Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w dalszym ciągu nie można zmienić "Tryb Widoku" przy ogladaniu raportow skautow na swój, ale zeby byl NA ZAWSZE ? Wybieram sobie niestandardowy, chcę miec wzrost, wage, rekomendacje skautow w gwiazdkach i cene; wszystko fajnie, ale jak wyjde to wraca do domyslnego (default)i znowu musze wszystko wybierac od nowa :/

 

Jest na to jakiś sposób ?

Odnośnik do komentarza

Ma ktos moze dobrze, rozpisane stale fragmenty gry. Szegolnie chodzi o rzuty rozne bo slabo mi wychodza.

 

Jeśli chodzi o rzuty wolne, to wystarczy mieć dobrego ich wykonawcę, żeby były skutecznie wykonywane, niezależnie od tego czy idzie o dośrodkowania, czy też o strzały bezpośrednie. U mnie w Legii mistrzem wolnych jest Ruben Bustos, a niewiele ustępują mu Sodinha i Lehlohonolo Seema. Jeśli zaś idzie o rzuty rożne, to ciężko jest cokolwiek ustrzelić...już tutaj był podawany sposób, ale działa tak sobie...

Odnośnik do komentarza

witam wiem to nie do tego temat ale nie wiem gdzie go wstawić:) Gram Manchesterem City:) to już drugi sezon nikogo od początku nie sprzedałem:) kupiłem tylko Robinho ,Riberyego i Keko:) mam 130 mln. Proszę polećcie mi kogoś do kupienia:) pamiętajcie że jednak wielu nie chcę przejść ponieważ ManC nie jest drużyną bardzo popularną:) Proszę o zawodników znanych z nazwiskami:) Z góry dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

A ja mam taki problem jak próbuje przesłać filmik na yt to przesyłanie dochodzi prawie do końca i wyrzuca mi napis Przesyłanie skrótu zakończone coś tam coś tam sprawdź swoje połączenie z internetem :/ Mój net to Orange Freedom.

Zmień język na angielski i wtedy spróbuj wysłać.

 

A jeszcze mam takie pytanie jak i gdzie używać tej opcji powiązanej z twiterem?

Z tego, co czytałem ta opcja pojawia się automatycznie w konkretnych momentach gry. Jakich? Nie wiem, bo nie korzystam z Twittera. :P

Odnośnik do komentarza

Jest taka sytuacja:

W niższych ligach odnalazłem prawdziwy brylant, ma 16 lat i kontrakt do 2013r. Zaoferowałem klubowi kasę i klub się zgodził. Dochodzi do negocjacji i piłkarz oczekuje tyle i tyle, ja oferuję mu dużo dużo więcej i kupe kasy na ręke. Niestety za każdym razem odpowiada mi że zawodnik podpisał nowy kontrakt z klubem i zostaje w nim. Wie ktoś jak można go ściągnąć ? Reputacje klubu mam dużo wyższą od klubu tego zawdonika

Odnośnik do komentarza

Jest taka sytuacja:

W niższych ligach odnalazłem prawdziwy brylant, ma 16 lat i kontrakt do 2013r. Zaoferowałem klubowi kasę i klub się zgodził. Dochodzi do negocjacji i piłkarz oczekuje tyle i tyle, ja oferuję mu dużo dużo więcej i kupe kasy na ręke. Niestety za każdym razem odpowiada mi że zawodnik podpisał nowy kontrakt z klubem i zostaje w nim. Wie ktoś jak można go ściągnąć ? Reputacje klubu mam dużo wyższą od klubu tego zawdonika

 

 

 

Może to chodzi o jego indywidualne odczucia? Może Twoja reputacja i osiągnięcia są zbyt niskie...

Odnośnik do komentarza

W poprzedniej części dość często to się zdarzało z młodymi zawodnikami (najczęściej na kontrakcie juniorskim jeszcze). No na logikę to 16-latkowi nie tak łatwo porzucić dotychczasowe miejsce zamieszkania, znajomych, szkołę i przenieść się gdzie indziej, szczególnie za granicę :P Raczej nie da się nic z tym zrobić, jak podpisuje nowy kontrakt z klubem, trzeba poczekać i spróbować jak będzie trochę starszy..

Odnośnik do komentarza

A ja mam taki problem jak próbuje przesłać filmik na yt to przesyłanie dochodzi prawie do końca i wyrzuca mi napis Przesyłanie skrótu zakończone coś tam coś tam sprawdź swoje połączenie z internetem :/ Mój net to Orange Freedom.

Zmień język na angielski i wtedy spróbuj wysłać.

 

A jeszcze mam takie pytanie jak i gdzie używać tej opcji powiązanej z twiterem?

Z tego, co czytałem ta opcja pojawia się automatycznie w konkretnych momentach gry. Jakich? Nie wiem, bo nie korzystam z Twittera. :P

 

Jak wygrasz mecz bardzo wysoko, jak zdobędziesz jakiś znaczący tytuł, lub jak masz jakąś serie nie przegranych meczów.

