Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie dot reputacji..

Czy rzeczywiscie zostala ona poprawiona i dziala jak powinna tak jak pisali ze zrobia w nowej wersji FM?

Jesli tak, to grajac np zespolem o rep 2350 w 1 lidze polskiej, isc w gore awansowac itd to pkt reputacji tez systematycznie beda sie zmieniac i w koncu bedzie mozna sciagac lepszych zawodnikow, trenerow? Wiadomo o co chodzi...

Z gory dziekuje za odp

Odnośnik do komentarza

Jest jakieś cudo które zmienia nazwy klubów francuskich? Mam tak a chciałbym mieć np. zamiast GF 38 - Grenoble, zamiaast Paris-Saint-Germian - PSG, zamiast OM - Ol.Marseille.

 

Już znalazlem rozwiązanie. Jakby ktoś potrzebował to polecam pliczek FM11 Susie Real Names.

Edytowane przez iver
Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie dot reputacji..

Czy rzeczywiscie zostala ona poprawiona i dziala jak powinna tak jak pisali ze zrobia w nowej wersji FM?

Jesli tak, to grajac np zespolem o rep 2350 w 1 lidze polskiej, isc w gore awansowac itd to pkt reputacji tez systematycznie beda sie zmieniac i w koncu bedzie mozna sciagac lepszych zawodnikow, trenerow? Wiadomo o co chodzi...

Z gory dziekuje za odp

działa na 100% obserwuje to grajac stala rzeszow zaczynałem 4 sez wczesniej to mialem ok 1900 a teraz mam juz ponad 3100

Odnośnik do komentarza

W którym miejscu można sprawdzić reputacje konkretnego klubu?

 

ja sprawdzam w FMRTE

 

 

Chyba cholera w grze nie można :(

reputacje, co do wartosci tylko w edytorach czasu rzeczywistego

 

w grze kiedyś była drabinka słowna co do reputacji: lokalna, regionalna, krajowa, kontynentalna, światowa... nie wiem czy jest FM 2011 skala słowna przy klubach

Odnośnik do komentarza

 

reputacje, co do wartosci tylko w edytorach czasu rzeczywistego

 

w grze kiedyś była drabinka słowna co do reputacji: lokalna, regionalna, krajowa, kontynentalna, światowa... nie wiem czy jest FM 2011 skala słowna przy klubach

Jest. W zakładce "informacje".

 

 

Dzięki stary :P

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie coś mi się z grą skopało, bo to nie ligi polskie 1.0 się wywalają tylko cała gra. Muszę zainstalować od nowa i zobaczymy ;)

Ale update pliku z ligami też by się przydało. Na przykład w historii Radomiaka był w latach osiemdziesiątych w ekstraklasie (wówczas pierwsza liga), ale spadł po jednym sezonie. A tego nie ma, tylko drugie miejsce w 1 lidzie (wówczas 2 liga). A korupcja odchodziła w tamtych czasach aż się dymiło. Ostatni mecz i wszyscy spadkowicze wygrali wynikami 5:1, 7:1 haha. Takie były czasy i Radomiakowi zabrakło 2 gole aby się utrzymać. Widocznie za dużo meczy wcześniej sprzedał bo na początku bez problemu wygrywał z ŁKS u siebie 2:0 itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...