Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Baza treningowa:

1-2 Podstawowa baza treningowa

3-5 Dosyć podstawowa baza treningowa

6-9 Zadowalająca baza treningowa

10-12 Przeciętna baza treningowa

13-15 Dobra baza treningowa

16-20 Doskonała baza treningowa

 

Szkółka młodzieżowa:

1-2 Mizerne obiekty młodzieżowe

3-5 Podstawowe obiekty młodzieżowe

6-9 Zadowalające obiekty młodzieżowe

10-13 Przeciętne obiekty młodzieżowe

14-16 Dobre obiekty młodzieżowe

17-19 Doskonałe obiekty młodzieżowe

20. Najnowocześniejsze obiekty młodzieżowe

 

W FM 09 wybudowano mi stadion na 103 tys. miejsc

Odnośnik do komentarza

witam, gram zespołem z irlandii, w lidze od 2 sezonów nie mam sobie równych. W 1 sezonie awansowałem do LE - 6 meczy - 6 porażek. W 2 sezonie awans do grupowej Ligi Miatrzów, jak narazie 2 meczy - 2 porażki :/ W eliminacjach pokonywałem silniejsze zespoły takie jak Lech, Dinamo, Kopenchaga. Z silniejszymi ustawiam nastawienie prawie do połowy i cofnięta linia obrony. To nic nie daje. Strzelam sporo bramek np. Zenitowi 2 ale tracę jeszcze wiecej. Co robić ?

Odnośnik do komentarza

Inaczej, wszystkie dane, które z biegiem gry się zmieniają (chodzi mi tu o wszystkie reputacje, bazy treningowe itp) są normalnie wyrażone w odpowiednich przedziałach liczbowy. Dopiero gra "przekształca" je w nazwy zrozumiałe dla nas :)

 

To o ile pkt się poprawi baza zalezy ile kasy zarząd przeznaczy na rozbudowę. Im więcej kasy tym lepiej. Ale może się tak zdarzyć że musisz 3 razy rozbudować żeby się zwiększył poziom

Odnośnik do komentarza

Wiem, że się powtarzam, ale może tym razem ktoś odpowie.

 

Gram ustawieniem 4-5-1, wszyscy zawodnicy w poleceniach mają ustawione strzały z dystansu na "rzadko", a efekt? W meczu oddanych na bramkę przeciwnika 15-20 strzałów w tym 8-10 z dystansu i ani jeden (strzał z dystansu) nie przynosi gola. Jak widać - polecenie by unikali strzałów z dystansu ma się nijak do poczynań zawodników. Co najmniej połowa strzałów w meczu

jest z dystansu i same pudła. Choć teoretycznie niektórzy z nich mają całkiem niezły poziom tej umiejętności. Do tego w ulubionych zagraniach mają "szuka podań zamiast okazji do strzału".

Po drugie w meczu widzę np. zawodnik mija obrońców i zamiast podbiec do bramkarza by zwiększyć sobie szansę na strzelenie bramki ten od razu uderza. Jednym z ulubionych zagrań jest "próbuje mijać bramkarza" Tak więc po kiego czorta te ulubione zagranie, skoro zawodnicy i tak robią co innego!

Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem??? Od razu zaznaczam, że nie są to byle jacy zawodnicy.

Odnośnik do komentarza

Swobodę taktyczna każdy ma ustawioną indywidualnie. Największy problem jest z ustawieniem zawodników, którzy mają wysoki poziom kreatywności 18-20 poziom. I tu rodzi się pytanie czy lepiej jest ograniczyć im swobodę czy dać nieograniczoną i niech robią co chcą?

Jeszcze jedno nie wiem jak u was, ale ja w tej edycji FM'a dostaję bardzo dużo żółtych kartek. Zdarza się nierzadko, że na mecz jest ich 6-7, a praktycznie w każdym spotkaniu żółtko dostają boczni obrońcy. Ustawiłem nawet bardziej ostrożny odbiór piłki, ale niestety statystyki się nie poprawiły.

Odnośnik do komentarza

Niech ktoś będzie tak dobry i napiszę mi wszystkie atrybuty istotne dla danej pozycji na boisku!! Nie chodzi mi o te tylko najważniejsze, ale o te nawet mniej ważne i ktore nie są zupełnie istotne. Np. ŚO niech to nie bedzie tylko ze krycie odbior skocznosc koncentracja gra głowa i opanowanie. Tylko dokładnie kazdy wazny element z opisem dlaczego.

Odnośnik do komentarza

Witam,

mógłby mi ktoś podac, a właściwie wkleic tutaj, te kilka linijek tekstu odpowiedzialnych za kolor atrybutów z FM '11, tak bym mógł ich użyc w poprzedniej wersji, bo bardzo mi sie podobają, a póki co nie zakupiłem jeszcze gry...?? Chodzi mi o ten podstawowy skin z białym tłem.

 

Z góry dziękuję.

:_question:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...