Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosze o pomoc bo zastanawiam sie nad zakupem FM2011 otoż posiadam monitor LCD 20 cali samsung i windows normalnie mam 75hz a w FMie przy każdej rozdzielczosci moze byc tylko 60hz poradzi ktos zeby było te 75hz bo bez tego to bez sensu kupywac jak po 10 min grania oczy bola.

zawsze możesz grać w oknie

Odnośnik do komentarza

barcikk - usuń to i tyle, poza tym ostatnio wyszła ta paczuszka dla polskich lig na cmrev.com, lepiej skorzystać z tego co pewne, btw sam chciałem stworzyć 2 ligę i też mi się robiło co tobie, usunąłem ten plik i spokój

 

z calym szacunkiem dla tworcow tej paczuszki ale jest w niej sporo bledow ;)

 

tak jak pisalem wczesniej zaczynajac gre od 2 ligi puchar polski pojawia sie dopiero w 3 sezonie, a jak juz awansowalem do ekstraklasy to moj klub nie ma druzyny w ME mimo iz pada pytanie (oczywiscie odpowiadam twierdzaca) czy chce sie zglosic do tych rozgrywek

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanko , otóż 1 raz mam taką akcje że pół drużyny mi sie zbuntowało :lol: co chwila przychodzi nowy zawodnik marudząc że gram poniżej oczekiwań staram się z nimi obchodzić delikatnie , wczesniej ich beształem ale grali jeszcze gorzej morale niby jest niezłe jak na taki bunt ale partaczą setki w meczu , doszło do tego że smolarek który wyłapał kontuzje przed sezonem na 7 miesiecy też zaczoł huczeć o wyniki . i niebardzo wiem co robić są zli to sa złe wyniki , sa zle wyniki to są zli i koło sie zamyka... co by mogło tu poradzić , dodam że niemam hajsu na trasfery bo tak bym ich wymienił a gra rezerwami nie wchodzi w rachube bo są fatalne . jakies specjalne rozmowy z nimi odbyc ? karac ich dyscyplinarnie ? wystawiać na liste tych co sie buntują ? czy grać i liczyc na farta zaraz mam koniec rundy i tak mysle czy sie opanują przez ten czas czy już wogóle bedzie samowolka. macie jakies pomysły ? :-k

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem sobie Patcha 11.1.1, ale przez to przestał mi działać Fake. Znów mam nieprawdziwe nazwy rozgrywek, szaraków w reprezentacji Niemiec itd. Nie mogę znaleźć katalogu, do którego powinienem rozpakowac fake. Ktoś mi pomoże?

 

postaraj sie wgrac fejka do twoja_lokalizacja:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2011\data\updates\update-1110\db\1110\lnc\all

Odnośnik do komentarza

Witam, prosze o pomoc bo zastanawiam sie nad zakupem FM2011 otoż posiadam monitor LCD 20 cali samsung i windows normalnie mam 75hz a w FMie przy każdej rozdzielczosci moze byc tylko 60hz poradzi ktos zeby było te 75hz bo bez tego to bez sensu kupywac jak po 10 min grania oczy bola.

zawsze możesz grać w oknie

a czy wtedy bedzie te 75hz. w demie nie można grac w oknie? bo ja nie moge.?

Odnośnik do komentarza

Witam, prosze o pomoc bo zastanawiam sie nad zakupem FM2011 otoż posiadam monitor LCD 20 cali samsung i windows normalnie mam 75hz a w FMie przy każdej rozdzielczosci moze byc tylko 60hz poradzi ktos zeby było te 75hz bo bez tego to bez sensu kupywac jak po 10 min grania oczy bola.

zawsze możesz grać w oknie

a czy wtedy bedzie te 75hz. w demie nie można grac w oknie? bo ja nie moge.?

 

http://www.st2klika.pl/wqe.jpg - tutaj masz listę rozdzielczości, znajdzie się nawet 85Hz

Odnośnik do komentarza

Pytanko do grających w nizsze ligi angielskie, zaczalem gre w 10 lidze klubem Afc Liverpool, po sezonie awansowałem do 9 ligi, niestety to jedyna dobra wiadomość bowiem tak: 1.przed sezonem w ogóle nie ukazały mi się oczekiwania zarządu i przez to w ogóle nie mam kasy na płace, ani na transfery 2.w lidze do ktorej awansowałem nie ma zadnych druzyn!

Odnośnik do komentarza

Próbowałem zmienić kolory atrybutów w domyślnej, ciemnej skórce Resource Archiverem, ale nie udało mi się to zrobić, gra najpierw była w cały świat, a potem nie chciała się przeładować do menu głównego.

Prośba, żeby ktoś kumaty poświęcił 5 minut i mi wrzucił domyślną ciemną skórkę ze zmodyfikowanymi kolorami atrybutów piłkarzy. Chciałbym, by były takie:

 

<!-- profile attribute colours -->

<colour name="low attribute" red="255" green="255" blue="255" alpha="100"/>

<colour name="normal attribute" red="255" green="255" blue="255" alpha="200"/>

<colour name="good attribute" red="236" green="198" blue="20" />

<colour name="excellent attribute" red="119" green="220" blue="69" />

<colour name="special attribute" red="255" green="244" blue="244" />

<colour name="attribute label" red="255" green="244" blue="244" />

<colour name="special attribute label" red="255" green="244" blue="244" />

<colour name="low condition" red="169" green="23" blue="23" />

<colour name="mid condition" red="139" green="139" blue="139" />

<colour name="high condition" red="255" green="244" blue="244" />

<colour name="profile extra text" red="251" green="220" blue="47" />

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...