Odnośnik do komentarza

taki poziom wysoki w grze? czy takie slabe mam druzyny? czy juz poprostu nie umiem grac w te gre? ale na 98 meczy wygralem tylko 15, okolo 20 zremisowalem a reszta to porazki, przejalem nowy klub, pierwszy mecz u siebie w plecy 1-2, drugi tez u siebie az 0-5.....co jest z ta gra lub ze mna ? rozne taktyki stosuje i nic.....trening dla kazdej pozycji mam osobno ustawiony....to moze wina treningu byc ?

Odnośnik do komentarza

taki poziom wysoki w grze? czy takie slabe mam druzyny? czy juz poprostu nie umiem grac w te gre? ale na 98 meczy wygralem tylko 15, okolo 20 zremisowalem a reszta to porazki, przejalem nowy klub, pierwszy mecz u siebie w plecy 1-2, drugi tez u siebie az 0-5.....co jest z ta gra lub ze mna ? rozne taktyki stosuje i nic.....trening dla kazdej pozycji mam osobno ustawiony....to moze wina treningu byc ?

 

To zależy od wielu czynników. Od zawodników czy się ze sobą zgrali, czy zmieniasz często taktyki, może masz trening ustawiony na bardzo intensywny. Ja mam po 2 równorzędnych zawodników na pozycje stosuje jedną taktykę nieprzerwanie przez cały sezon 4-4-2 pod tą takse dobieram zawodników robię 3-4 sparingi w trening w ogóle się nie bawię mam taki jak FM daje :) i gram. Na 7 meczów w tym czy sparingi 5 wygranych 1 remis i jeden przegrany w sparingu o wyższej reputacji.

Odnośnik do komentarza

Jest taka sytuacja:

W niższych ligach odnalazłem prawdziwy brylant, ma 16 lat i kontrakt do 2013r. Zaoferowałem klubowi kasę i klub się zgodził. Dochodzi do negocjacji i piłkarz oczekuje tyle i tyle, ja oferuję mu dużo dużo więcej i kupe kasy na ręke. Niestety za każdym razem odpowiada mi że zawodnik podpisał nowy kontrakt z klubem i zostaje w nim. Wie ktoś jak można go ściągnąć ? Reputacje klubu mam dużo wyższą od klubu tego zawdonika

Może zaoferowali mu grę w pierwszym składzie i regularne występy, a ty tylko grę w rezerwach/ zaplecze drużyny.

Odnośnik do komentarza

A ja mam taki problem jak próbuje przesłać filmik na yt to przesyłanie dochodzi prawie do końca i wyrzuca mi napis Przesyłanie skrótu zakończone coś tam coś tam sprawdź swoje połączenie z internetem :/ Mój net to Orange Freedom.

Zmień język na angielski i wtedy spróbuj wysłać.

 

A jeszcze mam takie pytanie jak i gdzie używać tej opcji powiązanej z twiterem?

Z tego, co czytałem ta opcja pojawia się automatycznie w konkretnych momentach gry. Jakich? Nie wiem, bo nie korzystam z Twittera. :P

 

Jak wygrasz mecz bardzo wysoko, jak zdobędziesz jakiś znaczący tytuł, lub jak masz jakąś serie nie przegranych meczów.

 

A to gdzie tą opcje z twitterem znajdę? Bo Lig Europejską zdobyłem ale jakoś żadnej opcji powiązanej z twitterem nie znalazłem :(

Odnośnik do komentarza

A ja mam taki problem jak próbuje przesłać filmik na yt to przesyłanie dochodzi prawie do końca i wyrzuca mi napis Przesyłanie skrótu zakończone coś tam coś tam sprawdź swoje połączenie z internetem :/ Mój net to Orange Freedom.

Zmień język na angielski i wtedy spróbuj wysłać.

 

A jeszcze mam takie pytanie jak i gdzie używać tej opcji powiązanej z twiterem?

Z tego, co czytałem ta opcja pojawia się automatycznie w konkretnych momentach gry. Jakich? Nie wiem, bo nie korzystam z Twittera. :P

 

Jak wygrasz mecz bardzo wysoko, jak zdobędziesz jakiś znaczący tytuł, lub jak masz jakąś serie nie przegranych meczów.

 

A to gdzie tą opcje z twitterem znajdę? Bo Lig Europejską zdobyłem ale jakoś żadnej opcji powiązanej z twitterem nie znalazłem :(

W tej zakładce co idziesz na urlop. A dane podajesz przy tworzeniu managera, w czasie gry zaś w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza

Mam problem ze sprowadzeniem dobrych zawodnikow. Gram Legia 3 sezon, na transfery mam 12 mln euro a kupic nie ma kogo :P W rankingu rozgrywek polska liga jest na 30 miejscu wiec to moze byc problem. Ale majac ogromna baze danych plus kraje takie jak brazylia, argentyna, serbia, chorwacja, ukraina nie moge znalezc zawodnika ktory chcialby do mnie przejsc i bylby lepszy od obecnych graczy. Jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...