligi jest już taka masa lig, że trudno to ogarnąć i do tego do trzeciej ligi polskiej i jeszcze Hiszpanię w oryginale. Niby pokazuje mi 5 * ale gra przy przeliczeniu kolejki czeka jakieś 20 / 30 sekund, co jest trochę irytujące bo to praktycznie się dzieje co kliknięcie dalej. Zawsze gdzieś jest kolejka ligowa. No i w podglądzie wszystko co jest dostępne w oryginalnej wersji.

Wyłączył bym dwa poziomy w Anglii, ale już mi się nie chce startować od nowa kolejny raz. Gram na patchu 11.1.1

 

 

W linku, ktory jest podany (te 10 lig ang) jest napisane, ze działa pod patch 11.1.0, a Ty grasz na patchu 11.1.1, robi to jakas roznice czy nie ma znaczenia ?

 

maxymili skad wziales te 10 lig i jak wyglada rozgrywka?

stąd Edit: <-- ups uprzedził mnie kolega ;)

Rozgrywka wygląda normalnie bo gram i tak 6 ligowym gloucester city. Mam zamiar jeszcze awansować. Tylko jak w pucharze albo w FA Thropy gram ze słabszymi zespołami to widzę z jakiej jest ligi, na którym jest miejscu i czy muszę się przykładać, czy wystawić na niego rezerwy aby się ograły.

W 6 lidze miałem serie czterech meczy co dwa dni wiec grać jednym składem najzwyczajniej się nie da. A ponieważ walczę o FA Thropy i jestem już w półfinale równocześnie chce wygrać ligę to muszę wygrywać prawie wszystko. W tym bardzo mi pomaga polskie obywatelstwo. Widzę zawodników z polskich lig i zapraszam ich całymi stadami na testy, bo nie mogę w Polsce skauta mieć. Obecnie mam 6 pkt przewagi w lidze więc szanse na awans bez baraży są spore. Do końca jeszcze trzy miesiące. W FA zostały dwa mecze + dwa rewanże z zespołami z piątej ligi, w tym pucharze najwyżej grają zespoły rozstawione w piątej lidze. W pucharze Anglii o mały włos nie wyeliminowałem drużyny z trzeciej ligi, ale wykończyli mnie kondycyjnie faulując najlepszego środkowego obrońcę.

Tak, że gra jest bardzo ciekawa kiedy do Premier Ship masz minimum 5 sezonów a w praktyce to ze 12. Ale i satysfakcja odpowiednio większa niż wziąć Chelsea i zająć pierwsze miejsce za pierwszym podejściem.

Analogicznie próbowałem grać w 3 lidze mazowiecko łódzkiej Radomiakiem Radom. Ale z powodu słabej reputacji zawodnicy, których znajdowałem żądali od klubu bardzo wysokich wynagrodzeń co powodowało, że nie byłem w stanie wyszukać grajków pod moje ustawienia i dałem sobie spokój Edit: dla porównania Artur Melon chętnie podjął pracę w 6 ligowym amatorskim Gloucester za 750zł tygodniowo na kontrakcie profesjonalnym, a od Radomiaka zażądał 17000 tygodniowo. Może do tego pomysłu jeszcze wrócę na kolejnym patchu do polskich lig.

 

 

Takie pytanko odnosnie Twojego posta, lepiej załadowac cała Ekstraklase i 1 lige polska grywalna czy wszystkich krajowych zawodnikow z danego kraju, w tym przypadku z Polski ?

Odnośnik do komentarza

ok ale gdzies czytalem ze byly jakies problemy, z tymi nizszymi ligami, jak sie zaczynalo jakims ostatnim zespolem, no i o to mi chodzi czy bedzie wszystko w porzadku, no to jeszcze mi podpowiedzcie jaki zespol wybrac moze jest jakis ciekawy;) , w ostatniej lidze chcialem wybrac Gloucester City nie wiem czemu ale teraz chyba bede mial dylemat xd

Odnośnik do komentarza

pan majonez to zalezy chyba jak podniesiesz reputacje

 

no dobra wybralem fc united of manchester bo to chociaz z czyms mi sie kojarzy, jest w vii lidze i moze nie bede przesadzal  bo znowu mi nie starczy czasu na wygranie ligi mistrzow, ale mam takie pytanko; moje rezerwy i u18 nie graja w zadnych rozgrywkach, czy jak awansuje to zmieni sie to? w sumie powinno ale czy ktos jest pewny?

 

 

Odnośnik do komentarza

pan majonez to zalezy chyba jak podniesiesz reputacje

 

no dobra wybralem fc united of manchester bo to chociaz z czyms mi sie kojarzy, jest w vii lidze i moze nie bede przesadzal  bo znowu mi nie starczy czasu na wygranie ligi mistrzow, ale mam takie pytanko; moje rezerwy i u18 nie graja w zadnych rozgrywkach, czy jak awansuje to zmieni sie to? w sumie powinno ale czy ktos jest pewny?

 

 

Zawsze przed nowym sezonem otrzymywalismy zapytanie czy zgłaszamy te druzyny, ktore wlasnie wymieniles, powinno sie zmienic po awansie

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie czy jak kiedyś wam współpracownicy kazali żeby jakiś zawodnik przestał dyskutować z sędziami to czy kiedykolwiek na to przystał bo ja w FM10 grałem bardzo dużo i ani razu mi się nie przytrafiło żeby zawodnik się na to zgodził w FM11 na razie gram 6 sezon i póki co rozmów na ten temat przeprowadzałem masę z zawodnikami i nic.

Odnośnik do komentarza

ok ale gdzies czytalem ze byly jakies problemy, z tymi nizszymi ligami, jak sie zaczynalo jakims ostatnim zespolem, no i o to mi chodzi czy bedzie wszystko w porzadku, no to jeszcze mi podpowiedzcie jaki zespol wybrac moze jest jakis ciekawy;) , w ostatniej lidze chcialem wybrac Gloucester City nie wiem czemu ale teraz chyba bede mial dylemat xd

Polecam gloucester city 6 liga north. Duży stadion, niskie kwoty na wynagrodzenia bardzo słaba drużyna. Trzeba się pobawić aby coś z tego było ;) U mnie po roku tylko prezes będzie stary ;) ale za to awansujemy (chyba, że nie) bo ostatni mecz przegrałem :wszystkozle: bo zachciało mi się powiedzieć na konferencji, że trener przeciwnej drużyny jest raczej słaby. No i musiał udowodnić, że jednak nie ;)

Z niższych lig też można grać bo próbowałem jakąś drużyną grającą w parku w 10 lidze ;) ale to jest żenada. Nie masz nic na wynagrodzenia, twój asystent pracuje za darmo jak i wszyscy zawodnicy, ale co chwila mówi, że chce odejść i musisz szukać sobie innego. Żadnych trenerów czy kogoś takiego nie ma, stadion niby jakiś jest ale trybun już nie ma tylko trochę miejsc stojących :D Nie no taka rozpacz, że już bez przesady.

 

liga działa bez problemu na patchu 11.1.1

Odnośnik do komentarza

pan majonez to zalezy chyba jak podniesiesz reputacje

 

no dobra wybralem fc united of manchester bo to chociaz z czyms mi sie kojarzy, jest w vii lidze i moze nie bede przesadzal  bo znowu mi nie starczy czasu na wygranie ligi mistrzow, ale mam takie pytanko; moje rezerwy i u18 nie graja w zadnych rozgrywkach, czy jak awansuje to zmieni sie to? w sumie powinno ale czy ktos jest pewny?

 

 

Zawsze przed nowym sezonem otrzymywalismy zapytanie czy zgłaszamy te druzyny, ktore wlasnie wymieniles, powinno sie zmienic po awansie

 

Gram w FM 10 na dodatku z 11 ligami angielskimi. Zaczynałem w 11 lidze i dopiero w 6 dostałem zaproszenie do ligi rezerw

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...